Siroz hastalığına ne iyi gelir?

Siroz hastalığına ne iyi gelir?
S
0 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
17
17 CEVAP

Seviyesi nedir? Doktor teşhisi ile ilgili bir rapor var mı? Karaciğerin durumu ile ilgili. Çözüm bulunabilir ama durumu net anlamam lazım.

V

Tam olar seviyesini bilmiyorum bugün öğrendim nasıl bir hastali hiic bilmiyon sadece siroz hastalığı var dedi ben deyilim hasta sağolun allah razi olsun

Semiha Gegeoglu 6 yıl

Kaçıncı evrede

F

Bende de siroz ve kist çıktı. Kistleri yarin yakacaklar. Sirozunda ilerlemesini durduracaklarmis. Daha sonra nakil. Sirozun su anda kesin tedavisi yok. Ancak ilerlemeyi durduruyorlar

H

Ben tedavi ederim diyene inanmayın

H

Semiha Gegeoglu hanım siroz çok ciddi geri dönüşü oldukça çok zor bir hastalık mutlaka bir kaç yerden görüş alın ve bir üniversite hastanesi ile gastroentroloğ gözteminde bunu götürün, daha sonra destek tedavilerine kaçıncı evre de olduğunu öğrendikten sonra karar verin ve Hüseyin Tayfer beyin sözüne kulak verin.

C

Benim babam sirozdu malesef tedavisi yok belki nakil oda donör bulabilirseniz ameliyat sonrası çok hassastır

F

Abim nakil oldu ama vefat etti

F

sakın ot cöpden fayda aramayın DOKTORA UYUN VE BESLENMENİZE DİKKAT EDİN BENDE BAŞLANGICINDAN DÖNDÜM SAKIN KİMSEYE İNANMAYIN BESLENME ÇOK ÖNEMLİ.

H

Bir Komsum tavsiyemle 30 gr magnezyum sülfatı (epsom tuzu) ile iki bardak suda karıstırıp içti. Akabinde de yarım bardak limon suyu ve yarım bardak soğuk sıkım zeytinyağını karıştırıp icti. İshal oldu vucutta bir temizlik gerçekleşmiş oldu. Birkac ay sonra baya düzeldi. Hiç bir ümitleri kalmamışken iyileşmesi ailesini ve çevresini sevindirdi. Takip edebildiğim kadarıyla bu yöntemle Suriyeli bir vatantasta tedavi oldu. Başkalarına da fayda edermi, edebilir. Şifa Allahtan .

H

çörek otu maydonoz zeytin yaprağı ev yoğurdu

K

Enginar yaprağı çayı için. Arkadaşımın akrabası tamamen iyileşti.

N

Enginar yaprağı çayı, kara hindiba kökü (kök olacak. Yaprak veya çiçek değil) Ve deve dikeni tohumu yagi veya kapsülü. Piyasada yağı yok. Kapsül var. Bunlar Avrupa da alternatif tıp olarak kullanılması tavsiye edilenler. Deve dikeni tohumu kapsülü Almanyada Dr. Recetesiyle aliniyormus

Hüseyin Tayfer 6 yıl

Geçmiş olsun. Vucuda ihtiyacı olanı verin kendini onarır. Karaciger gibi tüm organlar böyledir. Kullandığım ve bayisi olduğum Painless Night GLU Sağlık bandını tavsiye ederim. Düşünürseniz kargo ile ulaştırabilirim.

com-k2akpafctzuizoybsubz.jpg

N

Bol bol kayısı yesin. Allah şifa versin.

B

Kolloidal Gümüş Suyu Kullanın

S

,

G

Allah acil şıfalar versin..

M

Şekersiz türk kahvesinin iyi geldiğini duydum

H