Uygun fiyata nereden kitap alınabilir?

A101 dışında uygun fiyata kitap satan market var mı?
M
0 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
82
82 CEVAP

Migros

S

ya marketlerde satılan kitaplar kitap mı? Aklı başında bir kitapçıdan alışveriş yapın. Kitapçıların internet siteleri daha ucuz. Mesela magazada 30tl olan bir kitap internette 22-23 tl civarı.

H

kargo içindemi

Sinan Siyer 3 yıl

genelde 50 veya 60 tl üzeri alışverişlere kargo bedava. Ama mesela her hafta D&R veya İdefixe haftda 1 gün ne alırsan kargo bedava kampanyası yapıyor 5tl lik alışverişe bile kargo bedava. Takip ederseniz her hafta oluyor.

Hakan Akaltun 3 yıl

Sahaflari tercih ederim.

S

Kitapyurdu

D

Migros

E

Ankarada yaşıyorsanız Gimsa derim. Sık sık indirim oluyor

S

Ben de oradan bakarım sonra gider dostan alırım

Beyza Karani 3 yıl

Sahaflar bence en güzeli...

A

A101 kitaplarının çoğu kalitesiz.. Hele klasikler hiç alınmaz

H

Klasik ben almıyorum

Meryem Buldag 3 yıl

Kesinlikle Sahaflar hatta kiralayan yerler bile var ben öyle yapiyorum

E

İsbankasi kitaplari herkese yuzde 20 indirim yapiyor

N

İkinci el kitapçılar yada kütüphane

D

kesinlikle ikinci el kitapçılar... Sadece ikinci el değil yeni de satıyorlar, aynı zamanda daha uygun fiyatlı. İzmir'de yaşıyorsanız önerebileceğim birkaç yer mevcut

Y

Teşekkür ederim İzmir’de yaşamıyorum

Meryem Buldag 3 yıl

İzmir için önerilerinizi ben rica ediyorum

Esin Akbal 3 yıl

Karşıyaka'da Serpil kitabevi var, hem ikinci el kitaplar satıyor hem okuyup geri getirdiğinizde değişiklik yapabiliyorsunuz ufak bir fark ödeyerek. Bir de Ksk Migros'un yanında halk kütüphanesi mevcut, üyelik yapıp kitap alabiliyorsunuz. Bir de yine Karşıyaka çarşıda Kırmızı kitabevinin ilerisinde bir sahaf var orası da çok uygun fiyatlara sahip. Birkaç yer daha var ancak şuan tarif edemedim

Yaz Canoğlu 3 yıl

Çok teşekkür ediyorum

Esin Akbal 3 yıl

rica ederim

Yaz Canoğlu 3 yıl

İDEFİX

T

İdefix

Y

İdefix ten kitaplarım sepette duruyor fakat taksit sayısını sormuyor nasıl ayarlıyorsunuz

Pervin Ermiş 3 yıl

Sanırım satın alırken taksit ayarlanıyor.

Noyan Küsmenoğlu 3 yıl

Satın alma esnasında sormuyor

Pervin Ermiş 3 yıl

Soruyor efendim.. Tüm kredi kartlarına ve vade farkı yok

Celal Daniş 3 yıl

Ankara da yaşayanlar için demetevlerde ankaranın en büyük sahafçısı var kitaparın içinde kaybolursunuz gündüz kitapevi

O

Kitapyurdu, D&R, BKM internetten bolca alıyorum ama marketlerden de alıyorum kitapçılardan da nerde ilgimi çeken bir kitap olsa alrim dikkat ettiğim diğer noktada orijinal olması değilse almıyorum .

F

En ucuzu internet üzerinden alış veriş
Olanı değil isteğinizi alıyorsunuz üstelik
Kampanyaları takip etmekte fayda var
Migros sepet ürünleri dışında ucuz değil ki.. Raf ürünleri yetersiz ve pahalı
Sepettekilerde çok almaya değer değil arada çıkacak denk gelecek zor iş
En güzeli internet

Ç

A101 deki kitaplar D&R da 15 25 Tl arası, hem de aynı kitap. Özdilek market kitap reyonu da çok uygun. Kitapları marketciler yazmıyor. Bu önyargılı cahil tutumu silmek okuyup karşılaştırmak ile olur.

