Akciğer kanseri Küba'da tedavi ediliyor mu?

arkadaşlar akciger kansere kübada tedavi yapıldığını okumuştum bukonuda bilgisi olan varmı
M
1 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
37
37 CEVAP

Peki tr de napabiliriz

S

Ege tıp la görüşün bahsettiginiz aşının galiba faz 1 ini uyguluyolar onkoloji den net bilgi alabilirsiniz

Semazen Huysal 3 yıl

Ben Annemi Kaybettiğimde 11 Yaşındaydım. En Iyi Hatırladığım Şey Ise Kemoterapi Denilen Sözdr Tadavi Ile Her Geçen Gün Ölüme Daha Hızlı Yaklaşmasıydı.. Annem Rahmete Kavuştuğunda Daha 38 Yaşında idi.. Kanser Olan Bir Hastaya En Samimi Tavsiyem Kemoterapi Tedavisini Almaması Olur..

C

Kemoterapiyle saglik degil zehir veriyorlarmis vucuda kanserli hucreler olsun die oda tum vucuttaki iyi hucreleride olduruyormus kanser degil kemoterapi olduruyor die okumustum bir yerde

Belinay Ilisik 3 yıl

Kesinlikle Kim Yazdıysa Yürekten Inanırım. Çevremde Kanser Hastası olup Kemoterapi Tedavisine Girmiş Birisinin Sağlığına Kavuştuğuna Tanıklık Edemedim. Bana Göre Bu Hastalıktan Kurtulmanın Tek Yöntemi Biraz Zor Biliyorum Ama Hastalığı Kulak Ardı Etmek Ve Morel..

Cenk Eyi 3 yıl

Kemoterapi herşeyden önce sağlıklı hücreleride öldürüyor. Bende çevremde kemoterapi alıpta düzelen görmedim. Rabbim korktuğumuza uğratmasın. Dilerim adını ağzıma bile almak istemediğim o illet hastalık biran evvel yerin dibine batar ve yok olur...

Cha Göral 3 yıl

Bende babamı kanserden kaybettim ama okadarda abartmayin lütfen çevremde prostat kanseri meme kanseri kolon kanseri rahim kanseri olupta kemoterapi ve ışın tedavisiyle iyileşen bir suru insan var

Deniz Gocebeninkizi 3 yıl

Deniz Gocebeninkizi 3-4 sene sonra tekrarlıyor

Yunus Bozanoğlu 3 yıl

Mavi akrep zehiri Küba'da kanser leri tedavi ediyor Google de araştırın cikiyor

G

Ahmet Altıner

YAHUDİ TUZAĞI... KANSER.. DÖNER SERMAYE... KEMOTERAPİ
son 10 senedir kanser niçin çığ gibi büyümüştür.. Devletler arasında en çok niçin TÜRKİYEDEDİR...
hayır.. Kanser sandığınız kadar çoğalmamıştır.. Yağ bezeleri.. Herhangi bir yara kanser olarak gösterilmektedir... Neden mi... Yahudi... Kemotrapi kürlerinden para kazansın diye..
bana gelen EN AZ 100 DOKTORUN İTİRAFLARINI aktarayım.. Diyorlarki..
gerçek kansere yakalanmış bir kişi ortalama.. 7 sene daha yaşar.... Ama bize gelince en fazla 7 ay yaşar... Çünkü kemotrapi ve ışın tedavi etmez.. Dahada bağışıklık sistemini çökertir...
bu söze karşın bende sordum.... Eee niçin uyguluyorsunuz o zaman..
cevap... Prosüdür böyledir.. Bizde orda çalışanız.. Yoksa işten atılırız..
DOKTORLARIN BAŞKA BİR İTİRAFI İSE ÇOK KORKUNÇ...
DİYORLARKİ...
SAPASAĞLAM BİR GENCİ.. İlaçlı tomoğrafiye al... Muhakkak bir yerinde ilaç tutunur... Yağ bezelerinde.. Geçici yaralarda tutunur.. Biz bunların hepsine kanser deyip hemen kemoterapiye alıyoruz..
kanser değilse bile... Bizim kürlerimizle kanser oluyorlar...
evettt... Kardeşlerim... Ufak bir yeriniz ağrıdığında hemen doktora başvurmayın... Başvursanızda.. Katiyyen kanser tedavisi olmayın...
yabancı ülkelerin çoğunda ışın ve kemotrapi uygulaması yoktur..
bana 30 sene önce bağırsak kanseri teşhisi konuldu... 5 sene öncede bogazda kitle.. Rahimde ur...
hiç bir tedavi uygulamadım.. Hani 30 senedir yaşıyorum.. Nereye gitti kanser...
,,,,,özel hastanalerin çoğu yahıdilerin elindedir... Ve ameliyat ve kemotrapi yarışına girmişlerdir...
şimdi yeni yeni devlet hastanalarıde bozulmaya başlamıştır... Cünkü özel hastaneler parayı götürmektedir..
15 sene öncesine kadar döner sermaye müzik üzerindendi.. İlluminatiye üye olanı meşhur yaparlardı..
şimdi ise döner sermayenin çoğu hastalar üzerinden sağlanmaktadır..
Ahmet Altiner.. Alinti

