Kullanım Şartları

Kullanıcılar, Sorcev.com sitesini ziyaret ederek, içeriklerini kullanarak ve üye olarak aşağıda yer alan kullanım şartlarını kabul etmiş olurlar.

1. Kullanım şartlarının değiştirilmesi

Sorcev.com burada yer almakta olan kullanım şartlarını koşullara uygun vaziyete getirebilme hakkına sahiptir. Kullanıcıların kullanım koşulları içerisinde yer alan değişiklikleri takip etme zorunluluğunda olduklarını ve bu sebeple belirli aralıklarla kontrol gerçekleştirmelerini rica ediyoruz. Kullanım koşullarında değişiklik meydana geldikten sonra sayfaların kullanılması koşulların kullanıcılar tarafından kabul edildiği anlamına gelir. Güncel vaziyetteki kullanım şartları ve koşulları Sorcev.com kullanım sözleşmesi belirtildiği üzere web site üzerinde yer alır.

2. Web sitesindeki ve içeriklerindeki değişiklikler

a) Sorcev.com web sitesinde ve içeriklerinde daha önceden haber vermeksizin istediği değişiklikleri yapmakta serbesttir. Kullanıcılar yapılan değişiklikleri siteyi ziyaret ettiklerinde göreceklerdir. Site üzerinde gerçekleştirilen değişiklikler hiçbir şekilde portalların aile ve çocuk severliğine aykırı biçimde gerçekleştirilmez. Değişiklikler Sorcev.com 'un daha kolay kullanılabilir hale getirmek için gerçekleştirilir.

b) Sorcev.com online servislerini sürekli biçimde güncelleyerek mükemmel ve işlevsel olması için çaba gösterir lakin bu konuda bir mecburiyeti bulunmamaktadır.

c) Sorcev.com, servislerinin sürekli olarak ulaşılabilir olması konusunda çaba göstermek zorunda değildir. Fakat kullanıcılarımızın bize ulaşmalarını sağlamak için çaba sarf etmekteyiz.

3. Yaş sınırlaması

Kullanıcılar siteyi kullanmaya başlamakla birlikte en az 8 yaşında olduklarını onaylamaktadırlar. Sorcev.com, 8 yaşından küçük olan kullanıcıların evebeyn ve veli denetimi olmaksızın sayfalarını kullanmamalarını rica etmektedir. İnternet ortamında sunulmakta olan bilgilerin her zaman OyunKolu.com içerisinde olduğu gibi çocuklara uyumluluğu söz konusu değildir. Bu sebeple ailelerden çocuklarının internet ortamında gezinirken yalnız bırakmamalarını rica ederiz.

4. Ücretler

a) Sorcev.com'nun tüm online web servisleri tamamen ücretsizdir.

b) Kullanmakta olduğunuz internet bağlantısına bağlı olarak, seçtiğiniz internet tarifesine göre (örneğin zamana veya indirilen verilere bağlı olan internet tarifeleri) internet bağlantı ücretleri hesaplanmaktadır.(Bu konu hakkında detaylı bilgileri internet sunucunuzdan öğrenmeniz mümkündür). Bu konular hakkında ailelerin çocuklarını bilinçlendirmelerini ve bilgilendirmelerini rica ederiz.

5. Telif hakları

a) Sorcev.com içerisinde yayımlanmakta olan içeriklerin telif hakları Sorcev.com şirketi, lisans sahipleri ve üreticilere aittir.

b) Ayrıca Sorcev.com'taki tasarım, dizayn ve layout elementleri telif hakları yasalarınca koruma altına alınmıştır.

6. Veri koruma

Sorcev.com açısından kişisel verilerin korunması oldukça önemlidir. Hiç bir şekilde bu tür bilgileri kullanıcı yapılarını analiz etmek dışında tarafımızdan kullanılmaz.

7. Kayıt

a) Sorcev.com sitesine kayıt olmak tamamen ücretsiz olup bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

c) Sorcev.com 'a üye olmak, oyunlara yorum yazmak, beğenilen oyunları işaretlemek için kullanılmaktadır. Sorcev.com içerisinde kullanıcılar tarafından yapılan yorumların içeriklerinden Sorcev.com sorumlu değildir. Yorumları kullanıcıların kendileri oluştururlar.

d) Sorcev.com üyeliği kullanıcı tarafından istenildiği zaman sonlandırılabilir. Bunun için iletişim kısmından üyeliğinizi sonlandırmak istediğinizi yazmanız yeterlidir. Üyeler ayrıca bu adresten üyeliklerini otomatik olarak sonlandırabilirler. Söz konusu Account (kullanıcı hesabı) tüm kişisel bilgilerinizle birlikte silinir. İletişim sayfasına gitmek için Tıklayınız.

e) Belirtilen kuralların kullanıcılar tarafından ihlal edilmesi durumunda Sorcev.com üyeliklerinin engellenmesi ve silinmesi gerçekleştirilir.

