Eşim öldü borçları varmış. Ne yapabilirim?

arkadaslar eşim öldü yıllar önce.eşimin hayattayken türk telekoma borcu varmıs benım haberim yok.7 sene geçmiş aradan.avukatlar sürekli beni arıyor durumumu izah ettiğim halde "evine gelecegız eşyanı haczedeceğiz,icra mahkemesine verildiniz vs'"..
evimde dogru düzgün eşya yok.bir evladım var.tansıyon şeker hastasıyım.kızım rahatsız.borc 650 tl ama ödeyecek halim yok.devletin yardımıyla geciniyorum.cimer e şikayet ettim bu hukuk bürosu tarafından sürekli taciz ediliyorum diye.çocugumun psikolojisi bozuldu eve gelecekler diye korkudan
sizce durum nasıl ilerler????
S
0 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
11
11 CEVAP

Öyle bir borç için asla evine gelemezler geçti o devirler artık seni korkutuyorlar ki borcu öde. O hukuk bürosunu engelle gitsin kafan rahat eder. Sıkıysa gelip alsınlar nah alırlar.

N

e devletden bakın zaman aşımı bılee olabılır hıc işlem yapılmadıysa

H

br dosyada 10yıl içinde bır işlem yapılmazsa

Havva Taşhann 1 ay

tüketici mahkemesine başvurun direk kazanırsınız

E

Bulunduğun ilin barosuna şikayet et yada adliyedeki avukat noter suçlarına konu çözülür.

K

Mağdem borç var 7 yıldır nerde bu türk telekom. Ben 603lira fatura borcumu ödemedim diye daha doğrusu 2 ay geciktirmek zorunda kaldım diye 2 ay içinde 40 kere aradılar mesaj attılar... Borç varsa 7 yıl ewe kağıt ihbar name gönderilmediyse 7 yıl sonra borç var diye iletişime geçiliyorsa bu onların sorunu. O avukatıda mahkemeye ver türk telekomuda mahkemeye ver huzursuz edildiğinden dolayı ve psikolojik baskı yapılduğına dair maddi tazminat davası aç.

O

Hiç bi halt edemezler sıkma canını benim bütün hatlara borcum var bana yıllarca gönderdiler aha gelioz aha geldik hiç bisi yapamıyolar en sonun da kestiler sesini 3 yıl daha tehtit ederler sonra kaybolup giderler sıkma canını

H

3 tl borç için 10 liralık telefon görüşmesi yapan ve 1tl'lik a4 kağıdı harcayan bankaların telekom firmalarının olduğu ülkeye Türkiye denir işte.

O

Kardeşim icraya verilmemiş korkma avukatlar paranın kısa yoldan tahsili için seni sıkıştırma takdiyi uyguluyorlar korkma 650 icra getiremez hele hele sen emekl isen hiç getiremez ve icrayada veremez avukatlara cevap ver mali durumum yok ne yapmak istiyorsanız yapın benim ödeyecek durumum yoktur kardeşim eşinin mal varlığı da yoksa redi miras yap hiç bir kuruş bile alamazlar korkma hemen git sulh hukuk mahkemesine bir dilekçe ver redi miras yap ondan sonra bir tirilyon bile olda asla eşinin borcunu senden alamazlar

A

Ahmet Köpürtaş vefat edeli 7 sene olacak reddi miras 3 ay içinde oluyormus vefatın

Seher Ozgul 1 ay

Hiç bişey yapamazlar o şerefsiz haram zede avukatlara güvenme sittiri çek. Tlf bile cvp verme inan bişey olmaz

M

Eşinizden miras kaldiysa isteyebilirler, ama yinede hukuk burosundan tazminat davasi acabilirsiniz. Taciz ettikleri icin .

Ç

Bizde buna benzer bir olay yaşadık sabit hat uzerinden İnternet kullanıyorduk sonra babam ev telefonunu iptal ettirmiş.
Taahhüttu şuydu buydu bizide bu şekilde rahatsiz ettiler ödedik..
Babam yaşlı çok da fazla anlamamış konuyu..
Velhasıl kelam helal etmiyorum asla hakkimi doktor ilaç parasi yapsınlar inşallah..

H