Benoit kili kullanan fayda ve zararlarını gören var mi?

Benoit kili kullanan fayda ve zararlarını gören var mi?
S
0 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
24
24 CEVAP

3 -4 ay kadar kullandim. Zararini da gormedim ama belirgin bir degisiklik, fayda da pek gormedim

Y

Siz ne icin kullanmistiniz yasemin hanimcigim. Bu ara ben de alnayi dusunuyordum

Hatice Karacasu 6 yıl

bentonit kili nedir acaba?

Leyla Vay 6 yıl

ve gerçekten sağlıklı olanını nasıl temin edebiliriz?

Leyla Vay 6 yıl

3 gün önce başladım aktif annelerim vardı kurumaya yüz tuttu henüz çok yeni devamında bilgilendiririm

E

Ben bi ay falan kullandim ama pek bisey olmadi biraktim

K

Siz ne icin kullanmistiniz. Ben de dusunuyordum almayi

Hatice Karacasu 6 yıl

Ben de cok merak ediyorum

T

Ben de

N

Kullandım faydasını göremedim

T

Son zamanla duyduğum ama sadece pazarlama amaçlı bir şey paranızı kaptırmayın böyle şöylere. Hakkında internette sağlam kaynak yok. Birkaç uyduruk blog ve ne olduğu belirsiz yazılar var. Böyle boş şeylerle sağlığınıza zarar vermeyin derim.

S

Kullandim ve kullandiriyorum faydalarini fazlasiyla gordum

D

Ne gibi faudalar??

Derin Tanboga 6 yıl

Kullandım. Benim gibi kullanıp faydasını gören insanlar ve bunlara dayanak bilimsel çalışmalar var. Ben bir kürü Hamit neyin dediği gibi düzenli kullandım. Kullandiktan sonra dizlerimde ki sorun bitti. Tiroid nodül um yok oldu. Kullan diktan sonra bağırsaklarım düzene girdi. Ustelik kullanım sonrası yaptırdığım kan idrar ve vitamin testlerim de de düzelme oldu. Kanser hastası babam da kurkumin le kullanıyor. Şükürler olsun nekroz oldu karacigerinde ki 5 cm tümör. İyi araştırmadan sadece önyargıyla reddetmeyin .

T

Ben kizimda kullanmaya basladim. Her grip oldugunda gecesinde tikanirdi hastanede hava verilmesi gerekti ve ayda 2 defa antibiyotik kullaniyorduk. Kullandigimdan beri cok şükür hic ilac kullanmadik. Nasıl ki bir öksürük basladi hemen bir kaşık keçiboynuzu pekmezi ile bir tatli kaşığı bentoniti karistirip iciriyorum bol bolda su gun içinde cok şükür ilerlemeden geçiyor.

H

BENTONİT KİLİ İLE BENOİT KİLİ FARKLI KİLLER Mİ?.

Y

Hayır aynı
Yazım hatası bazen öyle yazılıyor

H

ben de denemek istiyorum

S

Graves hastasıyım ilaç kullanmak istemiyorum, faydadan çok zararı dokundu günde 9 tane içiyordum. Acaba bentonit iyi gelir mi?

S

Kızımda ameliyat olmasına rağmen geçmeyen geniz ve burun akıntısını geçiren tek şey. Bu mevsimleri grip olarak geçiririm yıllardır. Bu sene çok hafif atlatıyorum.

Z

Ayni sekilde benim de cocugum rahatsiz. Bir turlu duzelemiyor. Nerden aldiniz? Nasil kullandiniz?

Satı Sosyal 6 yıl

Satı Sosyal ben eczaneden alıyorum. Ama her eczanede yok. sitesine bakarsanız satılan yerler yazıyor internet sitesinden de alınabiliyor

Zeynep Eldener 6 yıl

Tesekkur ederim...

Satı Sosyal 6 yıl

Zeynep hanım nasıl kullanıyorsunuz?

Sevda Pashova 6 yıl

Kızım beş yaşında. Üç kaşık medikili bir bardak suyla karıştırıp aç karına içiriyorum. Şeker de katıyoruz.

Zeynep Eldener 6 yıl

Nerden edinebiliriz?

