Baş dönmesine ne iyi gelir?

Selamun aleykum
Arkadaşlar bir haftadır başım çok dönüyor sanki uçsuz bucaksız kuyulara düşüyorum
Bi tavsiyeniz var mıdır ?
Allah razı olsun sizlerden

İ
0 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
11
11 CEVAP

Ortakulak iltihabı nedeniyle oluşan vertigo olabilir. Bir KBB uzmanını tavsiye ederim. Geçmiş olsun

N

Araştırma hastanesine gidin Nöroloji bölümü bende de vardı sonuç iyi çıktı Çünkü çok sebeblerii var mesela MS, boyun fıtığı, glokom, boyun sapı Migreni )

D

KBB uzmanına giderek muayene olmanızı öneririm. Vertigo ve meniere gibi bir rahatsızlık olabilir. Atakları ağır geçer. Kulak kristallerinde dağılma olabilir. Tansiyona bağlı da olabilir. Bende de oldu bir ara. Boyun fıtığina bağlı olduğu ortaya çıktı. Birçok sebebi olabilir yani. Önce KBB uzmanına giderek baslayabilirsiniz .

S

Bir tanı koyulmadan hiç bişi kullanmayın
Yapılacak önemli olan şey tahlillerimiz ve tanıdır
Acil şifalar dilerim

M

vertigo olabilir yani kulak kristalleri yerinden oynayınca da oluyo bir kulak burun bogağa giderseniz önce tşhis sonra tedavi ama tedavisi sıkıntılı biraz Allah yardımcınız olsun

E

Önce doktor

A

önce dok. Bence

P

Kulak ile ilgiliyse tavsiye ederim... https://www.youtube.com/watch?v=mQR6b7CAiqk

O

Alore Vera sprey msm migren agrilarimi bile yok ediyor tavsiye ederim yardımcı olurum

E

REISHI MANTARI

SEDEF, VİRTİGO, CİLT HASTALIKLARININ İYİLEŞMESİNDE MUCİZE SONUÇLAR

Ganoderma Lucidum’un (Kırmızı Reishi Mantarı) içeriğinde 200 aktif bileşen vardır. Her bir aktif bileşen en az 10 hastalığa iyi gelmektedir. Bu sebeple Ganoderma Lucidum’un en az 2000 hastalığa iyi geldiğini söyleyebiliriz.

Ganoderma Lucidum, Çin tıbbının verilerine göre insanın kalp, karaciğer, akciğer, pankreas ve böbrek olmak üzere beş anahtar organına nüfus etmekte ve etkili olmaktadır.

Ganoderma Lucidum, insanın solunum, dolaşım, sinir, sindirim, endokrin, hareket sistemleri rahatsızlıklarını tedavi edebildiği gibi tıbbi, cerrahi, jinekolojik ve pediatrik müdahalelerden sonra iyileşmeyi hızlandırmaktadır. Bütün bu etkileri aslında, başta bağışıklık sistemi olmak üzere bütün yaşamsal faaliyetleri desteklemesinden kaynaklanmaktadır.

Ganoderma Lucidum, mide, karaciğer, böbrek ve kalp üzerine güçlendirici ve destekleyici etki yaptığı, kanı beslediği, kandan toksinleri söküp atarak, vücudun herhangi bir yerinde toksin birikmesini engellediği bilinmektedir. Ruhu dinlendirdiği, sakinleştirdiği için tonikum ve sedativum olarak kullanılmıştır.

Yüksek tansiyonda, karaciğer rahatsızlıklarında, kanserde, uykusuzlukta, öksürükte, baş dönmesinde ve iştahsızlık ile libido düşüklüğünde yüzyıllardan beri kullanılmaktadır.

Hücrenin çekirdeğinde DNA sentezini arttırarak hücre bölünmesini teşvik eder ve endirekt olarak bu yolla da yaşlanmayı yavaşlatmış olur. Hücre bölünmesine etkili olduğu için daha genç ve diri bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Ganoderma lucidum’da 800-2000 ppm düzeyinde organik Germanyum bulunmaktadır. Bu miktar, Ginseng bitkisindeki germanyum miktarından 4-5 kat fazladır. Sarımsak, tere ve sumakta da bulunan Germanyum, bir iz elementtir. Germanyum çok güçlü bir antioksidandır. Germanyum, organizmanın bağışıklık sistemini güçlendirdiği gibi vücudun toksinlerden arınmasını sağlamakta, yaşlanmayı geciktirmekte, adaptojen özelliğiyle kandaki pH, potasyum, kalsiyum, trigliserit, bilirubin ve ürik asit seviyesini normalleştirmekte, tiroit bezinin düzgün çalışmasını ayarlamakta ve damarların tıkanmasını engellemektedir. Epilepsiye de iyi gelen germanyum, katarakt tedavisinde kullanılmakta, hipertansiyon hastalarında kan basıncını normal seviyelere getirirken, bazı kanser tiplerinde tümörlerin gelişmesini engelleyerek hastaların yasam süresini uzatmakta, terminal aşamadaki ağrıyı nötralize etmekte ve ayrıca HIV virüsünün çoğalmasını durdurmaktadır (Hobbs 1995; Ooi 2000; Wasser 2005).

com-onlupd59rr7qxju7ylk9.jpg

L

Geçen gün beni bilgilendir direcektiniz yazmadiniz

Ömer Yazık 5 yıl

Önce.. Hastaneye gidin tahlilleri yaptır sonra Forever Alovera ürünleri tavsiye ediyorum kullanıp sonuçlar çok güzel isterseniz yardımcı olurum Araştırmalar yapmanızı isterim

A