S

Seda hanım satıldığı yerle ilgisi belkide adı geçen marketle ilgili bilinenlerden dolayı oraya para kazandırmamak içindir. Çünkü bende A101 den 10₺ ye kitap almaktansa 3 katını veririm düşüncesindeyim

Asiye Sönmezer 3 yıl

Anlıyorum. Fakat daha dün A101 den 3.95 e aldığım Sherlock Holms kitabı aynı yayinevi ve aynı kapak ayni çeviri D&R mağazasında 17 Tl. İdi. Biz de kesemizi düşünürüz! Sevgiler.

Seda Mutluşan 3 yıl

Size katılıyorum Seda Mutluşan . Her insanın kitapçılardaki o yüksek fiyatlara verecek bütçesi yok maalesef. Üstelik bir de sayılı kitap satan yerler olan bir bölgede yaşıyorsanız..

Hatice Öztürkk 3 yıl

Hatice Öztürkk hanım kitap için her ay belirli bir bütçe ayirabiliyorum. Yaşadığım semt kitap marketlerin yoğun olduğu bir yer. Ancak kitapçılar da edebiyat değil, ticaret yapıyor. Bu bilincle nereden alırsam alayım aslına uygununu bütçem ile denklestirmeyi yegliyorum. Keşke benim yayinevim de A101 ile anlaşsa da cebimize yüklü cash para girse. Sevgiler.

Seda Mutluşan 3 yıl

Ben maalesef ayıramıyorum. İki kızım okuyor. Eşim asgari ücret çalışıyor. Büyük kızım tam bir kitap kurdu. Çoğu zaman kendime değil ona alıyorum. Çünkü hayat şartları çok ağır. Ve öncelik bir anne için her zaman çocuklarındadır. A 101 in kitapları olmasa kendime kitap alamıyorum.. İlk yorumunuzda belirttiğiniz gibi aynı kitaplar ama kitapçılardaki fiyatlarla arasında uçurum var..

Hatice Öztürkk 3 yıl

Hepsiburada her hafta perşembe günleri bazı kitaplarda yüzde elli indirim yapıyor geçen 11 kitap aldım 89 liraya etiket fiyatına iki katıydı.

M

Bazı siteler de 15tl olan kitaplara indirim adı altında 30-35tlden 15tl ye düştü gibi bir kampanya yapabiliyor. Onca siteyi o kadar detaylı ve dikkatli takip etmek imkansız.

Ümran Bağcivan 3 yıl

Migros

Y

Çağdaş market.

E

Varya gülmekten. Oldum marketlerde mi kitap alıyorsunuz,

M

Evet bazen kitap evlerine göre daha ucuz oluyor. Ama ilgi alanın dışında kitaplar olabiliyor bazen. Tavsiye ederim

Elif Kocboga 3 yıl

Niye gülmekden öldünüz mesala ben Devlet platon Faust Göthe beyaz Diş Jak london 100 başının kızı Puşkin bunları A 101 den aldım güzelde kitablar ön yargılı olmayalım bence

Behram Kafadaroğlu 3 yıl

Neden gülmekten öldünüz anlamadım Bazen fırsatı olmayan insanlar her yerden alabilir

Çiğdem Güvensoy 3 yıl

Markete gelen kitaplar genelde özetlenmiş/değiştirilmiş/işlerine gelmeyen kısımlar çıkartılmış olabiliyor. özellikle Faust bu konuda çok şanssız. Kırpa kırpa ne hale getirdiler güzelim kitabı.

Batuhan Gençmen 3 yıl

Murat bey nesi komik

Aynur Ezberci 3 yıl

Bim

M

Hepsi burada, kitap yurdu, idefix gibi sitelerden de alabilirsiniz. Şu sıralar %50 indirim var.