S

Annem için aldım. Kabizlik dışında belirgin bisey görmedi. Sureklide soruyorum ama yok. Kemik erimesi kireçleme boyun ve bel fıtığı ağrıları vardı ama 1 aydır kullanıyor. Devamda ediyor ama pek faydası olmadı. Ayrica ilk aldığım zaman buradan sonuçları yazmamı istemişlerdi. Normal barsak düzeni vardı. İlk başta kabızlık yapabilir denmişti 2.kure başladı ama kabızlık devam ediyor. Ben ısrarla kullan diyorum düzenli kullanmasına rağmen pek bir fayda görmedi.

N

Lokal tedavide yapıyor. Bakalkm henüz bir fayda görmedi.

Nezahat Ergün 6 yıl

Nezahat hanım, bentonit içiyorsanız, suyu da bol içmeniz gerekir, ayrıca öğünleri -özellikle akşa öğününü- sebzlrden seçin ve yemeklerden yarım saat önce de meyve öğünü yapın.. BEntonit, dediklerimi yaparsanız vücuttaki işini rahat yapar ve daha hızlı sonuç alırsınız..

Fatma Parlo 6 yıl

Kullandım birşey olmadı yaşam şekliyle ilgili bir maddeye bağlı değil

N

Fibromiyaljide etkisi var mı bentonit kilinin?

S

Kızımın 1,5 yıldır hiç bir ilaç ile tedavi edilemeyen reflü hastalığı bentonit sayesinde 10 günde geçti çok şükür uyku kalitesi arttı Dikkat konsantrasyon arttı öğretmeni bile fark etti 2 aydır düzenli kullanıyorum

J

yıllardır olan geniz akıntısı kronik farenjitimi beyin sisi vs geçirdi daha ne olsun

E

Tşk ederim kardeşim emes demiştim size kullanmasını onerdiniz kardeşim Ordu da ikamet ediyor fabrikasida oradaymis ıngiliz sirketiymis almanya ya da gidip orada isleniyormus kardeşim oradan yemin etmiş

N

NEgatif yorumları şaşkınlıkla okudum! 1 senedir kullanıyorum ve sadece problem çözdüğünü gördüm bentonitin.. Önce benim ve annemin, sonra lise arkadaşım ve babasının, sonra teyzem ve kızının, her biri en az 15 senelik problemleri 1 haftada çözüldü! Bu sayfada kullanıcı olarak çok kişiye önerdim ve işin bilimsel yönünün de açık olduğunu farkedenler güvenerek bu tavsiyelere uydular, bana da paylaşımlarımdan dolayı teşekkür ettiler.. Lütfen bizi hangi ürünü ne kadar kullandığınızla ilgili ayrıntılı olarak aydınlatın !!

F

Fatma hanim insanlarin önyargılı yaklasmalari gayet normal bence. Bir sürü bitkisel urun diye satışı yapilip dertlerine derman arayan insanlarin hem paralarinin hem duygularinin nasil somuruldugune sahit olduk. Bence sorunlarina çözüm olunan kişiler hangi sorununda nasil kullanmislar nasil sonuc almislar bunlari paylassalar daha aydinlatici olur kanaatindeyim. Sonucta reklamlarda bile gözümüzün içine baka baka yalan söylüyorlar. Kullanici yorumlari o yüzden cok değerli..

Halime Evim 6 yıl

Sizde ise yaramadı mi

Sultan Mavik 6 yıl

Ayrıca olumlu bir fayda görsek yazardık zaten. Dedikleri gibi kullanmaya devam ediyor annem ama henüz gördüğü bir fayda yok. Hazimzizlik şişkinlik ve kabızlık devam ediyor. 3 sise içilebilir formunu aldım. 2 kutu sürülebilir formunu. Ama fayda görmedik.

Nezahat Ergün 6 yıl

Mide şişkinliği bazen midede asit yetersizliği sebebiyle de olur. Bu durumda ayrıca bir asit tedavisi gerekir şişkinliğin son bulması için. Yalniz, siskinlik bakteriyel sebeple olursa bentonitin ustune urun yoktur. Tamamen tecrübelerime dayanarak yazdım. İnsallah siz de sorununuzun çözümlerini keşfeder ve burada paylaşirsiniz.

Fatma Parlo 6 yıl

dis macunu olanini kullaniyorum cocugum icin

N