Teb hesabım var ama Deutsche bankasından para çekemiyorum?

Meraba, Şuan İspanyadayız. Burdaki öneriler üzerine teb de hesap açtırdık arkadaşımla ancak burdaki deutsche bankdan para çekemdik, atm bankanızla görüşün diyor. Bir bilgisi olan var mı? Kartlarımızda hem tl hem euro hesabı var. Ve bi tanesinde direk 200€ yatırılmıştı Türkiyedeyken.

E
0 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
16
16 CEVAP

Ben de Atm'den cekmeye calıstım ama teknik arızadan dolayı cekemiyormuşum anlayamadım

B

O da kötüymüş, bize bankadaki bir kadın yardımcı olmaya çalıştı ama atm bankanızla görüşürn dedi. Bzimkinde teknik sorun yok sanırım.

E

Emin değilim ama telefon bankacılığından kartı yurtdışına açtırmak gerekiyor.

Y

Para euro hesabına yattıysa, büyük ihtimal o yüzdendir. Tl hesabına yatması gerekiyor.

O

Yurt dışında para cektiginizden dolayı bloke koyuyor önlem amaçlı tebi arayıp actirmaniz gerekiyor

T

Hesabının yurtdışında kullanıma acık olması ve hesabın karta tanımlı olması gerekiyor karta da döviz hesabı tanıtılmıyor diye biliyorum o yüzden paranın Türk lirası hesabında olması gerekiyor.

M

Ceptetebliyseniz euro hesabınızı hesap ayarlarından yurtdışında kullanılacak hesap olarak seçerek kullanabilirsiniz Santander 2 euro kesinti yapıyor maksimum tek seferde 300 euro çekebiliyorsunuz

T

Eğer hiç para cekmediyseniz çektikten sonra büyük ihtimalle tekrar uyarı vericek banka bankaniza danışın diye o üstte bahsettiğim bloke işlemi oluyor öyle bişi olursa tekrar arayıp actirmaniz gerekiyor

T

Teb de TL hesabım var. Şu anda Madrid'deyim ve sıkıntısız olarak sıfır kesintiyle para çekiyorum. İlk olarak hesabınızın yurt dışı kullanımına açık olması lazım. Bir de tam emin değilim ama galiba vadeli hesaplarda sıkıntı çıkabiliyor demişlerdi bana bazı arkadaşlar.

A

Ben de paranın tl hesabında olması gerekiyor diye biliyorum. Bank Asyanin kartiyla bile çekmiştim.

E

Internet bankaciligi uzerinden euro hesabindan tl ye cevirin once o zaman cekiliyor

M

Burda atan sallayan çok, burdaki bilgilerle gidip hesap açtıysan işin zor. Araştırıcaksın bu devirde, hele para çekme gibi bi konuda daha tedbirli olucaksın. Bankayı arayıp teyit ettiriceksin bilgiyi.

O

Arkadaşlar düşük mebla çekin. İki kerede çekin. Aynı şekil kullanıyorum bende

E

Bir de paranın tl hesabınızda olması lazım. Eğer öyle değilse telefon bankacılığından aktarıp öyle deneyin.

E

Arkadaslar sorumuzu hallettik, cok tesekkurler.. Elbette cok arastirip actik ve komisyonsuz rahat bir sekilde paramizi aldik sadece ana hesabimizi secmemisiz ondan olmus

E

Geçmiş olsun

E