Kalçadaki çatlaklar için ne yapmalıyım?

Kalçadaki çatlaklar için ne yapmalıyım?
G
0 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
7
7 CEVAP

Mumiyo
• Içerisinde 85 ye yakin mineral, amino asitler, A,B, C, P (sitrinler) vitaminleri var. Ayrica kobalt, bakir, nikel, demir, cinko, manganez, krom, sodyum, potasyum, magnezyum, kadmiyum, bizmut, molibden kalsium vb. Elementler var.
• ozellikle kemikleri besler vücudun mineral vitamin eksikliğini giderir.
•mide-bagirsak sorunlarinda (gastrit, ulser, kolit gibi), karaciger ve böbrek hastaliklarinda cok etkili.
• Bagisiklik sistemini güclendiriyor.
• Diş agrılarini gideriyor.
• Kemoterapi ve radyolojinin yan etkilerini azaltıyor.
• Dogal oldugundan yan etkisi yok.
İçindeki mineral ve vitaminler sayesinde bağışıklığı güçlendirir, iskelet yapısının en temel organı kemikleri besler vücudun eksik olduğu vitamin ve mineralleri vücuda kazansırarak hayat kalitesini yükseltir. Vücutta oluşan iltahapları söker atar.
Tarihçesi miladdan önceye dayanan mumyo eski çağlarda çin. Şaman ve türk tebabetinde en iyi yardımcı ürün olarak kullanılmaktadır. İlaç olarak değil de vücudun bir ihtiyacı olarak görülmeli.
Mumyonun kırık çatlak ve çıkıklara etkisi:
Kemiğin ihtiyaç duyduğu mineralleri barındırır kendinde ve kemiği en iyi şwkilde besleyen bi başka ürün yoktur. Kırıklar ve çatlaklar kemiğin mumyo sayesinde gelişmesiyle daha çabuk iyileşir. Çıkıklarda ize bölgesel zayıflamış ve çıkmayı alışkanlık haline getirmiş olan eklemlerdeki kıkırdak yapısını güçlendirir.

Romatizmal hastalıklarda etkisi:
Her türlü romatizmada çok etkilidir yukarda saydığımız mineraller sayesinde vücuda direnç kazandırır bağışıklığı güçlendirerek vücudun iltahap la savaşmasına ve iltahabı kolay atmasına yardımcı olur. Romatizmal ağrıları giderir tedavi eder. Kişi kendisini daha dinç daha sağlıklı hisseder.

Sindirimde ve kan damar dolaşımda etkisi
Mumyo kandaki ph dengesini yükselttiği için hem mide bağırsak ve damar sisteminde çok etkilidir. Kabızlığı giderir bağırsakları yararsız bakterilerden arındırır ve vitamin minerallerin bağırsak tarafından daha iyi emilimini sağlar. Mide ve bağırsakta yaralar varsa onları tedavi eder.

Kadın hastalıklarında:
Her türlü kadın hastalıklarında çok güzel tedavi edici etkisi vardır. Kist, miyom, polikistik over, rahm ağzı kalınlaşması, akıntı, mantar, yara, adet düzensizliği, sancılı adet dönemi, ves. Tüm bu saydıklarımıza çok fazla etkilidir.

Prostat
Ordaki tıkanıklığı açar iltahap oluşmuşsa onu vücuttan atar.

Bağsur ve fikstül

Bağsur memelerinin şişmesinde ve ağrısında çok etkilidir. İltahap yada çatlaklar varsa bağsur memelerinde o yaraları iyileştirir.

İyileşmeyen yaralara sprey şeklinde yapılarak sürülürse yaralar çabuk sürede iyileşir

Hiç bir doğal ürün mumyo kadar minerali ve vitamini bir arada bu kadar dengeli şekilde içerisinde bulundurmaz. O mineral ve vitaminler polen ve arı sütü bu saydığımız tüm hastalıklarda çok etkilidir zaten. Bunların hepsi de mumyoda mevcuttur. Allahın mucizesi doğanın da hediyesi olarak kabul etmeliyiz. Kar yağmur rüzgarın getirdiği polen ve arı zehri içeren kayaların aralarında çıkan yosunların küçük bitkilerin fosilleşmesinden oluşan tamamen biyolojik bir aktif maddedir.