B

Hastayı asıl mahveden kemoterapi işkencesi. Yurtdışına giden tanıdığım vardı. Abd ve çin' e gitmiş. Ama boşa. Yaptığı masraf da cabası, yerli ve doğal ürün kullansın derim. Yine arkadaşımın annesi karaciğerinden rahatsızdı. Geçen tekrar sordum gayet iyi olduğunu söyledi.
Geçmiş olsun

I

Ben bir tarif vereyim size yararlı bilmen kız kardeşim kanserdi 26 yıl önce bir yıllık omur kaldı yapacak yok dendi biz yaptık çok şükür yaşıyor hala sizde isterseniz deneyin ezanede satılıyor verrutol iki tane alın bir tup arko kremi karıştırıp boyun dan aşağısını şurup ovalatirin biraz yakar dayanabilirseniz o gece yatın sabah yikanin gece yine aynı surun en az iki saat tutup yikanin cilt soyuluyor soyuldukca altaki deri kendini onarıyor vücut kendini yeniliyor yenilendikçe kanseri hücreler azalıyor yıkandıktan sonra vücuda nemlendirici surun

N

kardeşiniz nerdendi hastalığı

Mürsel Islakoğlu 3 yıl

Göğse ve nodil içir sürülürmü

Suna Ötkür 3 yıl

Varrutol kremmi

Suna Ötkür 3 yıl

Akciğer ksnseriydi

Nurgul Yılmazlar 3 yıl

Göğsünde açık yara yoksa surebilirsin

Nurgul Yılmazlar 3 yıl

Bence riske atmayın
Çok sıt kemo ammayın
Çünkü
Kanser türleri farklıdır
Hemen yayılbilir
Kandida tedavisi yapın
Ve kemo alın ama sık almayın
Sonrası altadnatif tıp

S

.
Kanser Aşısı Tedavisi ve Detayları :

2008’deki klinik denemelerin ikinci fazında, aşı olan kanser hastalarının diğerlerine oranla 4 ila 6 ay uzun yaşadığı tespit edildi. Ve Sağlık Bakanlığı Cimavax adlı aşıyı halka ücretsiz vermeye başladı.
Küba’daki bin kişiden sonra Avrupa’da da bin kişi teste tabi tutuldu. Aşının, ömrü bir yıla kadar uzatabildiği, 60 yaş altındaki hastalarda iyi sonuç verdiği ortaya kondu.

Bu aşı doğrudan tümöre saldırmıyor. Tümörün ürettiği ve kanda dolaşan “epidermal büyüme faktörü” adlı proteini hedef alıyor.
Bu protein hücrelere büyümesini ve bölünmesini söylüyor, kanseri yayıyor. Aşı işte bu proteinin kanser hücrelerine yapışmasını engelliyor. Cimavax önleyici bir aşı değil. Var olan tümörlerin büyümesini ve metastaz atmasını engelliyor. Geç aşama kanseri, kronik ama beraber yaşanabilen bir hastalığa dönüştürüyor. Unutmadan söyleyelim bu aşı akciğer kanseri tedavisi için üretilmiş bir aşı ama diğer kanser tedavilerinde de olumlu sonuçlar alınmaya başlamış.

