Lazarski üniversitesine yakın yurtlar?

Merhaba,
Biz üç arkadaş lazarski üniversitesinin dil okuluna başlayacağız önümüzdeki dönem okula yakın kalabileceğimiz yurt bilen varsa ve yardımcı olabilirse çok sevinirim

Ezgi Üretme
E
1 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
5
5 CEVAP

Okulun kendi bunyesinde konaklama secenekleri var, onlari bi sorun. Yer yoksa, face de sayfalar var ilanlara bakabilir ayrica ilan verirseniz mutlaka donerler.

Elif Elmastaş
E

Çok teşekkür ederim

Ezgi Üretme 8 ay

Şubat aynında aynı okulda dil hazırlık bölümüne ben de başlayacağım. Okul gitmenize çok kısa bir süre kalana kadar yurt hakkında kesin bilgi vermiyor. Aynı şekilde ben de beklemedeyim. Ocak sonuna doğru net dönüş yapacaklar sanırım. Bu arada https://www.olx.pl/ sitesinden ev veya oda bakabilirsiniz. 3 kişi olduğunuz için ekonomik seçenekler bulabilirsiniz. Ben ne olur ne olmaz diye Ocak sonunu beklemek yerine buradan oda ve daire bakıyorum. Son anda yurt çıkmazsa en azından böyle bir B planım olsun dedim.

Ekrem Toptas
E

Çok teşekkür ederim

Ezgi Üretme 8 ay

Merhaba Arkadaşlar, Bende şubat ayında Lazarski'nin dil okuluna başlayacağım. Sanırım hepimiz aynı programa kayıt olduk. Yurt konusu ekrem'İn belirttiği gibi. Yurtlar ateş pahası alternatif bakmakta fayda var...

Hakan Burçe
H

Merhaba arkadaşlar ben Lazarski'nin hazırlık bolumunde okuyorum. Okula çok yakın bir yurtta kalıyorum. Birkaç kisilik yer var yurtta ama biraz pahali. Ismi Mojakademik.

Tülin Çambel
T

Evet bizde baktık oraya okulun yurdu için şansımızı zorladık bakalım olmazsa sanırım oraya kalıcaz çok teşekkürler bu arada

Ezgi Üretme 8 ay

Rica ederim burada en mantıklı seçenek ev tutmak. Ben de şubatta yurttan ayrılıp eve çıkacağım.

Tülin Çambel 8 ay

Merhaba tülin, Bilgilendirme için teşekkür ederim. Bende şu on oradan teklif bekliyorum. Sanırım orada kalacağım. Başka alternatiflerde var fakat fiyatlar çok artmış. 2014'te Erasmus için geldiğimde Krakow'da aylık 90 Euro(herşey dahil) ödüyorken şimdi rakamlar 200 - 250 Euro civarnda. Üstelik TL'nin aşırı değer kaybı sebebiyle zarardayız. Yurttan memnun musun peki? Ev konusunda da biraz Lehçe bilmek ve çevre edinmek gerekli sanırım.

Hakan Burçe
H

Yurt konusunda memnun degilim malesef o yüzden eve çıkacağım. Lehçe bilmek gerekmiyor aslında. Ev sahibi bilmese bile bir şekilde halledilebiliyor. Çevre edinmek yararlı tabi. Burada uzun zamandır kalan insanlar yardımcı oluyorlar ev konusunda.

Tülin Çambel 8 ay