D

Geçmez ama hafifler doğal yolar kakao yağı aynısefa. Yağı kahve limon karışımı ve kabak lifi birde spor

S

Kalça kemik çatlagi sandim o yüzden mumiyo demiştim... Ciktteki çatlagina en güzel bahsettiğiniz yağlar kabak lifi de kan dolaşımını hızlandırır Sevgi Kazım hanim. Teşekkürler.

Ö

Rica ederim

Sevgi Kazım 6 yıl

İSTEĞİNİZİN KARŞILIĞINI BAKABİLİRSİNİZ
Göz altı torbalarınız mı var? Yüzünüzdeki kırışıklıklar canınızı mı sıkıyor? Göz çevresinde sizi rahatsız eden koyu halkalarınız mı var? Lekeli ve bozuk görünümlü bir tene mi sahipsiniz? İşte çözümü:

Apirela Krem Nedir?
Bal arısı ürünleri olan; arı zehiri, bal, polen, arı sütü, propolis ve balmumunun bir araya gelip birden fazla cilt sorunlarını azaltan veya yok eden mucizevi etkileri ispatlanmış gençlik iksiri bir kremdir.
Apirela Krem, göz altlarının yorgun görünümünü yok eder, gerginleştirip canlandırır. Bir çok cilt kusurlarına iyi gelen bu ürün gençliği ve zindeliği de artırıyor. O nedenle Apirela Kremi “gençlik iksiri” olarak ta tanımlayabiliriz.

Kırışık Karşıtı & Işıltı Veren Mucize Krem;
Apirela Kremin içerisindeki aktifler, cilt tarafından tamamen özümsenerek tüm kırışık tiplerine etki eder. Cilt hücrelerinin yenilenme, savunma ve enerji üretimi gibi yaşamsal fonksiyonlarını yöneten cildin ihtiyacı olan protein üretimini %32 oranında artırırlar.
Hücrelerin dengeli oksijen alımını sağlayarak daha çok enerji üretmesine yardımcı olur. Böylelikle cilde kaybettiği canlılığını ve ışıltısını geri kazandırır.
* Apirela Kremden elde edilen yüksek kalitedeki doğal aktifleri cilt rahatlıkla tanır ve özümser. Hücrelerin yaşam fonksiyonlarında sağlanan iyileşme sonucunda cilt gözle görünür oranda gençleşir.
%100 doğaldır ve hiçbir çözücü madde kullanılmaz.
1 ayın sonunda, kullanan kadınların %75’i sabah uyandığında daha kusursuz ve ışıltılı bir cilt gözlemledi. Formülünde renklendirici, mineral yağ, parapen içermez.

apicrem

Apirela Kremi Kimler Kullanmalıdır?
Yorgunluk, stres, yaşlanma süreci, güneş etkileri gibi faktörlerin oluşturduğu cilt sorunlarının görülme olasılığı en yüksek bölge; göz çevresidir. Göz çevresi oldukça hassas cilt dokusuna sahiptir ve dolayısı ile duyarlılık görülme olasılığı, göz çevresinde yüksektir.
Göz çevresinde en fazla görülen cilt problemleri; kırışıklık ve çizgi oluşumu, lekelenme, göz altı morlukları, halkalanma, göz altı torbaları ve göz kapaklarında sarkma yaşayanların Apirela Kremi kullanmalıdır.
Eğer ki; ergenlik sivilceleri, akne ve benzeri cilt kusurlarınız varsa bunların giderilmesi için Apirela Kremi güvenle kullanabilirsiniz.
TLF. 0536 644 1475

C

Ayni safa yagi balmini deneyin

A

,

S

Çatlak kemktemi. Ciddemi.

M