E

bütçesi olmayanlkar için 1-2 tl ye hurdacılardan bit pazarlarından alabilrisiniz.. İnsanların sokağa attığı kitap sayısını görseniz ... Çoğunlukla aileler çocuklarından habersiz atıyor.

M

A101 Kitaplarının kesin genetiği ile oynanmıştır. Suç ve cezada Kahramanlar İmamhatip mezunudur.

B

Farklı bir bakış açısı

Abdullah Hasta 3 yıl

ahah bu iyiydi

Elif Tunçarslan 3 yıl

Niyeki

Hikmet Emektar 3 yıl

Niye öyle düşündünü

Hikmet Emektar 3 yıl

Düşünmesem yazamazdım zaten.

Bİnnur Yönev 3 yıl

Onur market onur kartı olanlara etiketin yarı fiyatıydı en son aldığımda

C

Ahmet Ümit'in kitaplarını A101 den aldım gayette güzeldi. Onun haricinde kitapyurdu çok uygun oluyor

T

Bulunduğunuz şehirde sahaf varsa istediğiniz kitabı uygun fiyata alırsınız. Sahaftan altı kitabı indirimli fiyatından yarı fiyatına aldım ..

H

Şu dediğiniz sahafçıları nerede bulabilirim bir iki kitapçıya sordum bilgimiz yok dediler

Meryem Buldag 3 yıl

hangi şehirdesiniz? Ona göre bilen biri çıkabilir

Batuhan Gençmen 3 yıl

Ben ankara da ikamet etmekteyim. Bahçelievler tunalıhilimi.. Kızılay. Bu semtlerden alıyorum. .

Hüseyin Aşa 3 yıl

Batuhan Gençmen bey Diyarbakır’da kalıyorum

Meryem Buldag 3 yıl

Diyarbakır Büyükşehir mutlaka sahafa var diye düşünüyorum. .

Hüseyin Aşa 3 yıl

Migros ve carfuorlarda var ama hangisi ucuz bilmiyoyum ben genelde sahafları kullanıyorum yeni çıkanlar ve belli türlerin dışında birde imkanım olduğu için kendi yayın evlerini tercih ediyorum

F

Bırakın bu önyargıyı keşke bütün marketlerde gorsek kitapları hatta restoranlarda cafelerde bile satilmali bence ülke olarak bol bol okumaya ihtiyacımız var

S

Haklısınız önyargıları bir kenara bırakmak gerek

Firdes Sandikçi 3 yıl

Şaka mısınız arkadaş ya.

H

Migros a git indirim var.

Y

Şu an 6 lı setler halinde http://profkitap.com/ da kitapların tanesi 3lira. Üstelik kapıda ödemeli. Yorumlar falan çok olumlu sipariş verdim. Bi bakın isterseniz. Instagram sayfasından da bakabilisirniz tel. Sipariş verip kapıda ödersiniz.

Ü

A101 den de kitapyurdu, idefix ve okuoku sitelerinden de kitap alıyorum. A101 den aldigim kitapları da severek okudum. Ne demek marketten kitap alınmaz. A101 kitaplarının çevirisi kötü imla hatası var yazılmıştı. Bunlat yayınevinin hatası marketin değil. Aldığım kitaplarda da böyle sorunlarla karşılaşmadım. Market dışında hiçbir yerde 2. El kitap alınmıyorsa fiyatlar baya yüksek oluyor. 50 veya 75 tl lik alışverişe kargo bedava oluyir. O yuzden bir kitap alamiyorsun. Kitap okumayı çok seviyorum ve marketten kitap alırım.

M

Internetten

C

En güzeli internet alışverişi. Normalden çok daha uygun fiyatta oluyor. İnternetten de alabileceğiniz en iyi site Kitapyurdu. Ben çok memnunum tavsiye ederim.

