Hepatit b hastalığına ne iyi gelir?

Hepatit b hastalığına ne iyi gelir?
Y
0 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
26
26 CEVAP

hepatit 5 yıl önceye kadar çok zor bir hastalıktı ama ilaç sanayi yüzde 90 lara varan başarılı ilaçlar üretti karaciger üzerine kürlerle bu tedavi desteklenmeli. Ve şunuda unutmayın hepatit en yaygın ama en az hastanın hastalıgını bildigi rahatsızlıktır. Bir çok insan taşıyıcıdır ve hastalıgından haberi yoktur.

A

hacamat ol geçer

K

Yakup bey hepatit ile hacamat bağlantılı mı acaba???

Yonca Hazer 6 yıl

bir sırtan bir seansda kafadan olun bana dua edersiniz netten bakın hacamat nedir

Kemer Güzelgün 6 yıl

Kemer bey dogru soyluyor c bile negatif oldu sahitim ama. Karacigerden olsun

Aynur Özakay 6 yıl

Nasil yani hacamat hepatit e faydalımı yanı banada anlatsın birisi. Hem bu hem c var bende

Gokcen Gençalp 6 yıl

Gokcen Gençalp hacamat olun şifa bulunokadar

Kemer Güzelgün 6 yıl

Ali hocam ne tür kürler önerebilirsiniz?? Var mı bildiğiniz etkili bir kür?

Y

MAYDONOS KÜRÜ 1/2 litre kaynamakta meydana gelen suya 10-12 tane maydanozu ilave ediniz. Suyu ağzı kapalı olarak hafif ateşte üç dk haşlayınız. Soğuduktan daha sonra suyunun yarısı erken kahvaltısından 1/2 saat önce ya da kahvaltıdan en az bir saat daha sonra öbür yarısı da akşam yemeğinden 1/2 saat önce ya da akşam yemeğinden en az bir saat daha sonra içilir. Her gün kıtır olarak hazırlanması gereklidir. Akşam içilmesi amaçlı kalan öbür yarısını mutlaka buzdolabında savunma altına alınız. Maydanoz kürü amaçlı çeşitli tarifler de mevcuttur.

Hepatit B'ye karşı lavanta kürü

Lavantanın içerdiği etkin Maddelerin kendine özgü bir sistematiği var ve bütün karaciğer metabolizmasını mucizevi bir biçimde düzenleyebiliyor. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, lavantanın hepatit B ve Hepatit tedavisinde bir çare meydana geldiğini öne sürerek, lavantadaki etkin maddelerin karaciğer kanserine neden meydana gelen Hepatit B ve C virüsünü baskı altına aldığını söylüyor. Prof. Saraçoğlu'na göre; lavanta Hepatit'i karaciğerden tamamı ile atamıyor, fakat yılda bir uygulanacak lavanta kürü ile sağlık sorunu baskı alt kısmında tutabiliyor. Lavanta kürü uygulayanların karaciğer ölçümlerinde, kısa sürede belirgin bir iyileşme gözleniyor.
İbrahim Saraçoğlu Hepatit B

Lavanta, en az 14 tane sedatif özelliği meydana gelen etkin madde içeriyor. Aroma terapide kullanılan çoğu bitkiden bir tanesi meydana gelen lavantanın kullanım sebeplerinden bir tanesi budur.

Virüsler bastırılıyor. Lavantanın içerdiği etkin maddelerin kendine özgü bir sistematiği var. Bütün karaciğer metabolizmasını mucizevi bir biçimde düzenleyebiliyor. Karaciğer metabolizmasının sağlıksız çalışmasından ötürü büyüyen Enzim değerlerinin kısa zamanda kontrol altına alınmasında ve bir daha kısa zamanda normal değerlerine inmesinde, lavanta kürü bulunmaz bir nimet. Bilhassa Hepatit B ve Hepatit C virüslerinin aktive olabilmelerine karşın, karaciğer metabolizmasının sağlıklı çalışmasını ve kuvvetli kalmasını sağlayabiliyor. Böylelikle virüsler bastırılarık hizmete geçmeleri önlenmiş olabiliyor. Lavanta kürü, bu virüslerin karaciğer dokusunda kansere ya da siroza dönüşme riskine karşın da mükemmel bir önleyici rolünün olabileceği gerçeğini de meydana koyuyor. Karaciğer metabolizmasının itinalı çalışmasında, lavanta çiçeklerinde yer alan 1,8 cineole, Delta3- carene ve herniarin ağırlıklı olarak etkin varken, yaprakların içerdiği beta-pinenede karaciğer enfeksiyonuna karşın adeta naturel bir antibiyotik olarak vazife yapmaktadır. Benzer zamanda lavantanın yapraklarında yer alan bornyl - acetate etkin maddesi de antiviral olarak vazife yapmaktadır. Lavantanın gerek çiçeklerinde gerekse de yapraklarında moleküler yapıları ve etkin özellikleri açısından birbirlerinden tamamiyle çeşitli maddeler bulunmaktadır. Bu amaçla kullanılacak lavantanın, 1 seneden fazla miktarda beklememiş olmasına itina gösterilmelidir. Aktarlardan alınacak lavantanın yalnızca çiçeklerinin değil, eşit oranda yapraklarının da yer almasına itina gösterilmelidir. Lavanta yağı daha etkin olur düşüncesi ile şüphesiz kullanılmamalıdır. A

A

Teşekkürler hocam önerileriniz dikkate alınaktır...

