Lingusta ingilizce seti nasıldır? kullanıcı yorumları

Arkadaşlar Lingusta metodu diye bir ingilizce setini inceliyorum, genel yorumlar çok iyi ekşide filan çok iyi yorumlar var ama aranızda kullanan varmı fikriniz nedir? Daha iyi bir fikri olan varsa onada açığım ama aynı maliyetlerde..

M
0 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
4
4 CEVAP

Hiçbir bilgim yok ama o tür sözlükler artık reklamcı doldu. Bir çok ürün sahibi entry girdiriyor ürünleri hakkında pozitif. Ama buradaki arkadaşlar illaki yardımcı olur ben de takip ediyim postu.

A

su yada bu metod ogretir diye birsey yok, sana hangisi iyi gelirse o yontemle devam etmelisin. Ben 3 sene araliksiz ingilizce calistim ve suan ana dil seviyede konusuyorum, gerci son 7 yildir hergun is geregi konusyorum bunun payida cok. Romence ogreniyorum aktif olarakda. Ben bol bol listening yapiyorum ve kelime ogreniyorum, belki 12 ay bu sekilde devam ederim sonra grammer calisiyorum. İngilizce icin boyle yaptmistim.

E

Çok güzel benimde öyle bir avantajım var havaalanında çalışıyorum sürekli yabancılarla muhattabım ama orada hep aynı şeyler konuşuluyor ingilizcem de yeterli olmadığı için farklı konular açılınca konuşamıyorum, fazla oturup çalışacak imkanımda olmuyor ama bu sürekli dinleme imkanım olduğu için akıcılaştırır diye düşünüyorum..

Mehmet Türkdönmez 6 yıl

Mehmet Türkdönmez bbc 6 min arastir

Ekin Atniş 6 yıl

Ok bakıcam teşekkürler..

Mehmet Türkdönmez 6 yıl

Ben de merak ediyordum bu olayı.

E

Farklı sitelerdende baktım yorumlar iyi, alıcam sanırım ama pişman olmamak için biraz daha araştırıyorum..

Mehmet Türkdönmez 6 yıl

evet ama yorumlar o kadar ballandırarak anlatılmıs ki reklam mı dıye dusunmeden edemedım ben de

Esra Williams 6 yıl

İşte onun için farklı sitelerdende bakıyorum birde çok pahalı sayılmaz riski az diye düşünüyorum alırsam buradan fikrimi paylaşırım.. ?

Mehmet Türkdönmez 6 yıl

Tamamdır

Esra Williams 6 yıl

Ben bir de şunu merak ettim, belki etik değil ama birçok öğrencinin de faydalanabilmesi açısından bunun gibi set cdlerinin paylaşıldığı bir sanal ortam vesaıre var mıdır acaba? (anladığım kadarıyla uc cd bir okuma kıtabı olarak geliyor) Genellikle kitaplara fotokopisinden çalışan gruptanım evet

E

Ya aslında burada daha önce paylaşılmış ama bulmak biraz zor gibi ama denemek lazım

Mehmet Türkdönmez 6 yıl

Ay ben uğraşırım onunla. Alma burda varsa. Ben bulunca atarım sana.

Esra Williams 6 yıl

buldum şurdan buyrunuz kolay gelsin https://yadi.sk/d/DP-N2hxkrJenZ

Esra Williams 6 yıl

Süpersin ya sağol harika oldu ??

Mehmet Türkdönmez 6 yıl

Ben demin bi paylaşım bulmuştum ama ful değildi bu hepsi mi?

Mehmet Türkdönmez 6 yıl