M

Ankara olgunlar

E

D&R nin online sitesinde çok uygun kitaplar oluyor. Hem de güvenilir yayınevlerinin ve 60 liranın üzerinde kargo ücreti yok

N

valla 3 kitap vardı.. Aynı yazarın ne bileyim ne kalesi vs vs.. Kitap deyince birilerinin dayatılması hiç ahlaki değil.. Bizim yazarlarımız yok mu.. Ucuzluk zavallıların tercihi olmalı.. Kitap okuyorsam bir bedel ödemek onurumuz olmalı.. Ben sildim o sözde kurumu.. Amacı apaçık bizden yana değil..

I

Bu cümleleri asgari ücret alıp çocuk bakıp, kira, yakacak, mutfak, okul, servis, otobüs metro, yiyecek, içecek, giysi masraflarını yapıp elinizde kalan parayla özgürce kitap almayı başardığınız gün tekrar yazın ama o güne kadar çok rica ediyorum insanları küçük düşürücü cümlelerinizi kendinize saklayın sayın tuzu kuru bey.

Ümran Bağcivan 3 yıl

Ne güzel bir cevap olmuş.. beyefendinin kastı bu değildi mutlaka ama asgari ücretle çalışan ve mütevazı kendi kütüphanelerini oluşturmak isteyen herkesi incitiyor bu cümlesi ile.. Edebiyat ve öğrenme pahalı olmamalı.

Celal Daniş 3 yıl

Celal Daniş (ucuzluk zavallıların tercihi olmalı..) Demiş. Bunda yanlış anlayacak bir durum göremiyorum. Ne demek istediği gayet açık ve net. Bu cümleler kitap okuduğunu iddia edip kitap grubuna üye birine yakışmıyor. Kitapevi ya da sahafa gider 100 -200 kitap arasından tercih yaparsınız. Adı geçen marketlere gider 10-20 kitap arasından tercih yaparsınız. Kimse hiç birinde her hangi bir kitap için dayatamaz. Tercihi her yerde okur yapar. Kitaplar için yüksek fiyatlar ödemek kişiyi onurlu yapmaz.

Ümran Bağcivan 3 yıl

Yanlış anladınız demedim sevgili Ümran Bağcivan .. beyefendinin kastı aşan cümlesinden bahsettim.. Maksadı insanları aşağılamak değildir herhalde diye düşünüyorum hala:) Bizim yazarlarımız yok mu diye soruyor:)ve ardından o kabul edemediğimiz cümle geliyor.. ben iyi niyetli ama çalakalem yazıldığı için maksadı hiç bir şekilde ifade etmeyen, itici bir cümle görüyorum demek istedim..

Celal Daniş 3 yıl

Celal Daniş Ben de onu diyorum ya zaten. Ağzına geleni söylüyor/yazıyorsa oturup tekrar düşünmeye başlaması gerek. Bizim yazarlarımızın da kitapları geldi zaten adı geçen markete. Mesela Ayşe Kulin, mesela Ahmet Ümit gibi. Bilgisi olamayan konular da fikri olan kişiler de benim gözümde ..... Dır.

Ümran Bağcivan 3 yıl

Bence en iyisi sahaflar

Ö

Ankara bahcelievler 3.caddede bu kitapçı var 2.elde alıp satabilirsiniz

N

A101 de her turlu kitap türü vardir. Okul oncesi oldugu gibi diger kitaplarda mevcuttur. Ismi on planda olan yazarlarin kitabida dahil. Takip etmek gerekiyor sadece. Bimde göremedim yada denk gelmedi. Mesela hakmarda da var.

S

Bir cok sitede kitaplar indirimde ama bazen icine bakip bazi sayfalara goz atmak istersiniz. Herkes tercihine ve butcesine gore bakiyor.

S

Migrostada vardı ve sahaflarda uygun oluyor

S

Hayatında hiç kitap alıp okumayanlar markette kitap görüyor daha napsinlar üstelik normal fiyatının yarısına on yargılı olmayın herkesin bütçesi durumu müsait değil o etiket fiyatlarına.

