Erkek için kışlık bot önerisi olan var mı? bütçe:100-150

Merhaba, erkek için kışlık bot önerisi olan var mı? 100-150 tl arasi su gecirmeyen sıcak tutacak full siyah renkte bir bot arıyorum. Malesef bütçe biraz kısıtlı. Sevgiler..

P
0 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
15
15 CEVAP

Decathlonda var

U

Decathlondan söylediğiniz fiyatlara ve istediğiniz kalitede bulabilirsiniz. Ben kullanıyorum, fazlasıyla memnunum

F

Şuan trendyollda deli gibi indirim var oradan bakin derim. Cok uygun fiyatlar ve kargo bedava bir cok urunde.

F

Flonun Kinetix botu var mağazalarında 160 TL hepsi burada ve floda 120 TL yarın elimde olacak model linkini atarım. Hem deti hemde su geçirmez.

K

Yds bot. 3 senedir giyiyorum taş gibi

F

YDS

E

+1

Yunus Lülecioğlu 3 yıl

Flo mağazasında dockers cat lumberjack marka botlarda ara ara bir alana bir bedava kampanyası oluyor. Ben luberjqck ve dockers marka iki botu 220 liraya aldım. Şu sıra yine kampanya varsa, erkek reyonunda ayakkabı bakanlardan, eğer almaya niyetleri varsa rica edip kasada yarı yarıya ödeyebilirsin.

D

Cat gerçek deri miydi

Perihan Tokur 3 yıl

Her ayakkabının materyalı farklıdır ama deri olanlarda vardır. Şimdi flonun sayfasına baktım.%50 indirimli(Black friday indirimi) sattığı marka botlar var. Fiyatları çok uygun. Eğer internet sitesine üye olup, bültene üye olursan (daha sonra bülten aboneliğinden çıkarsın) ekstra 20 lira indirim kuponu yolluyor mailine. Örnek veriyorum, 220 liralık dockers bot şu an 109 tl. 100 lira üstü olduğu için kargo ücretsiz oluyor. Ödeme sayfasına mailine gelen(bülten aboneliğinden) 20 liralık indirim kodunu girersen, 89 liraya alabiliyorsun. Lumberjack botları da 99 a satıyorlar. Ama hem kargo hemde indirim kodu geçersiz 100 lirayı geçmediği için. Ama eğer onu almak istersen sayfada bi çorap bi bağcık neyn ucuz birşeyler ekleyip 100 ü geçip, 20 lira indirimle 80e düşürebilirsin yine.

Doğan Dekar 3 yıl

Harley vegan mi ki? Hayvan derisi kullanmiyorlar mi?

B

Malesef kullanıyorlarmış. Ben yıllardır çok beğeniyorum modellerini hiç almamıştım. Demonia shoes gibi falan düşünmüştüm. Uygun fiyata bi alternatif arıyoruz hala.

Perihan Tokur 3 yıl

http://Ydsshop.com/ da pars isimli bir bot var. Tam istediğiniz gibi

O

hocam istanbuldaysan cevizlibağda ki yeşil kunduraya bvakmanı onerırım. Harley den tumbr e kadar baya marka var ve fiyatlar da baya uygun.

M

FLO. Com. Tr de %20 indirim var

Ş

Ben motokuryeyim aldım Kinetix Suarez modelini suda almıyor usutmuyorda

Ş

Yeşil Kundura nın internet sitesine bakabilirsin 100 tl ye siyah botu var.

K

https://m.n11.com/kinetix-su-gecirmez-kislik-gunluk-casual-bot-P215622194

A

Aldım ama daha gelmedi

Arda Akçam 3 yıl

https://www.decathlon.com.tr/arpenaz-100-warm-bot-id_8367617.html

Yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Fiyatına göre mükemmel.

O