24 yaşındayım unutkanlık başladı neden olabilir?

Arkadaşlar bir sorum olacak 24 yaşındayım bende aşırı derecede unutkanlık başlamış iki aydır artık rahatsız oluyorum bu durumdan derken baş dönmesi de eklendi sizce sebebi nedir bı bilgisi olan varmi

M
0 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
28
28 CEVAP

Bende unutkanlik B12 eksikliğinden kaynaklı olmuştu. Isterseniz aile hekiminize danışın kan tahlili yaptırın.

H

Aydınlattığınız için teşekkürler

Mustafa Yenitürk 6 yıl

Rica ederim

Hatice Faruk 6 yıl

Noroloji uzmanina gidip sikayetlerinizi bildirin lutfen. Tomografi cekecek buyuk ihtimalle. Sansiniz varsa eeg de isteyin. Insallah kotu sonuc cikmaz. Hayirli haberlerinizi alalim. Cok gecmis olsun

M

Yaparım dediğinizi teşekkürler

Mustafa Yenitürk 6 yıl

Önce doktor tabiki

A

Unutkanlık bende de var, bu emg nedir.?

Ö

Emg bazi hareketlerle beyni olcup degerlendiriyor. Kalbe takilan elktro bantlari gibi bantalari kafaniza ensenize yerlestiriyorlar. Ne var ne yok cikiyor

Miray Gülersel 6 yıl

EEG değilmi o

Gülseren Biler 6 yıl

Olabilir. Hala unutkanim ama eskisi kadar degil

Miray Gülersel 6 yıl

Eeg mis. Hemen duzeltiyorum

Miray Gülersel 6 yıl

Bende cektirdim ondan biliyorum

Gülseren Biler 6 yıl

Bol bol ceviz ye. Günde 3-4 adet Türk kahvesi iç. Bulmaca çöz, sudoku doldur, beyni düşünmeye mecbur bırakan kahvedeki oyunları oyna. Tabokan-Spesial kullan.(Doktor kontolünde)Geçmiş olsun.

T

Care bulursaniz bedede bi'dirin nedenseherkestevar bendede var

S

B 12 eksikligi olabilir

A

Arkadaslar unutkanliniz varsa bi dr a gidersiniz bi kan testi yaptirirsiniz b12eksikse cikar. Kan temiz cikarsa norolojiye gitmek zorundasin. Yani once unutkanligin nedenini bulmalisiniz. Hastaligi bilmeden sebebe iliskin sonuc aramayin lutfen

M

benim oğlum nöroloji uzmanı,,unutkanlıkla gelen hastalara ilk aşamada tahlil ve beyin görüntülemeden sonra B12 vitamini veriyoruz diyor... Siz illa ki bir uzmana görünün, belki MR ya da BT çekilir, kanda B12 bakılır... Geçmiş olsun.

S

Unutkanlik ve bas donmesi sikayetimdi epilepsi cikti aklima bile gelmezdi. Insanlar korkuyor dr a gitmekten. Illa son raddeye gelicekler. Hastaligin ne oldugunu bilmeden semptomlara karsi bitkisel cozum ariyorlar. Hic anlamiyorum

Miray Gülersel 6 yıl

Mutlaka uzmam bir doktara gidin

Ş

Dahiliye Doktora buradan çare arama b12 eksikliği ve d vitaminin düşük olabilir

A

Bende 28 hele moralim bozukken herseyi unutuyorum neyi nereye koydum diye dönüp duruyorum evde ...

Y

Evvela dr. Kontrolü yaptırın. B12 vitamin eksikliği en önemli etken. Bununla birlikte vucud dengeyi sağlarsa ne baş dönmesi kalır ne de unutkanlık. Bu hususta size tavsiyem Painless Night GLU sağlık bandı kullanın B12 plus ile birlikte. Kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Ben kullanıyor ve herkese tavsiye ediyorum. Vucudumuza ihtiyacı olan bileşenleri verdiğimizde, kendini onarıyor zaten. Araştırın.

N

Painless night glu kanser hastaları'nın agrıları gidermek için kullanılıyor çok tehlikeli!

com-1dx751nvxlnz2hcu9ic4.jpg

Wts Efcan 6 yıl

Göz var izan var be kardeşim. Bu yazı ile Painless in ne ilgisi var Allah aşkına. Araştırın lütfen. Onkoloji hastalarında kullanılan kanser bantlarından bahsediyor bu yazı.

Nurettin Demiralay 6 yıl

Nurettin Demiralay o vakit bu bandın yurt dışında satış yapılan internet siyesini yazarmızın! (Şu an mevcut olan sitede yurtdışı satış yapmıyor ve bandtan bant diye bahsetmiyor) bu tür bantlar Türkiyede saglık bakanlıgı izni olmadan satılıyor! Bir nevii yeni sistem uyuşturucu satış yöntemi aksini ispatlamak sana kalmış.

Wts Efcan 6 yıl

ARAŞTIRIN.

com-bwux7gccoq02763723pq.jpg

Nurettin Demiralay 6 yıl

Nurettin Demiralay saglıkbakanlıgı izni yok arkadaşım! Eczaneden satın alınabiliyorsa sb. İzni vardır satılmıyorsa uyuşturucu dur! Sanırım siz temsilci ve satıcısınız. O gösterdiginiz yazı nın üzerinde Painless night glu bandı yazıyormu? Temsilcilik merkezi istanbul ve (uyuşturucu merkezi) hollanda da var neden başka ülkede magza eczane ve webten satılmıyor. Saygılar.

Wts Efcan 6 yıl

Önce teşhis ettirin, tedavi daha isabetli olur

Y

Önce Dr a gidin tahliller ne çıkarsa ona Göre

Z

Daha çok gençsin hemen doktora böyle yazismayla size kimse teşhis koyamaz

H

Sizdeki belirtiler başka, olabilir, burdan insanların yaptığı yorumlar ne kadar sağlıklı olabilirki

M

B12 Alin

L

Kafa sırt üstü yatmak da unutkanlık yapabilir. Çare olarak sir süre alın üzeri yatmak tavsiye ediliyor. Ayrıca ceviz yiyin.

A

b12vitamini alın

V

biberiye çayı için

C

Havuç suyu

S

Bencede unutkanlık B12 eksikliğinden olabilir bi tahlil olursanız sizin için iyi olur

O

B12 eksik

E

DR gitmelisiniz değerlerinize baktïrïn ve bol su için

S

Omega 3 balık yağı eczanelerden temin edin

Z

Önce doktor olmadı bir hoca ya görünün yakinlarinizda varsa

F

B 12 vitamini, mağnezyum, dmir, D vitamini kalsiyum eksiklikleri. Unutkanlık ve vertigo yapıyor bu nları yaşadım ara sıra tahlilerini yaptırıp tedbirini alıyorum. En çokta B12 bu rahatsızlıkta çok önemli.

V