Vertigo için ne önerirsiniz?

Vertigo için ne önerirsiniz?
F
0 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
18
18 CEVAP

Ay çok kötü bi hastalık

R

Betaserk ilacın adı kbb dr gitseniz iyi olur kristalleri yerine getirebiliyor

E

Kullanıyorum ilacı zaten

Figen Şensertkaya 6 yıl

REISHI MANTARI

SEDEF, VİRTİGO, CİLT HASTALIKLARININ İYİLEŞMESİNDE MUCİZE SONUÇLAR

Ganoderma Lucidum’un (Kırmızı Reishi Mantarı) içeriğinde 200 aktif bileşen vardır. Her bir aktif bileşen en az 10 hastalığa iyi gelmektedir. Bu sebeple Ganoderma Lucidum’un en az 2000 hastalığa iyi geldiğini söyleyebiliriz.

Ganoderma Lucidum, Çin tıbbının verilerine göre insanın kalp, karaciğer, akciğer, pankreas ve böbrek olmak üzere beş anahtar organına nüfus etmekte ve etkili olmaktadır.

Ganoderma Lucidum, insanın solunum, dolaşım, sinir, sindirim, endokrin, hareket sistemleri rahatsızlıklarını tedavi edebildiği gibi tıbbi, cerrahi, jinekolojik ve pediatrik müdahalelerden sonra iyileşmeyi hızlandırmaktadır. Bütün bu etkileri aslında, başta bağışıklık sistemi olmak üzere bütün yaşamsal faaliyetleri desteklemesinden kaynaklanmaktadır.

Ganoderma Lucidum, mide, karaciğer, böbrek ve kalp üzerine güçlendirici ve destekleyici etki yaptığı, kanı beslediği, kandan toksinleri söküp atarak, vücudun herhangi bir yerinde toksin birikmesini engellediği bilinmektedir. Ruhu dinlendirdiği, sakinleştirdiği için tonikum ve sedativum olarak kullanılmıştır.

Yüksek tansiyonda, karaciğer rahatsızlıklarında, kanserde, uykusuzlukta, öksürükte, baş dönmesinde ve iştahsızlık ile libido düşüklüğünde yüzyıllardan beri kullanılmaktadır.

Hücrenin çekirdeğinde DNA sentezini arttırarak hücre bölünmesini teşvik eder ve endirekt olarak bu yolla da yaşlanmayı yavaşlatmış olur. Hücre bölünmesine etkili olduğu için daha genç ve diri bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Ganoderma lucidum’da 800-2000 ppm düzeyinde organik Germanyum bulunmaktadır. Bu miktar, Ginseng bitkisindeki germanyum miktarından 4-5 kat fazladır. Sarımsak, tere ve sumakta da bulunan Germanyum, bir iz elementtir. Germanyum çok güçlü bir antioksidandır. Germanyum, organizmanın bağışıklık sistemini güçlendirdiği gibi vücudun toksinlerden arınmasını sağlamakta, yaşlanmayı geciktirmekte, adaptojen özelliğiyle kandaki pH, potasyum, kalsiyum, trigliserit, bilirubin ve ürik asit seviyesini normalleştirmekte, tiroit bezinin düzgün çalışmasını ayarlamakta ve damarların tıkanmasını engellemektedir. Epilepsiye de iyi gelen germanyum, katarakt tedavisinde kullanılmakta, hipertansiyon hastalarında kan basıncını normal seviyelere getirirken, bazı kanser tiplerinde tümörlerin gelişmesini engelleyerek hastaların yasam süresini uzatmakta, terminal aşamadaki ağrıyı nötralize etmekte ve ayrıca HIV virüsünün çoğalmasını durdurmaktadır (Hobbs 1995; Ooi 2000; Wasser 2005).

L

Aman aman butün dengeler altüst oluyor dr bazi hareketler yaptirdı bana daha sonra verdiği egzersizleri yaptım yapiyorumda faydasıni gordüm

M

Manevra hareketleri mi sizinki nasıl

Figen Şensertkaya 6 yıl

Şöyle başımı sola duvara çevirip bakışlarda duvara sabit sonra yavaşça baş çevrilmeden saģa dogru omzunun üstüne yatıyorsun başinın sağ tarafı yerde gözler tavanda 30a kadar sayıyorsunuz

Munise Başeğmez 6 yıl

Yavaşça kalkıp duz olup beklemeden bas gözler karsıya sola doğru yavaşça eğiirken başını yavaşça çevirip alnını yere değdiriyorsunuz 30kadar sayıyorsunuz bu iki hareket 1sayilıyor gunde 2kez on defa

