Kulakta efuzyon iltihaba ne iyi gelir

S. A arkadaşlar .
5.5 yaşında oğlumun geniz eti şikayeti kulakta efuzyon iltihaba çevirdi. İltihabı 3 aydır geçmiyor. Dr ameliyat diyor. İstanbul Avrupa yakasındayım. Bana Dr hastane tavsiye eder misiniz. Ve önerileriniz nelerdir ?

Zeliha Kıymetli
Z
1 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
3
3 CEVAP

Ameliyat icin acele etmeyin derim nacizane. Biz de kisin basindan beri ayni problemle ugrasiyoduk cok dr degistirdik guvenemedigim icin cok sukur suanda hicbi seye gerek olmadigini soyledi dr.

İnci Müezzinoğlu
İ

Bi kaç aydır bekliyorum, iltihap geçmiyor. Efüzyon ve iltihap kulak zarına zarar verebilir. Korkum bu yönde .

Zeliha Kıymetli 9 ay

Anliyorum sizi biz de cok endise ettik geniz etinin kucuk olusu ve sivi birikmesinin gecebilecegini ogrenince istemedim ameliyati ve dr degistirdik beklemeye aldik. Her dr farkli soyluyo. İltihap icin sogan suyu uyguladim ve bol bol sakiz cignedi oglum. Geniz eti icinde corek otu yagini ve kantoron yagini donusumlu olarak burna uygulandigini ben de okudum fakat geniz etinin kucuk olusu yasantisina sikinti vermedigi icin uygulamaya gerek duymadim. Ufakliktaki geniz etinin buyuklugu nedir? Bir de gece uykusuna, konusmasina sikinti veriyo? Agzi acik bir sekilde mi konusuyo?

İnci Müezzinoğlu 9 ay

Geniz eti çok küçük değil. Uyurken biraz sıkıntı veriyo. Çörek otu yağı uyguladım. Hala da kullanıyorum. Sorun kulaktaki sıvı ve iltihabin geçmemesi. Kulaklara da tüp takılmasını önerdi Dr.

Zeliha Kıymetli 9 ay

Bizim de ayni sekilde tup takilmasi gerekiyodu. Sifa diliyorum insaallah gerek kalmadan cozulur...

İnci Müezzinoğlu 9 ay

Akgünlük tava da yakıp dumanını haftada 3 gün koklatmayı denediniz mi? Bu arada bu işlemi yaparken gözünü kapatıyorsunuz duman göze gelmiyor .

Süleyman Karabakal 9 ay

Medipol Üniversitesi hastanesi Prof Dr Celil USLU bende tavsiye üzerine gittim ve çok memnun kaldım

Hatice Böcük
H

cok gecmis olsun.

Hacer Hakan
H