Behçet hastasıyım dizlerim şişiyor iştahsızlık ve halsizlik var ne iyi gelir?

Gunaydın Hayırlı Pazarlar Arkadaşlar. Behçet hastasıyım son 1 aydır şiddetli ağrı ve dizlerde şişme var. Bu durum böyle olunca iştahsızlık ve halsizlikte oluyor. Dizlerdeki bu şişme ve ağrılara iyi gelecek birşey varmı. Yardımcı olursanız memnun olurum.

Aziz Dörtbölük
A
1 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
6
6 CEVAP

Romatoloji dr gidin

Dilek Gökyer
D

Gidiyorum ama randevu almak tamamen problem 182 yi ariyorum uzun süredir randevular dolu deniyor.

Aziz Dörtbölük 8 ay

Zor kardeşim bişekilde ulaşmanız lazım internet te alın

Dilek Gökyer 8 ay

Muhakkak gidin kardesim ilerleyen birhastalik babamdan biliyorum rabbim sifalar versin

Fatoş Özünal 8 ay

Behcet tanışini koyan doktor ilacıni da vermiştir. Bu genetik bir rahatsızlık kolsişin kullanacaksın. Eğer kullandığın halde ağrı geçmiyorsa günde 8 taneye kadar ilaç alabilirsin. Şiddetli ağrılarda doktor da dozu artırıyor zaten. Fmf hastaları da aynı ilacı kullanıyor onlarda da işlem aynı. Abimde de behcet var tanı konana kadar bütün bitkisel yolları denedi ancak yürüyemez hale geldi yani fayda etmedi. Nasıl tanı doğru kondu kolsişin kullandı halsizlik yorgunluk ağrı yara kalmadı.

Sandık Tatil 8 ay

Lahana yaprağının çok kısa başlayın sis yerlere sarin

Nursel Bazan
N

Teşekkürler.

Aziz Dörtbölük 8 ay

Ramotolıji tanı koyduğu zaman ilaçlar Ağrıyı azaltıyor ve Hacemat sülük tedavisinın çok faydası oluyor Allah’ın izniyle ben bizzat faydasını gördüm

Melek Ulucay
M

DMSO YU ARAŞTIRIN DERİM

Hasan Güvenkaya
H

Kolsışin kullanmıyormusun.

Sandık Tatil
S

Kullanıyorum fakat 2 aydır kullanmayı bıraktım

Aziz Dörtbölük 8 ay

Neden bıraktın ki. Onu tedavi eden tek ilaço. Ömür boyu kullanmaya mahkumuz. Bende fmf hastasıyım abim behcet ancak ilaç aynı ilaç. Ben 3 senedir sürekli ishaldim karın ağrım hergün oluyordu ilacı kullanmaya yeni başladım ilk 15 günden sonra ishallik ve karın ağrısı kesildi. Bu gen bebeklikten beri var ancak 38 yaşına geldik daha yeni bulundu benimde abiminde ilaç alınca rahatladik ancak. Kafanıza göre mi ilacı bıraktınız yoksa doktor kesmez bu ilacı.

Sandık Tatil 8 ay

2004 yılından buyana Behçet hastasıyım 36 yaşındayım şuan ilacı 2 aya yakınn zamandır sağlıklı beslenemediğim için bıraktım aç karnına devamlı şekilde ilaç alımı diğer organlara zarar vereceğini düşündüm ve hastaneden de uzun süredir randevu alamadım her aradığımda randevuların dolduğunu söylüyorlar. Randevu alır almaz DMSO denen ilacı sorucam biraz araştırdım netten benim gibi Behçet hastalarında faydası olurmu onu öğrenicem. Allah şifanızı versin sizinde abinizinde çok geçmiş olsun.

Aziz Dörtbölük 8 ay

Aziz bey randevu alamıyorsanız sabah çok erken hastaneye gidip alın. Bilgisayar randevuları doludur ancak hastaneye giden ilk 15 kişi kaydı da yapılır muayene için.

Sandık Tatil 8 ay

Bu dediginiz devlet hastanesinde olabiliyor ama araştırma hastanesinde olmuyor o yüzden en erken 3 ay sonrasına randevu veriyorlar

Aziz Dörtbölük 8 ay

İlaçı dr bıraktırmaz 8 yıldır kullanıyorum ilacı ben

Melek Ulucay
M