Y

şu an türkiye nufusunun yüzde 40 ı hepatitlidir ve bir çogu bunu tesadifen ögreniyor. Yalnız çogu taşıyıcıdır. Taşıyıcı durumunda kendine bir şey olmuyor ama bulaştırıyor. Saglık ocaklarındda ücretsiz tahlil yapılıyor mutlaka herkes tahlil yaptırmalı.

A

Ali hocam benim ki kronik hepatit b dna da pozitif çıkıyo. Sanırım ben taşıyıcı olmuyorum bu durumda. Ayrıcak. Ciger enzimlerim biraz yüksek. Hem dna nın negatifleşmesi için hem de enzimlerimin düşmesi için söylediklerinizi içcem inş işe yarar.

Y

Ayşe tezcan dna nın kopya sayısı 2000 in altında olunca ilaç kullanılmıyo. Ben kullanmıyorum ilaç bu yüzden. İlaca başlamak için 2000 kopyanın üzerinde olmak gerekiyor.

Yonca Hazer 6 yıl

Ayşe tezcan ürkütücü bir rakam 4 milyar sevindim düşmesine çok geçmiş olsun. Evet ömür boyu ve her gün kullanmak gerekiyo. En azından hastalığın tam tedavisi bulunana kadar.. Şu an kaç peki.

Yonca Hazer 6 yıl

Eşimde ilaç kulkanıyor başladiğimizda 5 milyardı 5 yıldır kullnıyor şu an 0 da değerleri. Yanliz ilaç saat lerini aynı saatte düzenli kullan. Birden düşmez zananla sifırlanır morel çok önemli hayat dolu olmaya bak unutma psikolojik olarak iyi olman lazım. Geçmiş olsun

Deniz Ikim 6 yıl

Çocuğunuz varsa onlarında kan deanalırına baktırın. Normal kantestınde çikmiyor dena a çokk önemli

Deniz Ikim 6 yıl

Geçmiş olsun. Kullandigim ve bayiligini yaptığım PAİNLES NİGHT GLU Sağlık bandını tavsiye ederim ilgilenirseniz size yardımcı olurum

M

Ayşe Tezcan daha önce kullanılmış ve sonuç alındığı için yazdım. Babdin içinde bulunan glukozamin karaciğer üzerine etki ederek düzenliyor. Yorumlara bakabilirsiniz

Mehmet Memıs 6 yıl

Yonca Hazer hepatit b için. Sag umuza bütün bant, ense köküne yarım, karaciğer üzerine yarım bant ve bandın sarı kağıdını 2 litre suda 8 saat bekletip bir gün boyunca için. İceriginde glukozamin kırmızı Kore ginseng bitkisi organik germanyum sapofilin alkali mineraller bulunan bant transdermal dalga teknolojisi ile vücudun her yerine yayılıyor vücut ihtiyacı olan besin maddeleri mineraller vitaminler ve elementleri alarak güçlenmeye ve hücrelerini yenilemeye başlar.

com-yb8owyopntpuohhdtavr.jpg

M

Karaciger yorgun ve yaglandigi zaman diger gerekli vitemin ve minarelleri yakmakta vucuda yararli hale getirmekte zorlanir bu da vucutta farkli tepkilere neden olur sac dokulmesi asiri yorgunluk kolesterolv. S.v. S.
Karaciğer, yediğimiz yiyeceklerin vücut tarafından kullanılabilir hale gelmesini sağlar. Bunu yaparken, sindirim sisteminden gelen kan içindeki karmaşık molekülleri parçalayarak kullanılabilir veya depolanabilir moleküller haline getirir. Daha sonra faydalı olanları tekrar kan yoluyla diğer hücrelere gönderir. Zararlı olanları ise, birkaç işlemden geçirerek böbreklere yollar ve oradan da süzülerek üre halinde vücuttan atılmalarını sağlar. Bantta bulunan kırmızı Kore GİNSENGİ karaciğer fonksiyonlarını düzenler

M

Kuru kay si #

A

Bal sulandirip icilmeli

B

Deve dikeni enginar zersecal. Ekxrati yagsiz diyet

A

hacamat ve sülük tedavisi olunuz çok iyi geliyor

H

deve dikeni tohumu öğütülür çayı içilir yada balla karıştırılır macun yapılır sabah akşam bir kaşık yayılır

H

zerdeçal çok iyidir aynı şekilde karabaş otu ve pekmez

H

enginar çayı

H

kara hindiba çayı

H

keçi boynuzu ?