F

Var Kitaplığım.

M

Kitap denince herhangibir yazarın-yayınevinin dayatılması elbette ahlaki değil. Ama "kitap okumak için bir bedel ödemek lazım" sözüne katılmıyorum. Hele ki ülkemizde... Kitap okuma alışkanlığı ortalama her insanda olması gereken bir alışkanlık asla bir bedeli olmamalı. Keşke devlet eliyle okumaya yönlendirebilsek çocuklarımızı gençlerimizi hem de bedava. Eğer bedel ödetmeye kalkarsak bir çok şey gibi kitap okumak da belli bir zümrenin tekeline girer ve iş iyice komikleşir dramatikleşir. Kitap okumanın ne öncesinde ne sonrasında bedeller ödetilmemeli insanlara.

N

Tebrikler.. Saygılar

Ibrahim Alici 3 yıl

yapmayın güzel arkadaşlarım benim kitapları sahaflar satsın bence

M

Onur market ve kim

E

A101 mi kitapyurdu, idefix ve okuoku yu deneyin

Ö

A101 kesinlikle okumak isteyen ancak maddi kolaylık arayanlarında kapısı bence. Hiç eleştirmiyor aksine kutluyorum. Yeri geliyor cebime elimi atıyorum ve bende A101'den alıyorum. Yaşasın A101

S

Migros tan alıyorum ben de

B

Migros u takıp etmek lazım ara ara indırım oluyor

G

A a101 den aldıgım son 8 kitap cok sıkıcı geldi biraz daha iyi yazarlar secseler cok iyi olacak

T

Toyyz shop outlet olan mağazalarında 10 lirayı geçmeyen kitaplar var. Bilginiz olsun

P

Keşke marketler kitap satmasa, mahalle aralarında sohbetlerin olduğu kitapçılardan alsak ve kitapseverler birbirini tanısa..
Keşke kitaplar bu kadar pahalı olmasa..
Markette satılmasına karşıyım.. Çünkü kitap hakettiği saygıyı markette görmez.. Okuyucuyu katmıyorum tabii buna..
Market için kitap sadece ticari bir metadır, süresi dolduğu an geri dönüşüme gider, bir daha popüler olana dek..
Marketten kitap alınmaz diyen arkadaşların aynı ucuzlukta aynı kitapların temin edileceği yeri de söylemesi gerekir..

C

Carrefour da İşbank klasikleri, A.H. Tanpınar, Halide Edip, Kafka, Can yayınları vs.. Çok kitap var ancak fiyat aynı, indirim yok.

M

Bu arada iş bankası merkez şubelerinde de kitap satışları oluyordu eskiden..
Harika kitaplar vardi

C

Gimsa da 5 tl çok secenek var a101 gibi az sayıda secenek sunmuyor

Ö

Ben onur marketten alıyorum bir kaç seferdir. Çok çeşit olmuyor ama a101 kadar kalitesiz baskı ve az da olmuyor. Bir de çocuklar için masal ve hikayeler çok uygun oluyor

H

Migros

Y

KT

Y

Eğer isterseniz kapıda ödeme ile internetten alabilirsiniz çok uygun siteler var kitapsihirbazı gibi

A

Kütüphane bedava

Ş

Oradada belli yazarlar YOK

Ibrahim Alici 3 yıl

Valla bende kütüphaneden alıyorum. Malesef bütçe yetmiyo artık kitap almaya çocuğun kitap masrafını ancak karsilayabiliyoruz. Bizim küçük kitap kurdumuz o

AH Sen Lalek 3 yıl

Event hersey denk gelmiyo. Ama bazan acaip denk geliyo istediklerim hazine bulmuş gibi oluyorum ozaman en son kuyucakli yusuf livaneli kitapları denk geldi. Keske daha çeşit çok olsa kutuphanelerde

AH Sen Lalek 3 yıl

İçinde gazete satan tüm süper marketlerde kitapta bulunuyor gerçi kasanın dışında olduğu için fark etmiyor olabilirsiniz

F

Nadir kitap sahafların e ticaret hali

B

Marketlerden kitap alınmamasını tavsiye ediyorum. Kitap ile market tezat bir durum oluşturuyor. Kitap, içi kitaplarla dolu bir kitapçıdan yada sahaftan alınmalıdır.