Obama’nın Küba açılımından sonra ABD’deki Roswell Park Kanser Enstitüsü aşıya ilgi gösterdi ve klinik deneyleri başlatmaya karar verdi. Şu anda Gıda ve İlaç Dairesi FDA’dan izin alma sürecindeler.
Bu aşının klinik testlerden geçmesi, ABD’de kullanıma girmesi 5-10 yıllık bir süreç. Küba’nın üretim kapasitesi sınırlı. Testleri akciğer dışındaki kanserlere uygulama şansları da olmadı. O yüzden ABD ve diğer ülkelerin katılımı çok önemli. Uzmanlar, testler olumlu sonuç verirse, bir gün Cimavax’ın insanların çocukken yaptıracağı önleyici bir aşı haline gelebileceğini belirtiyor. Kanser çaresini bulan.
İşte o zaman Küba esas devrimi, insanlığın en büyük düşmanı olan kansere karşı yapmış olacak.

Kanser Tedavisi İçin Kübaya Nasıl Başvuru Yapılır?

Bu süreç size zor gibi gelebilir ama aslında çok basit; tek yapmanız gereken ingilizcesi iyi olan birinden yardım istemek, bu bir yakınınızda olabilir, internet aracılığıyla cüzzi bir miktar karşılığında size ingilizce konusunda yardım edecek biride olabilir... Hatta internet üzerinden sivil toplum örgütleri aracılığı ile bu konuda size yardım edecek tüm bu işerinizde size yol gösterecek bir gönüllüde bulmak mümkün!..
Önce Küba’daki sağlık kurumlarına e posta ile müracaat ediliyor Onlar size mutlaka dönüş yapıyor ve sizden ingilizce bir sağlık raporu istiyorlar. Kübalı Doktorlardan oluşan bir komisyon bu sağlık raporunu inceliyor. Küba’da size Türkiyede uygulanan tedaviden farklı bir uygulamanın olup olmadığına bakıyorlar. Küba Sağlık Hizmetleri adında bir grup bu; Servicios Medicos de Cuba. Bu başvuruları ve yazışmaları yapmadan önce Küba’ya gitmeniz asla önerilmiyor. Zira adada kalacak yer-barınma ve dil sıkıntısı gibi sorunlar var. sitenin adresi bu : http://www.smcsalud.cu/ (sitenin İngilizce versiyonuda var)
Şimdiden geçmiş olsun, tüm hastalarımıza Allah acil şifalar versin...

A

Zararı olmaz vucuta faydası olur iki ayda vücut ön yaş geri gidiyor kendini toparliyor

N

Hepsı bos kardesım, bız herseyı denedık, yınede olmadı bır hafta once kaybettık annemı, sma umut dunyası elınızden gelenı yapın.

E

Benim tarifini yaptinizmi

Nurgul Yılmazlar 3 yıl

Hayır ama artık cok gec

Erhan Aksoyak 3 yıl

Rabbimin verdiği omur bitimi yapacak yok ama uğraşıp sağlıklı yaşamak güzel

Nurgul Yılmazlar 3 yıl

Cecenkizi Nurgul hanımefendi hastanıza yaptıgınızı söylediginiz tedavinin tıbbi ve mantıki hiç bir açıklaması yok. Kanser hastası birinin bagışıklık sistemi çökmüş yada tüm gücüyle kanserle savaşıyordur. Siz hastanın derisini soyuyorsunuz bagışıklık sistemi çökmüş vucut bunu nasıl onaracak. Kanser vucudun derisinde degilki yönteminizle yok olsun. Verrutol sigil ilacıdır yani asit. Bunu kanserli bir hastanın vucuduna sürmesi çok saçma. Lütfen bu yöntemi kimseye önermeyin. Vebal alırsınız.

A

Mantıklı açıklaması var Yukarıdaki yorumum: Vücudun Ateş'ini çıkararak tedavi eden Alman bi doktor var o aklıma geldi. Tıpı bitirdiği sene kansere yakalanan dr günde 2 saat 42 derece sıcak suda yatarak iyileşmişti. Şimdi tıp merkezi var kendisinin. Bahsettiğiniz tedavi buna benziyor biraz. 42 derecede kanser hücreleri savunma sistemini kapatıyor vücut savunması da onları öldürüyor. İnternetten araştırın Ateş yükseltme kanser tedavisi diye

Yunus Bozanoğlu 3 yıl

yunus bey okudugunuz her şeye inanmayın. Bunu bende okudum ama yolu farklı olmalı. İnsan vucudunu tanımıyorsunuz. Vucut için 2 sıcaklık vardır 1 dış ortam sıcaklıgı. Vucudun dışı 45 derece sıcaklıga dayanır yanıklar oluşsada 2- iç sıcaklık 39 dereceyi geçerse havale geçirir yani bilinç kaybolur. Siz dışardan 45 derece suyada girseniz. İç sıcaklıgınız 39 dereceyi geçmez. Vucut kendini sogutur. Geçerse havale geçirirsiniz.

