Ryanair da yolculuk yapacağım bagaj 20 kilodan fazla gelirse çok fazla para öder miyim?

Buenas! Rynairle alaklı bi kaç sorum var kullananlar için. Sevilla dan Barcelonaya Rynairle gitmeyi planlıyorum ama yanımda Türkiye'ye döneceğim valizler olucak. Rynair biletimi alırken 20 kilo ek almayı düşünüyorum. Ama 20kiloyu da geçerse nasıl olur? Bana çok mu pahalıya patlar? Daha önce böyle bi durumla karşılaşanlar cevaplarınızı bekliyorum, por favor.

N
0 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
10
10 CEVAP

50 euro fazla veriyosun diye biliyorum.. Ama bileti alırken fazladan bu kadar yüküm olucak kutucugunu işaretlersen çok daha cuzi bi miktar para veriyosun.

M

Ryanair çok katı prensiplere sahip olan bir şirket, bu nedenle belirttiği kurallara dikkatlice bakmanızı öneririm.

B

bilet alırken 2 seçenek var 15 ve 20kg. Ben 20kg olanını seçip önceden ödemeyi düşünüyorum. Ama 20kiloyu geçerse nasıl birşey olacak onu merak ettim

N

o kadar çok bişi yapmıyola4 bi kaç kiloya..

M

vueling' bakmayı dene. Valizli olarak onların fiyatı ryanair'den her zaman ucuz olmustur. Ben de sevilla'dan ya da lizbon'dan aynen senin yapacagın sekilde, 45 papeldi son kontrol ettigimde 23 kilo bagaj hakkıyla birlikte.

A

Rynairde 20kiloyla birlikte alırsam şimdi 48 euro olucak, en mantıklısı böyle heralde, tren daha pahalı çünkü Sanırım bunu seçicem. Ev arkadaşlarımla gitcem, onların benim gibi valizi olmıycak zaten, artık onların hakkını kullanıcam. Teşekkürler hepinize

N

bak kesin çözüm buldum sana.. 20 kiloyu gecmemesi icin valizinin birini uzerine giy.. Çünkü insan kilosundan para almiyolar, uçakta çıkarırsın ))

M

öyle yapıcam zaten. En kalın kazak ceketleri giyicem: D

N

bak altlara en ince elbileri giy 5er 10ar tane onların üstüne kazanlarını falan giy, inceden kalına doğru işte aynı şekildede ceketlerini ) Yürüyen konfeksiyoncu maşallah ))

M

Valla bagajını teslim alan kişiye bağlı bazıları çok gıcıklık yapıyor

M