İspanya'nın Granada şehrinde ucuz kalacak yer nasıl bulabilirim?

Merhaba arkadaşlar
Eylülün birinde Granada'da olucağım ocağın 29 una kadar. Şu an kalacak bir yer bulamadım. gruplarda paylaşımlarda bulunuyorum yalnız pek geri dönüş yapan yok. Oda bulana kadar kalabileceğim ucuz bir hotel bilen varmı? Yardım edebilecek biri varsa sevinirim.

A
0 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
5
5 CEVAP

airbnb hostellerden daha ucuza geliyor. Biraz bakarsan bulursun kolayca.

C

Teşekkürler

Altuğ Toktay 3 yıl

Altuğ Toktay ben al andulus a yer ayırtmıştım bayağı ucuzdu o zaman

Didemnur CVarlica 3 yıl

tamam orayada bi bakıyım teşekkür ederim

Altuğ Toktay 3 yıl

Al-Andalus Hostel var, booking'den 15 gecesi yaklaşık 130€'ya yaptırdım geçen hafta. Ucuz odalar genelde 6-10 kişilik odalar yalnız, yurt gibi birşey.

B

Bayağı iyiymiş ama oda bulana kadar kalmak için uygun peki şu an orda kalıyomusun?

Altuğ Toktay 3 yıl

4 Eylül akşamı geleceğim check-in yapmaya, oralarda olursan yardımcı olmaya çalışırım

Berkay Uysaloğlu 3 yıl

Kalacak yer için idealista sitesini kontrol edebilirsin. Ben de Granada için daire bakıyorum, site üzerinden odalar için iletişime geçebiliyorsun mesaj yoluyla.

N

Yalnız oda için rezervasyon yapmamı istiyorlar ve deposit istiyorlar depositi tam olarak ne için alıyorlar biliyomusun? Tek seferlik alınacak bir paramı yada fatura yı depositten mi ödüyorlar. İnterneten önceden yer ayırtmak sakıncalı gibi geldide bana

Altuğ Toktay 3 yıl

Daireyi ya da odayı uzun dönem için kiralamaktan bahsetmiştim ben. 1 haftalık değil. Geçen sene İspanya'da kaldığım yere ben de önceden 200 euro ödedim, son ay kirama sayarak. Genellikle depozito bu şekilde işliyor.

Neslihan Yosunkaya 3 yıl

Peki deposito dan başka aylık faturalar için bi para ödedinmi?

Altuğ Toktay 3 yıl

Ben El Granado ve Lemon Rock Hostel'de kaldım. İkisini de öneririm. El granado biraz daha sessiz bir yer, lemon rock hostel'de aksamları canlı müzikler oluyor ve odalar ic kısma baktıgı icin ses cam actıgınız gibi odanın icerisine geliyor. Umarım halledebilmişsinizdir.

Ö

Şu an bi otel buldum ama sonrası için bakabilirim teşekkürler.

A