Uygun fiyata nasıl ingilizce kitap alabilirim?

Merhabalar,
Artık kitaplarımı İngilizce okumaya karar verdim. Fakat Amazon'dan baktığım zaman oldukça pahalıya geliyor ve kitap gelecek mi ondan da emin olamıyoruz.
Kitabı daha uyguna ve garanti yolla nasıl getirtirim? Teşekkürler.

I
0 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
4
4 CEVAP

Dost(Ankara'daki en büyük yerel kitabevi, internetten satışı var mı bilmiyorum) ve D&R'da ingilizce kitap ve romanlar var, oralardan bakabilirsin

O

Teşekkürler onur. Fakat D&R'nin bu konuda çok da yeterli olduğunu düşünmüyorum. Zamanında 1-2 kitaba bakmıştım ve kısıtlı olduğunu gördüm. E-kitap olarak satılıyor ama onu zaten Amazon'dan da o şekilde alabiliyorum. Fiziksel kitap istiyorum, bir de uygun olsun istiyorum .

Ilker Öngel 3 yıl

O zaman bilemeyeceğim i̇lker ama amazondan da vergi ödeyeceksin, o da var

Onur Özköseoğlu 3 yıl

Umarım alternatif bulabilirsin

Onur Özköseoğlu 3 yıl

Amazon'da aldığım kitaba bir de vergi mi ekleniliyor?

Ilker Öngel 3 yıl

Benim bildiğim yurtdışında sınır euro'dan fazla alınan her şeye vergi var, o yüzden d&r önerdim zaten

Onur Özköseoğlu 3 yıl

Fotokopi çek!! Yaşasın fotokopi! 11

S

Çaresiz kaldığım zaman uyguladığım bir yöntem .

Ilker Öngel 3 yıl

Abi fotokopi kitaplarda not alma altını çizme derdi de olmuyor. Direk kes yapıştır kendi fanzinini bile yaparsın hatta şu an benim de aklıma yeni geldi bu fikir. Dur bi fanzin çıkarayım bizimkileri toplayıp.

Samet Rezaei 3 yıl

O yöntemi şu an yaşadığım şehirde denedim. Kitabı A5 kağıdına çıkartınca 130 sayfa filan oluyor ve adam bana ''A4 ve A5 fiyatı aynı, o yüzden 32 lira vereceksin'' dedi. Ben de ''güle güle'' dedim .

Ilker Öngel 3 yıl

Öyle yapma işte. Kitabın iki sayfasını a4ün tek sayfasına çıkarttır. Görsel olarak çok estetik olmuyor fakat 200 sayfalık kitabı 5 liraya alırsın. Estetik şart diyorsan ayrı tabi.

Samet Rezaei 3 yıl

Hatta fiyatta pazarlık yap yaprağını (sayfa sayısına bağlı olarak) 6-7 kuruştan çıkartıyorum ben.

Samet Rezaei 3 yıl

https://www.betterworldbooks.com/ bu siteye bakabilirsiniz ben henüz denemedim ancak yorumlar iyi ve amazondan daha güvenilir olduğu yönünde uygun fiyatlı ikinci el kitaplar var kullanım oranına göre derecelendirilmiş alanlar çok hasarlı olmadığını söylüyor ayrıca kargo ücreti de alınmıyormuş yorumlarına da bakın aklınıza yatarsa denersiniz

D

Çok iyiymiş, hemen inceliyorum. Teşekkürler .

Ilker Öngel 3 yıl

Türkiye'den isteyen var mı peki bu siteyi kullanarak? Gerçi bi Ekşi'ye de bakarım

Ilker Öngel 3 yıl

Pdf yada epub bedava.

S

Pdf isini belki 50 kere denedim ama alisamadim. Kindle okuyucu alirsan alisirsin dedi pek cok kisi ama ona da o kadar para veremiyorum

Ilker Öngel 3 yıl