H

akali su

H

Hocam alkali su derken sodyum bi karbonat mı(ingiliz karbonatı) yani ve nasıl içilmeli?

Yonca Hazer 6 yıl

ingiliz karbonatı evet fakat kullandığın suyun pH Değeri 7.5 üzerinde olmalı ayrıca Bu akali suyu limon bal ve karbonat ile yaparsan faydası kat kat artacaktır

Hidayet Apuhan 6 yıl

limon u 4 e bol at suyun içine bir gece bekledikten sonra bir kaşık bal ve soda yi bi sürahi ye at karıştır afiyetle hazır

Hidayet Apuhan 6 yıl

gümüş suyu

H

Gümüş suyunu ben de merak etmeye başladım... Bunu nerden temin edebilirim ki.

Yonca Hazer 6 yıl

?

Hidayet Apuhan 6 yıl

yumurta yeneceksiniz çay da iyi değil et de mümkünse az yiyin aşırı yemek yemekten kaçının. .
yağlı aşırı tuzlu hazır gıdalar tüketmeyiniz ünlü mamuller de dahil. .

H

Bildiğimiz siyah çay zararlı mı çok içiyorum da şekersiz olarak tabi

Yonca Hazer 6 yıl

iyi gelmiyor siyah çay enzimleri yükseltiyor normalde zaten günde 3 4 bardaktan fazla içilen çay zararlı kahvaltı dahil buna

Hidayet Apuhan 6 yıl

Teşekkürler hocam değerli bilgileriniz için...

Yonca Hazer 6 yıl

rica ederim ?

Hidayet Apuhan 6 yıl

sabahları ac karnına bal şerbeti içiniz Çörek otu ile bal macun yapıp yiyiniz ?

H

hacamat - ve düzenli beslenme. Karaciğer temizliği. Musallat varsa alınmalı, ya da sadaka oruçla kişi maneviyatını desteklemeli.

M

Metin hocam herkes hacamat diyo gerçekten işe yarıyor mu bu hacamat? Musallat varsa alınmalı derken? Musallat neki.

Yonca Hazer 6 yıl

Cin belası...

Metin Saklı 6 yıl

Tövbe bismillah anlamadım hocam...

Yonca Hazer 6 yıl

Cinin bedene yerleşmesi.

Metin Saklı 6 yıl

Nasıl anlarız ki böyle bir şeyi. Nerden bilcez yani

Yonca Hazer 6 yıl

Isırgan otunu cig tüketilmesi gerekir birde sürekli tere roka. Sık tüketilmesi lazım

K
                        Hepatit karaciğerde bir virüsün yol açtığı iltihaplı bir hastalıktır.
Hepatit karaciğer hastalığına ve karaciğerin iltihabına neden olan bir virüs veya enfeksiyondur. Virüsler hastalığa neden olabilir.
Örneğin, gribe bir virüs neden olur. İnsanlar birbirlerine virüs geçirebilirler.
İnflamasyon, vücudun dokuları yaralandığında veya enfekte olduğunda şişme olayıdır. İnflamasyon organların düzgün çalışmamasına neden olabilir.
HEPATİT bir otoimmunel rahatsızlıktır,Modern tıp ta tedavisi yoktur,Apiterapi ve İmmunoterapi gibi doğal yöntemlerle kalıcı,güvenilir tedavisi mümkündür.
Doğal bir arı ürünü olan PROPOLİS in;100 kata kadar antibiyotik ve Antiviral etki içerdiği tesbit edilmiştir.Mantar,virüs ve zor öldürülen
bakteri çeşitlerini yokeder.E-coli,Herpes,İnfluenza,Hiv,HPV gibi virüs ve bakterileri öldürdüğü in vivo ve invitro laboratıvar araştırmalarıyla ıspatlanmıştır.
Bağışıklık sistemi bozukluklarını düzeltir.İltihaplanmaların her türüne faydalarıdır, Propolis,Enflamasyonel,enfeksiyonel ve viral tüm hastalıklar için doğadaki
kalıcı,yanetkisiz tedavi sunan en üstün,en etkili,güvenilir üründür.Propolis Hepatit in , A,B,C,D,E gibi viral enfeksiyon türlerinde ve bu enfeksiyonların
sebep olduğu akut ve kronik Hepatit enflamasyonlarında (İltihaplanma) son derece etkindir
                        Erzurum Ziraat Mezunu 34 yıllık Apiterapist ve İmmunoterapistim ,Organik sertifikalı ürün temini ve
kullanım yöntemleri için 05324063215 ve 05050658499 nolu telefonlarımdan ve Whatsapp tan ulaşabilirsiniz.Saygılarımla, Kadir Onay
D