Türkiye'den kargo gönderildi bana ptt'de ve poczta polska'da gelmiş gözüküyor ama yok diyorlar?

Arkadaşlar iyi günler. Ailem 1 ay önce ptt ile kargo gönderdi. Ptt'den ve poczta poliska baktığım zaman kargom gelmiş görünüyor ama poczta poliska ya gittiğimde kargomun Polonya'ya gelmediğini söylediler. Bugün ailem tekrar araştırmış ve sitede gözüküyor. Başına böyle bir durum gelen var mı ne yapmam lazım ?

Aleyna Cakmakci
A
1 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
5
5 CEVAP

Aynı şekilde ptt ile göndermiştim poczta polskanın sitesinde polonyada diye yaklaşık 9 gün kaldı ondan sonra teslim etmişlerdi.

Burakhan Süslü
B

Bir kaç gün daha bekleyeyim o zaman. 29 Aralık teslim tarihi, anlamadım vallahi. Ne zor ismis

Aleyna Cakmakci 9 ay

Aleyna Cakmakci aynen bir kaç gün daha bekle gelecektir. Bu arada aklında bulunsun bir daha ptt ile gönderi yaparsan pttnin içinde turpex diye yurt dışı gönderi hizmetleri var evrak kargosu gönderdim turpex ile 3 gün içinde teslim edildi fiyatıda yaklaşık 70-80 gibi bir şey

Burakhan Süslü 9 ay

Çok teşekkür ederim

Aleyna Cakmakci 9 ay

Aynen benim durumumda aynı

Aleyna Cakmakci
A

Polonyada gumrukte kalabilir veya kaybolabilir..
Asagidaki adresten takip numaranizla sorgulayabilirsiniz

http://emonitoring.poczta-polska.pl/

Sezgin Calisan
S

Tanidigim hic kimse poczta polskadan teslimat alamadi, herkesin postasi kayboldu. Ben de Ukrayna'ya bir sayfalik bi evrak gondermistim 5 ay once (gitmedi)

Harun Krkn
H

Bu aralar Poczta Polska rekor kırıyor. Aliexpress'ten bir sipariş verdim. Çin'den Polonya'ya 3 haftada, Polonya'dan Polonya'da 1 ayda geldi. Eğer taahhütlü gönderilirse geliyor bir şekilde ama ekonomik ise büyük risk. Geçen sene Radom'da pir postacının bodrumunda bilmem kaç bin kayıp posta bulmuşlar. Adam sincap gibi. Hoşuna gideni depolamış.

Özkan Boynuuzun
Ö

En kısa zamanda bir çare bulurlar umarım... Yazık yahu.

Aleyna Cakmakci 9 ay