Çocuğumun hem kalp yetmezliği var hemde felç ne iyi gelir?

Benim cocuk hem kalp yetmezliği var hem de sol tarafı felc felce ne iyi geliyor biliyormusunuz

E
1 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
22
22 CEVAP

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin insallah yardımcı olurlar

M

Allah evladınıza ve sizlere iki cihanda af ve afiyet versin şifa versin inşaallah.

H

İstanbul doğal hayat Enstitüsü ile iletişime gecin

A

Kaç yaşında ve bu zamana kadar neler yapıldı. Acaba..

G

güneş bu arkadaş Mehmet in ameliyatı sırasında ki oda arkadaşı. Aynı anda ameliyat oldular. Aynı gün taburcu olduk. Ama ameliyatta beyne oksijen gitmemesi sonucu bu hale geliyor ve sol kolunu hareket ettirmedigini farkedince doktora soruyor. Bizim şu meşhur doktor varya. Aman annesi evham yapma deyip gonderiyor. Biraz zaman gecince Gaziantep e gidince aile farkediyor. Hikayesi böyle emrah beyin o zaman 3 aylıktı hemen hemen. Ben hacamat onermistim ama fizik tedavi ye gidiyor.

Halide Seyrek 2 yıl

Allah'ım sen yardim et.. Manuel masaj Hacamat beslenme takviyeleri sülük ile birşeyler yapılabilir diye düşünüyorum. Yinede birkaç hocaya da soralım istersenix

Güneş Yalnızkurt 2 yıl

Sorsak ne iyi olur canım. Daha önce öbür sormuştum hacamat olsa nerden iyi olur gibi. Annesi Yeni hesap açmış bu isimle bende üye yaptım isteği üzerine. Sorabilecegin yerler varsa canım bunun üzerine. İnşallah vardır.

Halide Seyrek 2 yıl

Duanızda unutmayın

E

3 yaşadı haftada 3 gün fizik tedaviye gidiyor

E

Dilek Yılmazm. Ali hoca bu konuda yardımcı olabilir mi..

G

Rabbim yardimciniz olsun evladinaza saglik versin

E

üstad Yetişti Sağolsun

D

Estağfurullah

Süleyman Karabakal 2 yıl

Öyle öyle Allah ebeden razi olsun

Dilek Gübür 2 yıl

süleyman bey' in adını görünce ""tamam dağılabilirsiniz"" demek geçti içimden

Neslihan Yegin 2 yıl

Rabbim yardımcınız olsun inşaAllah

N

Geçmiş olsun. Rabbim şifa versin

E

Rabbim acil şifalar ihsan eylesin, yar ve yardımcınız olsun âmin

N

Allah hayirli sifalar versin yar ve yardimciniz olsun

E

Öncelikle bir diyet lazım.
Şeker ve şeker içeren tüm besinler yasak
Ekşi gıda tüketimi yasak
Soğuk gıda tüketimi yasak
Her sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı gerçek kestane balı yarım çay bardağı ılık suda karıştırılıp bu karışım içirilir.
Her gün 1 çorba kaşığı arpa suyu içecek
Her gün 1 çorba kaşığı kavrulmamış çam fıstığı tüketecek
Üzerlik tohumu yağı 3 ölçü, çörek otu yağı 3 ölçü, kenevir yağı 1 ölçü, incir çekirdeği yağı 1 ölçü, zambak yağı 1 ölçü, İngiliz karbonatı 1 ölçü bunlar karıştırılır. Her gün kafanın arkada içe çökük kısmı, ense, enseden felçli kola kadar olan kısım, kol ve her iki ayak baş parmaklarına her gün en az 20 dk masaj yapılır. Masaj bitiminde bu kısımlar ucu zedelemeyecek şekilde oval olan bir kemik tarak ile hafif baskı uygulayarak üstünden gidilir.
Süt veren yeni kesilmiş bir ineğin temin edebilirseniz çiğ halde beynini alın bunu 8-10 eşit parçaya bölün. Her gün 1 parçasını ezip ben mari usulü ılıtıp kola, ense ve enseden kola olan kadar uzanan kısımlara yavaş yavaş masaj ile yediği kadar dokuya yedirmeye çalışın. Böldüğünüz parçaları buzlukta muhafaza edebilirsiniz.
Mümkünse tedavilerinizi aksatmadan bu önerilere 3 ay uymaya riayet ediniz gözle görülür bir gelişme olup olmadığı konusunda fikir sahibi olur ozmn gidişata tamam yada devam diye kendiniz karar verirsiniz.

S

Soguk gıda tükedimi derken bir ilacı balık yagı oda mutlaka buz dolabında durmak zorunda ilginiz için Allah razı olsun birde kücük cocuk oldugu için arpa suyunu içermi biliyorum arpayı kaynatıp İçmesi gerekiyor kusura bakmayın ben tlf cok iyi anlama internetten mi alalım o söyledikleriniz masaj yaglarını Allah sizlerede göstermesin dermansız dert vermesin inşallah bu vesile olur Rabbim evladımı iyileştirir

Emrah Bite 2 yıl

Her ne olursa olsun hiç bir şekilde soğuk su çay çorba balık yağı vs içirmemeniz lazım ayrıca felçli kısım da soğuk tutulmayacak. Yağları netten temin edebilirsiniz. Yağlar için bulabilirseniz nuka Defne essencia marka, zadevital marka olabilir bunlarda yoksa mecitefendi tercih edebilirsiniz. 1 Çorba kaşığı Arpayı yarım su bardağı su ilave edip kaynatırsınız. 1 çorba kaşığı suyu içirirsiniz. Her seferinde taze hazırlarsınız. Tarifleri ilettim içirin içirmemeniz uygulayıp uygulayamamak size kalıyor şifa Allah cc dan vesile eder etmez nasip işi...

Süleyman Karabakal 2 yıl

Çok geçmiş olsun. Rabbim hayırlı, acil şifalar versin inşâAllah.

M

Rabbim hayırlı şifalar versin inşallah

E

Allah acil şifalar versin

E

Rabbim tez zamanda sifalar nasip etsin

H

Allah şifalar ihsan eylesin inşaallah

E

Evlat imtihanı çok zor. Allah tez zamanda şifa versin

F

Benim bir arkadaşım trafik kazası geçirmişti ve kolu felçli kalmıştı. Kaç prof gördü sonunda artık bunu kabullen ve bununla yaşamaya çalış dediler.
Bir komşuları yaklaşık 2-3 ay boyunca hergün hakiki zeytin yağı getirip yarım saat boyunca kuvvetli güzelce masaj yapıp sarıyordu o kolu. Sonra eskisi gibi oldu şükür. Bence bahsi geçen yağları temin edin ve yapın o kürleri ama aksatmadan disiplinli şekilde. Allah kolaylaştırsın inşAllah şifa versin.

Ö

Rabbim hayırlı sifalar versin

S