8. İletişim fonksiyonlarının kullanımı

a) Sorcev.com içerisindeki iletişim işlevlerinin kullanımı sadece özel amaçlar doğrultusunda gerçekleştirilebilir.

b) İstenmeyen toplu mailler (Spam) ya da yorumlar gönderilmesi kesinlikle yasaktır. Yasalara aykırı, tehdit unsuru, hakaret ya da dolandırmaya yönelik açıklamalar. Kullanıcıların kökeni, dini, cinsiyeti, yaşı ya da diğer özellikleri ile alay edilmesi, bastırılmaya çalışması.

9. Sorcev.com hesabının kullanımı

a) Sorcev.com içerisinden alınan üyelik sadece Sorcev.com üyesi tarafından kullanılabilir. Bir hesap birden fazla kişi tarafından kullanılamaz.

b) Üyelik bilgilerinin (kullanıcı adı, mail adresi, kullanıcı şifresi, v.s.) üçüncü şahıslara verilmesine izin verilmez.

c) Bu kuralların ihlali durumunda üyeliklerin derhal silinmesi gerçekleştirilir.

10. Sorumluluk sınırlandırılması

a) Kullanıcıların tazminat hakları bulunmamaktadır.

b) Sorcev.com web sitesinin veya içeriklerinin sürekli vaziyette ara vermeksizin ulaşılabilmesini garanti etmez. Bakım, güvenlik veya kapasite ayarlaması durumlarında arızalar ya da yayın kopmaların gerçekleşmesi söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda OyunKolu sorumluluk kabul etmez.

c) Tarafımızdan nedeni belirtilmeyen yayın kopmaları ya da arızaları nedeniyle Sosyolog sorumlu değildir.

d) Web sayfaları içerisinde üçüncü kuruluşlara ait otomatik bağlantılar ya da linkler görünülebilir. Bu web sitelerine ait içeriklerde yasalara aykırı ve yanlış bilgilerin yer alması söz konusu olabilir. Bu durumlarda bu linklerin yer alması Sorcev.com bu web sitelerini ya da sundukları hizmetleri desteklediği anlamına gelmez. Sorcev.com üçüncü şirketlerin sorumluluğunda yer alan içerik ve materyallerden sorumlu değildir. Kullanıcıların web siteleri içerisinde gerçekleştirdikleri tüm ticari ilişkiler tamamen kendisi ve yayıncısı arasında yer alır. Kullanıcıların yayıncıya yönelik vaziyetteki zarar telafilerinden ya da tazminat haklarından Sorcev.com sorumlu tutulamaz.

11. Son hususlar

a) Türkiye Cumhuriyeti yasaları geçerlidir.

b) Sorcev.com web sitesinin içerik ve kullanımından Türkiye Cumhuriyeti dışındaki şehirlere uygunluğunu kontrol etmekle ya da sağlamakla sorumlu değildir. Yayın içeriklerinin yasaklanmış olduğu yerlerde ziyaret edilmesine izin verilmez. Kullanıcılar web sitesini Türkiye Cumhuriyeti dışından ziyaret ediyorsa, bu tamamen kişinin kendi idaresiyle gerçekleşmiş ve kişinin kendisi yerel yasaların uygulamalarından sorumludur.

c) Burada yer alan genel idari kuralları geçersiz olması veya geçersiz sayılması halinde diğer kuralları etkilemez.

Bu kullanım sözleşmesi Sorcev.com sitesi ve içeriklerini ziyaret edenler ve Ekim 2015`den itibaren belirtilen kullanım şartlarını kabul ederek sorunsuz biçimde üye olanlar ya da hali hazırda bu kullanım kurallarının onayladığı, daha önceki bir tarihte kayıt olanlar için geçerlidir.

Bu makale faydalı mıydı?
Misafir olarak yayınla
0
Hiç yorum yok. İlk yorumu sen yap!
Fotoğraflarınızı buraya sürükleyin
- veya -