Polonya'da Uluslararası ticaret ve ilişkiler veya İşletme okumak istiyorum denklik olur mu?

Polonya da Uluslararası ticaret veya ilişkiler veya İşletme tarzı bir bölüm okumak istiyorum denklik olur mu okul ücretleri nasıl bilgi verir misiniz

C
1 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
11
11 CEVAP

Jagiellonian pek çok bölüme yabancı almama kararı verdi bunuda söyleyelim arkadaşlara.

S

Sebebi şuanki iktara yakın olan kominist partisi Milletvekillerinin kendi ülkelerine yabancı öğrenci kontenjanlarını arttırdıktan sonra çıkan olaylar ve ülke güvenilirliğini sarması ek olarak suriye olaylarından dolayı müslüman nüfusu azaltmak arap ülkeleri suriye dahil olmak üzere arada köprü engeli oluşturmak.

A

Teşekkürler

C

Burda 2 yıl okuyup orda 4 yıla tamamlayabilir miyim

C

Ilk olarak dil tespit sınavı yapılır ve görmüş olduğunuz derslerden sınavlara tabi tutulursunuz başarısız olursanız önce dil eğitimi sonra 2. sınıfa kadar almış olduğunuz derslerin hazırlığı verilir en son aşamada 2. sınıftan devam edebilirsiniz.

A

Yani burda gödüğüm derslerin sınavına girip ona göre 4 yıla tamamlama olacak öyle mi

C

Evet sınavda başarı kaydetmiş olursan devam edebilirsin. Onun haricinde başarısız olduğun takdirde seni 2. sınıftan devam ettirebilecek yeterlilikte derslerin olduğu hazırlık programı yöntemi uygulanır.

A

O nasıl olacak peki sonuçta orda ingilizce hazırlık dahil kaç yıl okumuş olacağım burdaki yıllar boşa mı gidecek aklım çok fena karışık ya hu

Size de teşekkürler

C

Orada eğitim alman için önce tekrar ediyorum dil yeterlilik sınavı isterler başarılı olursan 1. sınıftan başlayabilirsin ek olarak 2. sınıftan devam etmek istiyor isen önce ders dili ingilizce olacağı için ingilizce seviyeni ölçecekler ki anlayabiliyormusun dersleri anlayabilecek seviyedemisin bu test edilir. Son olarak 2. sınıftan devam edebilmen için önce 2. sınıfa kadar görmüş olduğun derslerden sınava gireceksinki bu zamana kadar birşey öğrenmişmisin yoksa geyik yapmaya mı gitmişsin. Başarılı olman ve sınava tabi tutulman gerekiyor ki sana diploma verebilsinler.

A

Anladımmmmm dilim pek yok 1 yıl için geliştirebilirsem iyi sevicyrye getiririm olmazsa 1 yıl ordan...

Burda 2 yıl okuyacağım sınavı verirsem 3. Sınıftan baslatmazlar mı

C

guzel kardesim burada lisans egitim zaten 3 yil.. İngilizceni hallet gel sifirdan oku... Bazi unoversitlere almis oldugun derslerin bir kismini kabul edebilir tamamen insiyatif meselesi ..

I

Dostum burda zaten yıl okumuş olarak gelecem yani o yuzden ing dr kadarsak 4 yıl okumuş olacağım neredeyse 6 yılll

Cihan Özkatlanç 1 yıl