YDS için Akademik Batı Dilleri Eğitim Kurumu hakkında yorumlar

Arkadaşlar merhaba. İzmir'de YDS için Akademik Batı Dilleri Eğitim Kurumu'na giden var mı? Varsa memnun mu? Ya da önerebileceğiniz farklı bir kurum var mı?

B
1 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
9
9 CEVAP

Alsancakta Akın dil var, şiddetle tavsiye ederim

H

Tavsiye için teşekkür ederim Habil Yuceer siz gittiniz sanırım, gidip sınava girdiyseniz istediğiniz puanı alabildiniz mi? Daha önce tavsiye üzerine kursa gidip hiç memnun kalmadığım için bu sefer garantilemek istiyorum o yüzden soruyorum.

B

Evet ben bizzat oraya gitmiştim. Gittiğim de seviyem 51 idi. Çok kaliteli ve cok verimli bir çalışma ortamı sonucu 85 almıştım. İstediğim puanı alıp yds sayfasını mutlu bir şekilde kapatmıştım. O yüzden gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum:) akın dil in hem kaynakları Çok güzel hem de eğitim sistemi fazlasıyla yeterli

Habil Yuceer 3 yıl

Anladım, çok teşekkür ederim

Bahar Dutdibi 3 yıl

Habil Yuceer kaç alınca yds sayfası kapanıyor ?

Nihal Recai 3 yıl

Rica ederim eğer giderseniz oranın müdürü Ayşe Akın ' a selamlarımı iletin Bahar Dutdibi

Habil Yuceer 3 yıl

Nihal Recai size kaç lazımsa o puanı alın, bir daha sınav endeksli ugrasmazsınız

Habil Yuceer 3 yıl

Ben akademik batı dillere gittim 0 temelle gitti hocaları çok istekli ve çok yardımcı oluyorlar, ve ben şuan çok rahat ceviri yapabiliyorum çok çok kolay hemde benim için imkansız görünen birşeyi başardılar ingilizceyi halletmemi sağladılar.. özellikle didem ve arzu hocam efsanedirler ben kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim

A

Benim de temelimde belli gramer kuralları dışında bir şey yok, daha önce kursa gitmiş olmama rağmen. Bu yüzden iyice emin olup gitmek istiyorum yıl kaybetmek istemiyorum çünkü. Akademik Batı Dilleri'ni çok kişiden duydum. Çok teşekkür ederim tavsiyeniz için. Akın ve Akademik.. Bu ikisi ile görüşeyim

Bahar Dutdibi 3 yıl

Oraya herkesi alırlar mı ?

Ömer KıLıç 3 yıl

Tesettürlüleri

Ömer KıLıç 3 yıl

Beni okulumdaki hocalar yönlendirdi oraya ve gerçekten beklentimin çok üstünde fayda gördüm ayrıca ödemede oldukça esnekler ben ödeyemediğimde hiç sorun çıkarmamışlardı ben akından daha iyi buluyorum akının kitapları ve ankara şubesi iyi izmir şubesi adı var sadece hocAları yetersiz

Ahmet Sasi 3 yıl

Akademik batı dillerindeki hocalar gerçekten çok iyiler

Ahmet Sasi 3 yıl

akdemik bati dillerini kesinlikle tavsiye ederim. Bu kus sayesinde ingilizceden ceviri becerim fazlasiyla gelisti ve yds dende cok iyi puanlar aliyorum. Tabi kursla birlikte sizinde calismaniz onemli.

A

OYDEM

A

ben öğrencisiyim şuan :) yeni başladık bana hocam önermişti ama ben erteledim biraz eğitimi bu dönem kayıt oldum geçtiğimiz hafta başladık.. şuana kadar olumsuz bi durum yok. Dönem sonunda yorumlarımı ayrıntılı olarak yazacağım..

Y

harika ve yeni bir yöntemle her şey baştan yazıldı. Kesinlikle gidip görüş derim. ben memnun kaldım. 

A

Akademik Batı Dilleri sistemleriyle, eğitime verdiği değerle, alanında uzman hocalarıyla kesinlikle özellikle İzmir'de bir numara..

Z

Akademik batı dillerinde öğrenciydim. Hocalarının özverisi, kurum çalışanlarının güler yüzü, anlatım metodları kaynakları.. ben çok fazla faydasını gördüm. essay yazımlarında artık zorlanmıyorum. araştırın sizde ben önerirmiyim.. evet gözüm kapalı öneririrm.

M