Munise Başeğmez 6 yıl

Bunu kanepede yada yatakta yaabilirsiniz

Munise Başeğmez 6 yıl

Ilaç vermedi

M

Çakılı kalmıştim yatağa adim atmama imkan yoktu

M

Cok sukur hacamat yap dıyen cıkmadı... Bu neya hersye hacamat suluk yapın diyorsunuz

S

hacamat veya sülük iyi gelir... 2+2 kac yapar 4 yapar dimi peki coğunluk sosra 2+2 veya 6-2 veya 7-3 veya 8/2 kac yapar diye değişik sorsalar cevap ne olur hep 4 olur dimi o zaman hep 4 diyorsunuz denirmi? Vücuda bütün vitaminleri gıdayı kan taşır o yüzden kanın mutlaka temiz olması lazım hacamat ise kandaki kirlenmeyi temizleyen kılcal damarları yani filtreleri temizler o filtreler yani kılcal damar temizlenmez ise kan vücuda kirli kanı taşır o zaman bedenin neresi zayıf ise orası hasta olur kan temiz ise beden hasta olmaz kan kirli ise beden hasta olur kanı temizlersen bedendeki bir cok hastalık iyileşir şimdi anlaşıldımı bir cok hastalığın şifası hacamat olduğu.... Gelelim sülüğe sülük de 106 ceşide yakın enzim bulunmaktadır.. Bu enzimler normalde kimyasla ilaclarda care olarak kullanılan enzimlerdir

Erhan Gedik 6 yıl

Sülük o enzimleri vücuda salgılamaktadır.. Bu 106 ceşit enzimden vücutta hangisi lazımsa onu alıp kullanıp tedavi sağlanmaktadır.... Yani Bir bıcal meyvede keser ekmekde keser kağıtda keser patatesde keser dometesde keser. Siz diyemöessiniz ki sizin bir şeyi kesmek istediğinizde hep bana bıcak veriyorsunuz diye şikayet edemessiniz...

Erhan Gedik 6 yıl

vertigodan propolis şekeri yiyerek iyileşen bir kadın duymuştum.. Baş dönmeleri gecçmişti yani..

Erhan Gedik 6 yıl

GİNKGO BİLOBA

M

VERTİGO NEDİR?
Vertigo ani, ciddi bir baş dönmesi ve mide bulantısına neden olan bir durumdur. Her şey normal seyrinde giderken bir dakika içinde aniden meydana gelir ve kişinin genel çevresi şiddetle dönmeye başlar. Bu ani değişiklik sırasında açıkçası gözlemlenen durum, sık sık denge kaybı, öğürme ve yorgunluk gibi belirtilerdir. Vertigo atağına maruz kalan kişiler, bu durum geçene kadar önemli ölçüde ve uzunca bir süre kendi ayakları üzerinde durmak için güvensizlik yaşar. Büyük vertigo atakları yaşayan hastalar bu durumda ayaklarının üzerinde duramayacak kadar ciddi baş dönmesi yaşar. Vertigo atakları sırasındaki baş dönmesi, normal baş dönmesi ile çok benziyor olmasına karşı yine de vertigo rahatsızlığının bir göstergesi olduğu söylenebilir.
Vertigoya yararlı bitkiler: Ginko biloba
Ginko Biloba ağacının sayısız faydalarının arasında vertigo kaynaklı baş dönmesi, mide bulantısı, baş ağrısı ve diğer semptomlarını hafifletmek için de etkileri vardır. Gingko Biloba baş dönmesi için mücadele ederken iç kulak içindeki dengeyi sağlar ve beyne kan akışını destekler. Bu tedavi sırasında daha yararlı olması bakımından hastalar için Ginko Biloba tablet kullanılabilir.

M

3 kutu betaserch kullandıktan sonra KBB muayene oldum o doktor manevra testi yaptı ve elhamdulilah atlattim inşallah rabbim şifa verir kardeşim çok zor bi hastalık dünya fırıl fırıl dönüyor, hareket etsen afedersiniz (kusuyorsun) çok zor ....

Y

16 lık mı 8lik mi içtiniz

Figen Şensertkaya 6 yıl

com-x098b5bnmpjs0bahay36.jpg

Yaşar Kuzoluk 6 yıl

Canim 8 mg kullanmıştım bu dolapta hale hazirda bekliyor ama inş ihtiyacım olmaz tabi :)benim bir buçuk yıl falan oldu

Yaşar Kuzoluk 6 yıl

yer yatağını açın takla atın geçer ben denedim gecti

E

Öncelikle istirahat edeceksiniz, ikincisi bu işi bilen bir KBB uzmanından yardım alacaksınız, gerisi yalan

K

Hacamat

N

bitkisel bant

M

stemetil tablet...

R

https://youtu.be/3uan4dLn1lA

A

İzleyin 5 günde vertigosuna fayda görmüş bir müşterimiz anlatıyor

A

Manevra yapmanız lazım

E