İspanya'da ziraat bankamatik kartımı bankamatik yuttu ne yapabilirim?

ziraat bankamatik kartımı bankamatik yuttu. İspanyadaım. Daha önce böyle bir şey yaşayan var mı? Nasıl bir yol izlediniz kartı almak için.

M
0 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
10
10 CEVAP

Bana olmuştu aynısı.. Bankaya basvuru yaptım.. Bana türkiyedeki şubeden(vakıfbank) bir izin kağıdı getirmediğim sürece kartımı vermeyeceklerini söylediler, ne yaptıysam alamadım.. Daha sonra türkiyeden mail olarak attılar bilgilerimi ve kartı anca öyle alabildim.. İşin kötü tarafı haftasonu hiçbirşey yapamıyorsun..

F

kafayı yicem ya. İmha filan etmemiştir değil mi

M

imha olmaz dostum atmdeki hiç bir bilgi belli aralıklar haricinde. Benim de 2 euro yalan olmuştu. Onu aldırmıştım ))

D

hayır hayır, onu yapmazlar.. Pazartesi o şubeye gidersin almayı dene yine de pasaportunu falan göster, muhtemelen verrmezler ama dene yani, korkma birşey olmaz

F

ya korkma değilde insanı sinirini bozuyor. Neyse bakıcaz artık pazartesi.

M

teşekkürler bu arada.

M

evet sıkıntılı bir durum, rica ederim:)

F

Aynı sıkıntıyı bende yasamıştım, geri alamiyorsun ama arayıp iptal kapattir, zaten internet bankacılığın varsa bi sekilde arkadaşlarına yada kendi baska kartına transfer ederek kullanabiliyosun kart iptalini yaptırsan bile, transferde komisyon yok zaten

M

Ya başka hesabim yok. Sıkıntı nolacak. Ama anladigim kadariyla bazi bankalar veriyor bazıları vermiyor. Ama saçmalik hiç bir neden yokken yuttu kartı. Almam lazım çirkeflik yaparım:))

M

Sonra bi adam geldi onunkini de yuttu

M