Ali Karaalp 3 yıl

Ali Karaalp tüm vücut suyun içindeyken vücut kendini Nasıl soğutur? Havale 42 derecenin üzerinde olur diye biliyorum Alman doktoru araştırabilirsiniz

Yunus Bozanoğlu 3 yıl

yarım hoca insanı dinden yarım doktor candan eder. Söylediginiz kısmen dogru anlattıgınız olay öyle sıcak suyla olmuyor. Rusyada araştırılan bir yöntem suya patenti kendilerinde ilaç katıyorlar. O yöntemle kanserli hücreleri öldürüyorlar ama beyinde hala sorun oldugundan daha kullanılamıyor. Şu an bir yazı paylaştım. Isı ile kanser tedavisi adıyla dikkatli okuyun ilaç katıyorlar igne yapıyorlar. Saygılar.

Ali Karaalp 3 yıl

Ben yaptığımı söyledim yapın demedim vücut ilk dışından kendini onardikca kan dolaşımı ve hücreler zaten ötesi toparladı

N

Birde zerdacal tuzsuz tereyagla kavurup bala karıştırıp çok yedirmistik

N

Çeçen kızı bu karışım iyi etmiş olabilirmi hastanızı

M

Olabilir

Nurgul Yılmazlar 3 yıl

Zerdeçal mucize gerçekten lütfen evinizde yemeklerinizde eksik etmeyin her yemeğe 1 çay kaşığı ekleyin 1 çay kaşığı da yoğurda katıp yiyin tüm kanserlerde faydalı

D

sarmısak yiyin çok güçlü doğal antibiyotiktir. Bizim köyde bir amca akciğer kanserinden bir çuval sarmısak yiyerek iyi oldu. Yıllarca yasadı

D

La çokta kötü kokar mubarek

Mustafa Aslantas 3 yıl

Mustafa bey sarimsagi yemeklere katip yiyebilirsiniz. Sarimsak pisince kokmaz.

Kül Mekanı 3 yıl

Birde ozon tedavisi çok şeyin önüne geçiyor yaşlanmanın ve hastalıklarda ilerlemenin önüne geciyor

N

Kısa ve öz hastalığın raporlarını ıngilizceye çevir o raporu konsolosluğa götürün onlar mail atıyor kubaya, ama daha detaylı bilgiyi ankara da konsolosluga gidip öğrenin, mutlak yardımcı oluyorlar

I

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Kanser üzerine araştırma yapıyorum. Kanserli dokuların cerrahi müdahale ile alınmasına karşıyım. Doga da çaresi olmayan hiçbir hastalık yok. Bir kür hazırlıyorum şuan faydalı olacağına inancım tam. 1.Derece böbreküstü bezinde ki tümörü doğal tedavi ile atlatmış biri olarak bu alanda çalışmaya başladım. Şuan da kürü hazırladım ama tam iyileştirme sağlamadan satmayı düşünmüyorum. Amacim sadece bu işten para kazanmak değil. İlk hedefim tedavi süreci. İkinci olarak emeğimin ve tecrubelerimin maddi ve manevi karşılığını almak. İki litrelik kürü 55 TL ye kargo ücreti karşı tarafa ait olmak üzere satacağım. 20 e yakın çeşitli alanlarda projelerim var. Bur tanesi de kanser ile mücadele ile ilgili. Sadece kanser hastalarının değil, psikiyatrik rahatsızlıklarda bu kür ile atlatilabilinir. İsteyen bana özelden ulaşsın.

