Toz bentonit kili nasıl ve ne miktarda kullanılır?

Merhaba
Toz bentonit kili (sıvı solusyon değil) kullanan var mı? Nasıl ve ne miktarda kullanıyorsunuz? Nereden alıyorsunuz? Önce ve sonra ne gibi fark hissettiniz?
Saygılarr

Ayten Kırtman
A
1 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
2
2 CEVAP

Soru bilmediğimiz yerden geldi

Elif Açıl
E

Ne sorsam tik yok zaten. Kustum valla

Ayten Kırtman 11 ay

Ayten Kırtman hanm ben kızım iicn çok araştırdım. Cok faydası var ama icilip kullanılması konusunda dini açıdan onay alamadım.. O yüzden almaktan vazgeçtim.. Ama çamur gibi yapıp vücuda sürüldüğünde ağrı kesici Vucutddan toksinlerden ve gir metal atılımı konusunda faydalı olduğunu biliyorum.. Ozlelikle otizmli çocuğu olan ark. Kullananlar vardı bir zamanlar..

Güneş Yalnızkurt
G

Dini açıdan nasıl bir sakıncası varmış ki güneş hanım?

Selma Ayluçtarhan 11 ay

Ben de onu merak ediyorum

Ayten Kırtman 11 ay

Selma Ayluçtarhan hnm çamur yemek dinen caiz değilmiş.. O yüzden hani yemek yerine çamur banyosu şeklinde yapılabilir..... Bentonit kilini ne için kullanılacağı da önemli...

Güneş Yalnızkurt 11 ay

Kafam karisti. Insanoglunun yaratildigi sey degil midir toprak, balcik... Kaldi ki yedigimiz ictigimiz herseyin kaynagi toprak degil mi?

Ayten Kırtman 11 ay

Su an onumde toprak kil olsa doya doya yerim. Ben de caiz olmadigini biliyirum. Kaydettigim bilgiler silindi. Yutkumuyorum. Resmen tooprak kil icin. Eski evlerdeki topraklar mm

Hacer Hakan 11 ay