Polonya'da Oturum kartı için yeni açılan bir hesapta para göstermek sorun çıkarır mı?

Merhaba, oturum kartı için hesabımda para göstereceğim. Ama hesabımı yeni açtım sadece para göstermek için kullanmış olacağım. Daha önce hesabın aktif olmaması oturum kartı için sorun yaratır mı?

Elif Bırı
E
1 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
6
6 CEVAP

yaratmaz.. Hatta para göstermek için paraya ihtiyaç yok. Cüzzi bir miktara hesabınızda para gösterip çıktı veren banka var ..

Fuat Malkoc
F

hangi banka bu? Benden 12 bin zloty göstermemi istediler.

Elif Bırı
E

oturum karti icin para mi gostermek gerekiyor? Daha once boyle bi istekle karsilasmamistim ben yeni bur kural mi acaba bu?

Cinc Oluş
C

öğrencilerden istiyorlar

Fuat Malkoc 6 ay

Hesabın yeni açılmış olması bir şeyi değiştirmez. Zaten yeni gelenlerin çoğunun hesabı da yeni oluyor. Ama hesapta 12 bin zl. Veya 3 bin euro olması lazım. Parayı birisinden ödünç alıp, yatırıp ertesi günü çekebilirsin. Ama 1-2 ay sonra o parayı yeniden göstermeni isteyebilirler. Ayrıca 'in söylediğini de ilk defa duydum.

Arif Yelkesen
A

yazdığım numarayı arayıp bilgi alabilirsiniz. Bir çok arkadaşım bu şekilde çıktı aldı. Evrağı almadan bi para ödemiyorsunuz zaten. Tüm banka çalışanları durumdan haberdar.

Fuat Malkoc 6 ay

fuat Ben yalandır demiyorum. Fakat bu olay çok yasal gibi de durmuyor. Yani oradaki çalışana para vereceğiz o da bize hesabımızda olmayan bir rakamı var gibi mi gösterecek?

Arif Yelkesen 6 ay

Arif Yelkesen aynen öyle. Yasal olmuyacak bi durum yok. Sana bir hesap açıyor. Heaabında paran olduğuna dair çıktıyı veriyor. Gidiyorsun.. Bankadan imzalı damgalı belge daha ne olsun.

Fuat Malkoc 6 ay

İlaveten şunu da söyleyeyim: Eğer bir yerde çalışıyorsan para göstermene gerek yok. Sözleşme yeterli oluyor.

Arif Yelkesen
A

Oturum kartı için paramı göstermek gerek?? Peki eleman olan birisidemi göstermeli??

Murad Ayse
M

Yok hacı işçi oturumu farklı. Öğrenci olarak oturuma başvuru yapacaklar için geçerli bu

Furkan Gdk 6 ay

Furkan Gdk sağolasın aqa

Murad Ayse 6 ay