University De Castilla La Mancha hakkında öğrenci yorumları

Arkadaşlar merhaba University De Castilla La Mancha 'ya gidenler biraz bilgi alabilir miyim dili ispanyolcaymış dersleri geçebilme şansımız var mı gidip de kalıp dönmek pek istemiyorum..

M
0 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
15
15 CEVAP

dili ing. Olsa da, ispanyolca konusur onlar. Erasmus zaten dil ögrenme, gezme programidir; ders gecme degil. Her türlü gidilir.

Ö

Merhaba mert. Ben şuan Castilla la Mancha dayım. Eğitim dili ispanyolca ama okuduğun bölüme göre hocaların yaklaşımı değişiyor. İngilizce ödev veren yardım eden hocalar da var fakat genel anlamda herşey ispanyolca.

Ş

Merhaba teşekkür ederim güz dönemini de orda mı okudunuz acaba?

M

Evet eylülden beri burdayım ben. Aklına takılan bişey olursaa sorabilirsin.

Ş

seymacim arkadas muhendis ne cektigimi iyi biliyosun ::)))

I

mert kardeş bu konunun uzmanı benim bana gel sen ben bunlar kadar aksi lanet adam görmedim ders dili İspanyolca ingilizce sadece ingiliz dili edebiyatında sakın gitme bunların Albacete Kampüsüde, Toledosuda Ciudad Realide aynı hangi kampüstesin bana onu söyle ben Ciudad'daydım ibo ve şeyma arkadasım biz Ciudad'ı iyi biliriz ama Albacate'de okuyan arkadasım da vardı O da aynı şeyleri söylüyor !

Ö

Sanırım ciudad real de olucam civil engineering koordinatörüyle temasa geçtim cevap vermesini bekliyorum

M

Sakın bak birde Almaden kampüsü var Orası bildiğin köy beni oraya vermişlerdi ben kendimi Ciudad'a aldırdım zorla sakın oraya gidim deme bildiğin Köy !

Ö

evet arkadaşların hepsi bunu tekrarlıyorlar ve bende onun tedbirini almaya çalışıyorum umarım başarabilirim

M

Soyledim kardesim almaden iptal demetrio nunda ismini verdim ondan kabul mektubu gelirse kabul etmicek

I

Neyse kardeş dersleri dediğim gibi unut izlemişsen anlarsın Blue Mauntain State filan gibi ortam sakın bekleme ama fena da değildir Herşey sende biter benim iyiydi mesela

Ö

evet bol bol resimlerinizi görme şansı buldum inşaat mühendisliğinden birini bulup bir de dersleri tam öğrenebilirsem oturcak umarım kafamdakiler bakalım işte teşekkür ettim

M

Kardeş sen inşaat için giden ilk olucaksın sanırsam çünkü makinacı, kimyacı gördüm sadece ben orda Neyse gidersen Mehdi var orda benden selam söyle dürzüye adı mehdi ama herkes medi diyo mk cool olsun diye

Ö

arkadaşlar ciudad real'de okuyacaklara mail vs geldi mi?

B

bizimle iletişime geçilmedi henüz, albacete kampüsündeki ORI çoktan iletişime geçmiş!

B