Normal karaciğer ve yağlı karaciğerin farkı

com-6fi6b2dut17wac1bsdfo.jpg

KARACİĞER YAĞLANMASI:

1- Her gün 1 yemek kaşığı bal, 1 yemek kaşığı elma sirkesi ve bir tutam zencefil, 1 bardak kaynamış suyla karıştırılıp günde iki defa yemekten önce içilmeli.
1. Zencefil-100 gram.
Devedikeni tohumu-100 gram.
Zerdeçal kökü -100 gram.
Zeytin yaprağı-100 gram.
, Altın Otu-100 gram.
Bu bitkileri karıştırın. Bu karışımdan 2 yemek kaşığı alıp 3 bardak suda demleyip termosa koyun ve günde 3 defa yemekten önce 1 bardak için.yarım tatlı kaşığı karışım 1 bardak kaynar suda haşlanır 5-6 dk demlendikten sonra süzülür.
1. Sigara, alkol, yağlı yiyecekler, kimyasal ilaçlar, margarin ve rafine edilmiş gıdalar azaltılmalıdır.
2. Her gün 2 saat açık havada hızlı bir şekilde yürünmeli, bol su içmeli, çay ve kahve azaltılmalı, acıkmadan yenmemeli, doymadan sofradan kalkmalı, bol miktarda sebze tüketmelidir.
3. Kullanılan yağlar, zeytin yağıyla değiştirilmeli, yemekten yarım saat önce taze salatalar tüketilmelidir. Ve bolca yoğurt yenmeli...

H
1 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
3
3 CEVAP

sadece deve dikeni tohumu yeter ben öyle kurtuldum..

M

Geçmiş olsun peki karaciğer yaglanmasinin belirtileri nelerdir.? Nasıl sorunlar yaşadınız ve deve dikeni tohumunu nasıl kullandınız. ?

Yaşar Kuzoluk 2 yıl

Sağolun yaşar bey benim omuzlarımda ve kollarımda çok haksizlik vücudumda kırmızı lekeler olmuştu bazılarında aşırı uyku ve iştahsızlık yapıyormuş çok şey denedim en sonunda solgarın silimarin diye hapı var o çok iyi geldi sonra onun içeriğini araştırınca içinden deve dikeni çıktı onunla devam ettim kullanmasıda her yemekten 1 saat önce 1 çay kaşığı öğütülmüş deve dikeni tohumunu balla yoğurtla yada bir çaybardağu suya koyarak tüketebilirsiniz yalnız çok önemli uyarı dünyanın en iyi hücre yenileyicisi olduğundan kanserli hücrelerini de aşırı çoğaltma yapacağından kanselilere kesşnlikle verilmez

Murat Göregen 2 yıl

Murat bey, bende 3 tane kist vardı. Salı günü Take işlemi yapıldı ve yakıldı. Ayrıca karaciğer yaglanmasina bağlı siroz baslangici var. Deve dikeninin internetten okudum. Bir tanıdık vasıtasıyla Avusturyadan deve dikeni tohumu yagi getirttim. 10 kasımda kontrol emarim var. Sonra kullanmayı düşünüyorum

Hüseyin Tayfer 2 yıl

Dışarıdan getirmenize gerek yok herhangibir akterdan öğüterek tohumu temin edebilirdiniz kistiniz olduğu için dikkatli kullanmanızı çok sıkı takip etmenizi çneririm ama ben sizin yerinize olsam saraçoğlunun limon maydonoz kürü hergün yarım saat çok tempolu olmadan yürüyüş yemeklerde sadece zeytin yağı denerdim..

Murat Göregen 2 yıl

Limon maydanoz kurunu senelerdir yaparım. Eğer kistler yok olmuşsa deve dikeni tedavisine başlayacağı.

Hüseyin Tayfer 2 yıl

Guzel paysimladimlarinizin yaninda kaç gun uygulayicagiz saygilar.

S

eger bana soruyosanız en ez 3 ay yapın derim sonra 6 ay kadar akşamları yemekten önce 1 silme çay kaşığı devam edin.. Tabiki öğütülmüş olarak..

M