Aegean airlines bagaj politikası hakkında yorumlar

Merhaba Polonya biletini aegean airlines tan almak istiyorum, bagaj hakkı 23 kg yazıyor, sorun yapmazlar değil mi bir kaç kg fazla olursa? Bir de aktarmalı olunca bagajın kaybolması gibi bir durum olur mu?

Tunzala Büyükeskil
T
1 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
9
9 CEVAP

Kg başına para kesiliyor.

Burak Hepşen
B

Kaybolma isi sansa kalmis bir durum... Kaybolsa bile ya tazminat ya bavul geri gelir.. Dert edilecek konu degil... 23 kilodan fazlasi olayi ise tamamen check in yapan gorevlinin insiyatifi... Ornegin pegasusta genelde sikinti cikarirlar.

Ibrahim Güveli
I

Türk hava yolları genelde sıkıntı çıkarmadı bana 30 kiloya kadar herkes, bu şirketle seyahat ettiniz mi siz?

Tunzala Büyükeskil 9 ay

Turk havayollari ile de seyahat edio sikinti yasadigim oldu... Dedigim gibi tamamen oradaki gorevlinin insiyatifi. Kimisi goz yumar kimisi goz yummaz. Bu havayolunda da ayni durum gecerli..

Ibrahim Güveli 9 ay

Bagaj gerektiyinden fazla olursa büyük ihtimal ek ücret istenir. O yüzden bilet alırken gerektiyi şekilde bagaj ı almalısınız. Kaybolma gibi durum olmaz büyük ihtimal .

Mustafayev Kavuklu
M

Teşekkür ederim. Bir de şuan bir siteden alıyorum bileti "free baggage is included" yazıyor ve bir bagaj gösteriyor, bununla kabine aldığımızı mı kastediyor yoksa?

Tunzala Büyükeskil 9 ay

1 bagaj deyerken, bagaja vere bileceyiniz bagajı nezerde tutur El bagajını her şeraitde yanınızda götüre bilersiz . (Standart çeki 8 kg olur, ama çox vaxt çekmirler el bagajını)

Mustafayev Kavuklu 9 ay

Tunzala Büyükeskil free baggage dediği kabin içine bir el bagajı koyabiliyorsun, bunun dışında check in baggage tarzı bişey olması lazım, oradan kilo seçerek alıyorsun. Mutlaka bir açıklaması vardır yanında, kilo veya canta boyutlarını gösteren. Dikkatli olmak lazım

Muhammed Kasımoğlu 9 ay

aegean airlines da normalde uçuş fərqləri var, burada adını yazmayıblr, ən uyğunu bu olduğu üçün qaçırmaq da istəmirəm amma əmin ola bilmədim.

Tunzala Büyükeskil 9 ay

Zaten insanı en fazla düşündüren konu uçak bileti alımı

Muhammed Kasımoğlu 9 ay

Bu havayolunda bagaj hakki parali diye biliyorum. Geçen yil ek ucret odemistim polonyadan.

Umut Gülnur
U

kg fazlan varsa her türlü parasını ödersin kg basına. Tanıdığın calısan yoksa ya da yakının kacarı yok.

Oğulcan Oremis
O

3-4 kilo fazlam + sırt çantam doluluktan kapanmıyodu ben ise telaş acaba sorun olurmu derken adam suratıma bile bakmadı çok şey etme sorun olcagını sanmam

Okan Altınöz
O

Arkadaşlar ne kadar emin konuşuyorsunuz her şey hakkında... Bavul nereye kaybolucak aktarmalı uçuşlarda bavulunuzu ilk kalkışta sizden alirlar daha sonra ineceginiz ülkenin havaalanından geri alırsınız. Bagaj olayına gelirsek check in yapan arkadaşa bağlı bir durum ben 23 kilo hakkim varken 36 kilo bavul geçirdim bu durum calisandan calisana degiskenlik gosterebilir.. Her şeyden emin konuşup insanların akıllarını bulandirmayın ..

Ekrem Biriken
E

2 kilolaya kadar fazla da sıkıntı çıkmıyor ama 3 ü geçme

Murat Sabak
M

Aegean airlines uçuşuna 23 kg bagaj satın alıp 28 küsur kiloyla para ödemeden (şükür) geçtim

Mert GüvençTürkyılmaz
M