Krakow university of technology de dersleri geçme zor mu?

merhabalar, bir soru sormak istiyorum? Krakow university of technolgy de, dersler geçme olayı zormudur ?

Oğuzhan Eracar
O
1 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
3
3 CEVAP

Politechnika Krakowska diyorsun. Sınıf geçmek kolay değil. Benim sınıf arkadaşlarımdan bazıları o okulu yarım bırakıp gittiler .

Derslere hazırlanmak zor. Sınavlar ağır oluyor. Sürekli çalışman gerek sınavlar için .

Ali İkiz
A

Ben 5. Semester dan başlayacağım okumaya inşaat mühendisliği artı alt tanda 10 ders daha alcam ( ekoloji, beden eğitimiv. S.,) bu konu hakkında bi fikriniz var rmi?

Oğuzhan Eracar 9 ay

Ders alma konuları nasıl işliyor bilmiyorum orada. Öğrenci işlerine sorarsan kesin ve net bir bilgi edinmiş olursun

Ali İkiz 9 ay

Bana zaten bunları onlar söyledi ya, onda sıkıntı yok benim sormak istediğim acaba, 5. Semester dan başlamanın derslsri geçme babında bir kari varmı?

Oğuzhan Eracar 9 ay

Zaman kaybı yaşanmamış olur lakin hocaları tanımadan direk 3. Sınıftan başlarsan bocalama olur mu onu artık yaşar görürsün

Ali İkiz 9 ay

çok teşekkür ederim, tekrardan o zaman dikkat edeceğim bu bilgilerede, hayırlı ramazanlar, iyi geceler

Oğuzhan Eracar 9 ay

Her üniversite her okul zordur yani okumak kolay değildir.. Ve aynı zamanda bir üniv. Birine kolay belir birine ise daha zor.. Kısaca zeka ve yeteneğe göre değişir.. Birinin anlama yeteneği diğerinin aklı cin gibidir ötekinin ezberi süperdir... Yanii bi üniv.. Herkese göre değişebilir.

Ahmet Kundur
A

Ben sınavlarda hocaların tavırlarını yada öğrencilerin geçme durumu hakkında sorsam peki?

Oğuzhan Eracar 9 ay

Akedemisyen gereği gibi davranır.. Kimse seni bir şeyi bilmiyorsun diye yadırgamaz... Burada bakılan şey sadece gayret ediyormusun.. Öğrenmeye isteklimisin.. Eğer öyle isen.. Sınavdan kötü not alsanda kanatüni kullanır.. Yok tembel üstüne istek arzuda yoksa.. Kendini derslerde hiç göstermiyor çabalamıyorsan öğrenmeye.. Hiiç şansın yok...

Ahmet Kundur 9 ay

Tamamdır teşekkür ederim,

Oğuzhan Eracar 9 ay

Buralar bulgaristan değil kolay mı zormu diye bir konu veya soru şekli yok hangi üniversitede okursan oku zor avrupa birliği olduğu için çok daha ağırlaştırılmış bir şekilde zor kolay bir bölüm yok hangi bölümde okursan oku.

Alexander Çilesiz
A