Kabin bagajında ekran kartı ve tıraş makinesi taşınabilir mi?

Arkadaşlar kabin bagajında ekran kartı (kendi kutusunda ve faturalı) ve traş makinası (kendi kutusunda ve faturalı) taşımamda bir sakında var mıdır? Bu konularda net bir bilgi görmedim. Kimisi çok abartı bir şekilde "şuan OHAL'deyiz şu olur bu olur" diyor kimisi istersen PC kasasını götür yine de yasak değil diyor. İnsan emin olamıyor. Daha önce bu tarz eşyalar yakın zamanda taşımış biri var mı? Güzargah Kiev üzerinden varşova.

Ekrem Toptas
E
1 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
10
10 CEVAP

Sıkıntı olmayacaktir.

Ibrahim Güveli
I

Metal icerikli kesici olan butun esyalari bagaja vermelisin(leptap haric)

Atal Furat
A

Kontrolden geçerken laptopları çıkarttırdıkları gibi onlarıda çıkartmanı isteyebilirler. Buna rağmen kabul etmemeye çalışırlarsa faturaları göstermeni öneriyorum. Yinede güzergahından dolayı emin değilim.

Julide Sarıkınacı
J

Leptop goturup getiriyorum icinde ekran karti var bi sikinti cikarmadilar simdiye kadar

Ersin Dolgun
E

Kabin bagajında dramer getirdim sorun olmadı.

Alper Tanrıtanır
A

Teşekkürler cevaplar için herkese. Cuma günü kabin bagajında ekran kartı, traş makinası, harici diskler, Laptop, powerbank, harici dvd writterve çeşitlili şeyleri götüreceğim. Sonucu buraya yazarım

Ekrem Toptas
E

Kardeşim ben Türkiye'den masaüstü bilgisayarın tüm parçalarını çıkarıp bavula doldurup getirdim, üzerini eşyalarla kapattım, o hal sebebiyle daha hava alanına girmeden metro çıkışında polis herkesin bavullarını açıyordu, herşeyi gördü ama geç dedi, memuruna bağlı olarak geçemeyenleride duydum, hava alanı içinde ise hiç bavul açtıklarını görmedim.

Tevfik Tarçın
T

O değil de ben bagajda 2 adet koleksiyon parçası gaz maskesi ve bir bıçak getirmek istiyorum. Acaba mümkün müdür...

Eren Kurtgişi
E

Sıkıntı yok 5 adet şef bıçağı taşıdım.

Ibrahim Güveli 9 ay

ben ilk kez çıktığımda erasmua giderken valizde bir de el çantası da değil bıçak ve cop vardı güvenlikçi kadın bildiğin saldırgan muamelesi yapmıştı...

Mert GüvençTürkyılmaz
M

Arkadaşlar hepsiyle geçtim hiç bir sorun olmadı. Valizde ekran kartı vardı bir şey demediler. Kabin bagajında ise hdd, traş makinası, external dvd writter, Laptop vs her türlü elektronik eşya vardı. Hatta 3 kilo da sınırı aşıyordu ve yine sorun olmadı.

Ekrem Toptas
E

Olmasi icin bir neden yoktu

Ibrahim Güveli 9 ay

Öyle bi anlatıyor ki bazıları yok hdd sıkıntı olur OHAL deyiz diye açıp bakarlar falan saymakla bitmez. Normal şeyler götürüyoruz tabiki sorun olmasını gerektirecek bir durum yok. Eğer o abartanlar olmasaydı bilgisayarın tüm parçalarını götürecektim. Bir daha ne lazımsa alıcam kimsenin komplo teorilerine kulak asmıycam.

Ekrem Toptas 9 ay

sikinti cikarilacak olsa insanin tipinden bile cikariyorlar mantikli dusunup hareket etmek lazim, cok fazla kulak asmadan saga sola.

Ibrahim Güveli 9 ay