Ö

Marketten araç lastiği almak normal kitap almak anormal öyle mi? Atın şu ön yargı ve sabit fikirlerinizi bi kenara artık. Zaman değişiyor. Şu sözü unutmayın lütfen, ZAMAN SANA UYMAZSA, SEN ZAMANA UY. Zaman bizlere uymayacağına göre...!!!!!!

Ümran Bağcivan 3 yıl

Marketten araç lastiği de almak normal değil. Bir ilacı eczane dışından almakta normal değil. Evet belki bizler zamana uyamıyoruz. Ama değerlerimizi de yitirmek istemiyoruz.

Önder Hat 3 yıl

Önder Hat Bu bir değer mi? Değer büyüklerine saygı, küçüklerine sevgi göstermektir bence. Başkalarının hakkını gözetmektir gasp etmek yerine. Arkadaşlığın hakkını vermektir. Birbirini kalleşçe arkadan hançerlemek yerine. Milli değerlere (vatan, bayrak gibi) sahip çıkmaktır. Gerisi hayatın getirdiği değişimdir. Kaçılamaz ve hatta belki de gereklidir.

Ümran Bağcivan 3 yıl

Biraz konumuzun dışına çıktık sanırım. Yinede yanıtınız için teşekkür ederim.

Önder Hat 3 yıl

Önder Hat Değer olarak kitapların kitapçıda satılması gerektiğini söylediğiniz ve ben katılmadığım için. Bana göre değerin ne olduğunu izah etmek durumunda kaldım, olay bundan ibarettir. Kesinlikle konudan sapma vs gibi bir durum yoktur.

Ümran Bağcivan 3 yıl

Bkmkitap google playdan indirebilirsiniz

F

Edubba kitap, Okurca kitap, TULPAR kitap facebook kadae yakınınızda

M

Bencede

Gülhan Meço 3 yıl

Gökusagımarket

I

Sawe

Ö

Karfur

I

Hangi şehir için Adana da var

M

Ankara da
Gimsa var. Inanılmaz fiyatlar

E

Değerli arkadaş lar amaç fiyatı uygun kitab almaksa. İndirimli kitablar sahhaf larda da bulunuyor. Ikıncı el veya cazibesi olmayan kitablar 7 / 10 tl arası satılıyor. A101 dekiler promosyon amaçlı tabiki kalitesiz olacak 4'95 krs satılan best-seller ummayalım derim bu hafta ki satılan kitablari kimse beğenmemiş tarihî kitablar duygusal yada pembe kitab değil ki .
Ayrıca kitab kitabcidan alınmalı. Anlamına binaen. Arayıp bulmadığım bir kitabsa avm den öyle alırım fiyatlar aynı oluyor zaten .
Saygılar

İ

Eyvallah.. Şükür bir tasvip edilecek bakis cikti.. Elbette derdimiz adi gecen sirket degil.. Tesekkurler guzel insan..

Ibrahim Alici 3 yıl

sahaf lar var

A

Kitap kitapcidan alınmalı. Kasaptan çorap aliyormuyuz?

R

birileri bir fikri dayatma içerisinde olurlar.. Yerli yazarları okumaktan nehyederiz.. Tehlike büyük. Yerli yazar neden satmıyorlar.. Mesele açık.. Günün birinde ödül verdikleri gibi ermeni soykırımından bahsederler at sakındaraklı deyyuslar böyle yetişiyor.