K

hocam yazabilir misiniz? bana ulaşabilirmisiniz [email protected]

Mustafa Murat 2 yıl

Ben 16 yaşından beri uğraşıyorum bu hastalık la ve şuan son geldiğim nokta ilik nakli otolog nakli. Bilmiyorum çok kararsızım. Kendimi iyi hissediyorum. Olmazsam kötü olur muyum? Bilgisi olan cevap yazsın lütfen.

D

Allah yardımcın olsun

Mürsel Islakoğlu 3 yıl

ÖGÜTÜLMÜŞ ISIRGAN TOHUMU AKCİGER KANSERİNİN EN İYİ İLACIDIR

N

nasıl kulanılacak azarmısın

Mürsel Islakoğlu 3 yıl

3 ÖGÜN 1 YEMEK KAŞIĞI SUYLA VEYA ÇORBA AÇ KARNINA OLURSA DAHA İYİ OLUR

Nurullah Söğütlü 3 yıl

Isrgan tohumu yaği mi

Abdullah Dağteke 3 yıl

YUKARIDA YAZIYOR

Nurullah Söğütlü 3 yıl

DÜNYANIN ÖBÜR UCUNDAKi KÜBA'YA GiDiP PARA HARCAMANA GEREK YOK. EVDE KENDi KENDiNi TEDAVi EDEBiLiRSiN. HER AKSAM iCERiSiNDE 5 TÜR SEBZE (MUTLAKA BiR TANE KURU SOGAN iCiNE DOGRA) BULUNAN BOL SALATA YERSEN, BiR AYDA KURTULURSUN. BUNA DA DiSiPLiN VE KARARLI OLMAN LAZIM. SAVASI BEN KAZANACAGIM DEMEN DE GEREKLi. BÜYÜK GECMiS OLSUN. SAYGILAR. KARAMSAR OLMA VE Dr. TAVSiYELERiNE UY.

A

slam teşk ederim Allahın dediği olur

Mürsel Islakoğlu 3 yıl

Arkadaşlar küba aşısı hastalığı 5 yıl öteliyor, 5 yılın sonunda metastazla beraber geri dönüş yapıyor, bilginize.

Y

Aşısi var ve bildıgim kadariyla gitmesi kolay mms i de bir arastirin

K

Haberlerden duydugum kadariyla oda fos cikmisti net bisi yoktu

N

bu konuda bir yazı okumuştum.

A

BURADA DA ORADA YAPILAN İĞNELERDEN BULUNABİLİYORMUŞ, FAKAT ÇOK PAHALI İMİŞ.

A

O NEDENLE HASTA KÜBA YA GİTMİŞ VE NET HATIRLAMIYORUM, AMA 150/ 200 CİVARI OLAN İĞNELERİ ORADA DÖRTTE Bİ FİATA OLMUŞ, ÇOK İYİ KARŞILANMIŞ, HASTAHANEDE YÜZME HAVUZU VB GİBİ KONFORLARDA VARDI.. DİYORDU. MORAL GEREKTİREN HERŞEY VARMIŞ.

A

kanser için klor dioksiti deneyin. Birde kolloidal gümüş en etkilisi bunlar.

com-9vrz3fp5hvfonndlhywh.jpg

T

Neden clO2?

Barış Ozertan 3 yıl

Ben İbrahim Gökçekden sipariş ettim. Klordioksit limon ya da limon tuzu ile aktive ediliyormuş

K

haksızlık yapmayalım şimdi akıllı haplarda kullanılıyor. Sadece kanserli hücreleri yok eden.

A

[email protected] Cu adresine ingilizce veya ispanyolca hastalığının hakkında bilgi verin yaşınız kilonuz gibi bilgiler size cevap gelince ona göre davranirsiniz çok pahalı bir tedavi deyil

M

Kübadakini bende okumuş hatta paylaşmıştım bulursan atarım buraya Allah acil şifalar versin inşaALLAH

R

aradım netten buldum atıyorum

R

Kanser hastaları için Küba'da tedavi merkezi iletişim bilgileri ve tedavi sürecinin başlaması için istenen evraklar.
Paylaşalım dostlar.!!!!!

com-1b7p0ucr0cz0a2xus1v2.jpg

R

DMSO yu bir aradyirin nettenn cok israrla iyilesenler varr

N

Geçmiş olsun.. Bende duydum ama detaylı bilgim yok.. Dilerim şifa bulursunuz.

M