Beyinde kireçlenme ve kan şekerinin çok düşmesine ceviz yağı

BEYİNDE KİREÇLENME VE KAN ŞEKERİNİN ÇOK DÜŞMESİNEH. CEVİZİ YAĞI
"Beyindeki kireçlenmeye hindistan cevizi yağının çok yararı olabileceğini, zaten alzheimer karşı koruyucu etkisi olduğu, safra salgılatmadan sindirilebilen bir yağ oluşu yedikten yaklaşık 30 dk cıvarında enerji olarak kullanmak mümkün. özellikle hipoglisemisi olanlarda aç kalmalara bağlı beyin hasarını önleme tedavisinde de öneriyorum. Böylece kişi zarar görmeden insülin direncini yenebiliyor."

İbrahim Serbes
İ
1 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
12
12 CEVAP

Nereden temin etmeli gerçek ve hilesiz

İsmail Tartan
İ

Her şeyin sahtesi mebzul ülkemizde

İsmail Tartan 9 ay

Botalife marka harika Fabrikasına kadar gittim gezdim Herşeyimi oradan alıyorum Kargoyla gönderiyorlar İnternetten direk fabrika iletişiminden temin edilebilir Çok inceleyen biriyim ve içime sindi buranın ürünleri İnşallah bozmazlar kaliteyi ve doğallığı

Ece Didem 9 ay

Ece Didem Teşekkürler bilgi için.

İsmail Tartan 9 ay

Benim insülin direncim var günde ne kadar miktar kullanmamız gerekiyor aceba

Kezban Köksalan
K

Nekadar tuketilecek bilgi verirmisiniz

Esma Oluç
E

Benimde beyne giden damarlarda kireçlenme var ne yapmalıyım bunun bende etkisi ne olur

Seniha Ertingü
S

Kulaktaki kireclenmeye faydasi olurmu

Esma Oluç
E

Kullanimi nasildir cevap verirseniz sevinirim.

Şengül Alkurt
Ş

Hindistancevizi yağını nasıl veya nesekil kullanacağımız hakkında da bilgi verir misiniz lütfen saygilar

Asuman Özşar
A

Arkadaşlar gönderiye ilişkin epeyce soru var. Aslında sağlıklı yağların sağlıklı yöntemlerle daha fazla tüketilmesini hep savunuyoruz. Ama bundan da önemlisi rafine un, rafine şeker, kimyasal tatlandırıcılar, ve sağlığımıza yaramayacak hatta zarar verecek olan endüstriyel sütü, yoğurdu, sirkeyi, turşuyu, salçayıv. S. kullanmamaktır. Asıl tedavi budur. Diğer yöntemler tedaviye yardımcı unsurlardır.

İbrahim Serbes
İ

genel beden temizliği yapıp, bedeni asidik halden bazik hale getirmezseniz, ne kullanırsanız kullanın istediğiniz verimi alamazsınız.

Yusuf Besleyen
Y

Alkali teorisine katılmıyoruz.

İbrahim Serbes 9 ay

tercih sizin ibrahim bey, (arabayı tamirciye götürdüğünüzde önce motoru yıkatırlar,, basit bir yaralanmadan acile gittiğinizde oksijen döküyorlar... Ki, hasarı görebilsinler, sonra müdahale ediyorlar.

Yusuf Besleyen 9 ay

Vucudumuzun her organi alkali degil dr lar boyle acikladilar kimi asidik kimi de bazik yani alkali. Karbonat da cok cok kulanilmamali az bir cay kasigi 1 lt re su ya koyun icin dedi onkoloji ve fitoterapi dr. Birde midemiz kesinlikle asit ortamda olmali ve surekli de asit kalitesi yuksek olmali simdi tip asit azligini anlatiyor ve gastrit bu sekilde yorumlaniyor bunun icinde asite ihtiyac her zaman var. Sadece kanda istenmeyen bir sey de su toksinler bunu atmadiginiz surece zaten hastasiniz. Kimi toksin kaslara asidik ozellikle kimi de bazik ozellikle organlara zararli .

Zeynep Şenkurt 9 ay

Tereyağı kadar .

Zeynep Şenkurt
Z

Yalnızca omega 3 kaynagı olan bır yag dır fakat pahalı ve bızde yerli olarak uretılmedığinı de unutmamak gerekır çünku pıyasada satılan hersey dogal dese de kımyasal karısık olabılır. Bu sebeple az ve çesnı olarak kullanabılirsnız ama surekli degıl eger tazesını yersenız cevızın kendısı daha dogru olur nacızane tavsıyem.

Zeynep Şenkurt
Z

Omega3 aslında çok faydalı ama dogru ıcerıkli ise kalp ve damardan tutun da dız agrılarına eklem agrılarına depresyon alzhamer felç ve sınır harabıyetınde damar tıkanıklıgı ve kanser dahıl tum hastalıkların onlenmesı ve tedavısı ıcın gerekli. Ama yerıne avakado ve zeytıyagıı benım vaz gecmedıklerım çünku yerli ve ucuz ve de sade kendım emın olmadığım bır seyı yemem ve kullanmam aldım bır kaç kez baktım duydum karısık dedıler almıyorum artık'

Zeynep Şenkurt
Z