Ibrahim Alici 3 yıl

Marketlerin kitap satma olayı nereden baksan oradan yanlis. İnsanlar temel ihtiyaç maddelerini alışveriş arabasına atar geçer. Kitap bir kültürü, bir emeği anlatan gerektiğinde bir kaç kez okunan, insan maneviyatinini temeline oluşum saglayan, en önemlisi ruhsal dünyasını etkileyen bir unsurdur. Kitap ayaküstü alınmaz. Ayrıca yabancı yazar konusunda çok ters. Yabancı yaşam tarzı bizde varmı? Bir Türk kültürü varken neden yabancı kültürü ile yozlasalim?

Raziye Eğilmez 3 yıl

Kasap çorap satıyor ama biz almıyor muşuz gibi yazmışsınız. Oysa kasap çorap satmıyor istesek de kasaptan çöçorap alamayız. Satıyor olsaydı emin olun alırdık. Nerede satıldığı değil önemli olan

Ümran Bağcivan 3 yıl

Ben gruplardan biri aracılığıyla tanıştığım bir yerli yazarın kitabını aldım. Okudum. Ve yorumladım. Üstelik en nezaketli cümlelerle eleştirdim. Sonuç mu? Kişi ertesi gün çok alakasız bir paylaşımın altında hala bana gönderme yapıyordu. Neyse uzatmatysyım grubu terk etti. Bende arkadaş listemden çıkarıp engelledim kendisini. Biz millet olarak da zaten egosu çok yüksek insanlarız. Kaldı ki yerli yazarlar okunmuyor iddianıza da katılmıyorum. Marketten kitap aldım (burada market ismi önemsiz hangisinde varsa ve beğenirsem oradan alırım) alıyorum almaya da devam edeceğim. Ama hiç bir kitabı laf olsun diye almadım. Bu aralar değişik türde li kitaplara daha fazla şans tanıyorum sadece.

Ümran Bağcivan 3 yıl

Kasaptan çorap almıyoruz ama marketten hem et hem çorap alıyoruz???? "Markette kitap satılır mı alınır mı?" dan çok daha derin konular yatıyor sanırım bu olayın altında...

Nazlı çelebi 3 yıl

Öyle yerli yazarlarımız varki bazı kitabları100 'ün üzeri baskı yapmasına rağmen .
Neden hiç çok okunan listesine girmiyor .

İ

sizce?

Ibrahim Alici 3 yıl

almak okumak demek değil.. Medyatik olması da sattırır belki.. Ama Livanelinin eserleri her zaman rağbet görüyor.. Orhan Pamuk için aynı şeyi düşünmüyorum.. Ben okuyamadım.. Fakir Baykurt, Yaşar Kemal, Cengiz Aytmatov ... Seri halde okudum

Ibrahim Alici 3 yıl

Yerli yazar yok diyenlere
AHMET ÜMİT
OSMAN AYSU POLISYE YAZARI
ZÜLFÜ LİVANELİ
DAHA BİR SÜRÜ VAR ASLINDA

I

1 tane Ahmet Ümit vardı diğerleri yabancı aldım sayenizde teşekkürler

Ibrahim Alici 3 yıl

Her hafta gidip bakılmalı, uygun bulunanlar alınmalı demekten yoruldum İhsan bey. Kitapçı gibi zannediyorlar marketleri. Bazı hafta yerli bazı hafta yabancı bazı haftaysa yerli ve yabancı karaşık geliyor mesela A101 e.

Ümran Bağcivan 3 yıl

Bütün zamanlardaM. N.sepetcioglu nu tek geçerim A. G.yildiz ilk imdir en son gördüğüm de azat kuşları 140 üzeri baskı yapmıştı Selman kayabaşı .turgay guler Mecbure inal. Da iyidir . Aytmatovuda eklerim

İbrahim Büyükkırcalı 3 yıl

Migroslarda 1 ocak a kadar %25 indirimde...

F

ınternetten alın. Ben odatv kıtap tan alıyorum neredeyse yarıyarıya..

J

Mesala 39 tl üzeri bir kitab nette kaça oluyor .

İbrahim Büyükkırcalı 3 yıl