Earth mama angel marka şampuan hakkında yorumlar

Merhaba arkadaslar. Kizim 2.5 yasinda. İcerigi temiz bir sampuan almaknicin uzun suredir arastiriyorum. Earth mama angel marka sampuan almayi düşünüyorum. Sizce icerigi temiz mi?

Mehtap Şahin
M
1 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
12
12 CEVAP

Kostiksiz sabun alıp rendelenip sıcak su ile macun haline dönüştürebilirsiniz... Bebekleri belli bir süre sadece su ile yiksanz daha güzel olur.

Güneş Yalnızkurt
G

Sampuan veya sabun kullanmadan sadece su ile mi? Ne kdr sure boyle yikacagim? Sac temizligi gerçekleşir mi

Mehtap Şahin
M

Eger toprakla oynadigindar da evet. Samouan kullaniyorjm.. Oynadığında da Ömer Aksu dan şampuan aldım onu kullanıyorum..

Güneş Yalnızkurt 9 ay

Ben ogluma yeşil anne diye bi site var tamamen organik ürünler var herseyi ordan alıyorum bi bakın derim hem uygunda

Sevinç Vatan
S

Ben temizlik urunlerini ve sivi sabunu aldim ama sampuan kullanmadim dogrusu. Daha mi temiz icerigi earh mama angel a gore acaba?

Mehtap Şahin 9 ay

Ben çok memnunum herseyini alıyorum icindekiler yazıyor zaten üstünde

Sevinç Vatan 9 ay

Teşekkür ederim

Mehtap Şahin 9 ay

Gimdes in helal sertifika li ürünleri var, sabunu ve şampuanlari tamamen bitkisel internet den araştırıp bakabilirsiniz

Şebnem İshak
Ş

Teşekkür ederim

Mehtap Şahin
M

Evet bende gimdes sertifikalı ürünleri kullaniyorum ve bütun temizlik ürunleride mevcut. Dünya helal marketler var hangi şehirdeyseniz araştirin belki vardır. Netten de alabilirsiniz.

Esra Efilti
E

Ankaradayim. Tesekkurler

Mehtap Şahin
M

Ben külsulu sabun kullaniyorum.

Öncelikle bu siteyi görmeden önce organik sertifikalı ürünlere güvenim çok fazlaydı, fikirlerim değişti ancak kullanmak durumunda kalınırsa içeriği en temiz olan organik sertifikalı ürünler tercih edilmeli. Bebek ürünlerinde eart mama angel baby ürünleri var pahalı ancak çok uzun süre gidiyor, içerikleri temiz, Türkiye'de satılmayan el yapımı bi kaç Amerikan markası var isimlerini hatırlayamadım üstte yazdığım kadar olmasa da urtekram, trukid gibi markaların ürünleri de tercih edilebilir. Bu liste uzundu ama unuttum hakkınızı helal edin. Alacağınız ürünün arkasındaki maddelere bakıp tek tek netten araştırmak gerek. Açıkçası Ömer beyden aldığım ürünleri tercih ediyorum elimde hala eart mama angel baby ürünleri var, çok para verdim diye üzülüyorum. Birde kostiksiz sabunu dönüşümlü kullanıyorum. Oğluma ayda bir yada daha uzun sürede şampuan sabun kullandığım için yılları deviriyoruz:)

Erdem Sasmaz
E

Evet ztn kendisinden bu markayi duymustum. Sanirim daha temizi yok anladığım kadariyla

Mehtap Şahin
M

Benim oglum var saclar kisa o yuzden sampuan aramadim ama kendime bi care bulamadim helal sertifikali takiliyorum. Sabuna da alisamadim o yaglilik gitmedi

Erdem Sasmaz
E

Gamzecim yoruma içeriğitemiz ürünler yazılmış ya, ben hala o içerikleri oğrenemdim gitti

Gül Gülerce
G

Kız çoçuğunda sabuna alıştırırsanız sıkıntı olmaz bence, biz oğlanın saçlarını istemesem de kestik zaten ayda bir şampuanlıyorduk, gözleri yaktığı için istemiyor saçına sürülmesini de. Öyle bir sorun varsa dikkate alın, eart mama angel şampuanı da sabunlar gibi göz yakıyor malesef.

Hediye Tuluhan
H