Koltuk altlarını yıkamazsak ne olur?

BENDEN SOYLEMESİ:
Lütfen yatmadan muhakkak ya yıkanın ya da KOLTUK altlarınızı YIKAYIN…
Deodorant kullanığınız müddet çe KANSER RİSKİNİZ çok yüksek …Vücutta lenflerimiz var.. Bir tanesi de koltuk altlarında ve Vücut buradan temizlenir ve vücut terliyerek
toksin atar ve araştırmalara göre Göğüs kanseri en çok göğsün üst /dış tarafında başlıyor …Ve otopsilerde tümörler kesilerek araştırma yapılmış ve içinden bütün toksik maddeler çıkmış ..
Ya deodorant kullanmayın yada içeriğine bakın Alüminyum klorür ve parapen içermeyen deodorantlar ullanın(Bulunması zor ama) Meme kanseri olan hastalarda alüminyum klorür
oranları hep yüksek çıkmış.(Alıntı)
Size koltuk altını temizleyen doğal bir kür öneriyorum:

1.Ter önleyici: Bir kaç damla yağı (zeytinyağı önerilir ancak diğer sıvı yağlar da olabilir) 4 yemek kaşığı karbonatın içine dökün ve karıştırın. Bu karışımı koltuk altlarınıza sürün. Deodorant etkisi birkaç saat boyunca devam edecektir.
2.Ayrıca bu istenmeyen kokuyu önlemek için terleyen bölgeler karbonat veya bebek pudrası ile silinebilir. Bir parça pamuğu karbonata batırın ve duştan sonra ayaklarınızı karbonat ile silin.
3.Yasemin, gül, neroli, sandal ağacı ve ylang ylang esansiyel yağları, parfüm yapımında en sık kullanılan ve en beğenilen yağlardır. Eğer yoğun, kalıcı, etkileyici ve tamamen doğal bir parfüm hazırlamak istiyorsanız, kendi zevkinize uygun olarak seçeceğiniz esansiyel yağları, yine kendi belirlediğiniz ölçüde karıştırabilir ve toplam 10-20 damla esansiyel yağ karışımını 1 çorba kaşığı jojoba yağı içerisinde seyreltebilirsiniz. Bu parfümü özellikle nabız bölgelerinize sürerek kokunun sabit ve yoğun şekilde vücudunuzdan yayılmasını sağlamış olacaksınız.
Yahya İncesoy
(Bebek pudrası kimyasaldır, kullanılmamalıdır. İ.Ç.)

İbrahim Serbes
İ
1 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
9
9 CEVAP

Sürmeyin ne olacak bu modern yaşam insani kendine yabancilaştırdi. Her yerimizin kremi ayri temizlik bu değilki.

Yeter Baycap
Y

Limon kolonyası

Arzu Fazla
A

Cocuklarima söz geciremiyorum cok uzgunum bu konularda

Sevinc Rector
S

illa parfüm kullanacağım diyenler direk deriye temas ettirmeden elbisenin üzerinden sıksınlarki derimiz kimyasalla temas etmesin.

Yıldız Sukes
Y

Zey daşı dıye bı şey var (türkce ismi nasıl bılmem) o çok ıyı bu konuda deodaranta gerek yok

Gülnar Zenen
G

Ben 2 yıldır deodorant yerine karbonat kullanıyorum, cidden etkili

Mehriye Altıncı
M

Bir yorumda benden olsun koltuk alti tuyletinizi kezmeyin yanliz temiz tutmaya gayret edin. Arti koltuk alti kokular rahatsiz olmaya gerek yok kokuyu gidermek icin işlemede gerek yok eger kokmuyorsa o zaman bie sorun var demektir koku hormanlarin calişmasi anlamina gelecegin den skin olaki kokuyu yok etmek icin hicbir kimyasala gerek duymayin tuyleri kesmeyi sakin keserseniz o bolgeler havasiz kalacagindan bakteri uruyecekitir tuyler koltuk altinin surtuşmesi nedeni ile tuyler surtuşmeyi aza indirecektir.

Suleyman Kartav
S

Koltuk altları için karbonat ile yıkamak iyi.

Nazan Özçiftçi
N

En guzeli organik tabiki

Ayten Çoltu
A