Modern köleliğe karşı nasıl mücadele edilir?

Yeni dünya düzeni veya devleti bizim için ne ifade ediyor.. Gelecekte bizi ne gibi tehditler bekliyor.. Kıyamet alametleri ve kadim bilgiler bizi neye karşı uyarıyor.. Kıyamet önü deccaliyet veya mehdiyet nasıl bir sistemin zirvesi olabilir.. İnsan birimi nereye doğru gidiyor..
Değerli dostlar..
Şöyle kendimizi ve duyusal varlığımızı da işin içine katıp sohbet edelim.. Bugün küçüğü gibi gözüken ve gelecekte belki büyük oyunun sahneleneceği küçük hayatlarımız da olan oyunları da sohbetimize katalım.. Yeni dünya düzeni ve sistemi korkarım ki gerçekleşiyor.! Pekala bu sistem hayırlı ellerde bizim adımıza hayır mıdır, yoksa şerli ellerde bize şer midir.. Zihin fırtınamıza konu başlıkları atalım.. Para(Finans)diyelim, altın, gümüş, elmas, petrol, enerji, banka, ham madde, iletişim(İnternet, tv, gazete, telefon),gıda(yiyecek), su(içecek) ve ilaç(vs. Sanayisi) diyelim.. özellikle insanın birimsel varlığını sürdürebilmesi için ana ihtiyacı olan gıda, su, ilaç.!!! Hiç dikkatle izlemledinizmi.!? Yukarıda saymış olduğumuz tüm konu başlıklarının birilerinin örtülü gizli eli ile belli bir tekel sistemine doğru kaydığını.. Hiç dikkat ettiniz mi bir ailenin tüm ömrünü bir ev bir araba ve temel ihtiyaçlarını karşılama konusunda modern kölelik yaşamaya başladığını.!! Bir kölede olması gereken tasmamız ve kulak küpemiz yok gibi gözükse de yakında elektronik (çipli kimlik, uydu bağlantılı konum belirleyici sim ve alışveriş) kartımızı boynumuza asarlar diye düşünüyorum.. Bu konu bugün değilse de yakın bir gelecekte bizim çocuklarımız ve torunlarımız için bir tehdit unsuru olacağı kanaatindeyim.!! Bu konuda biraz beyin ve zihin jimnastiği yapalım, sizler geleceği nasıl görüyorsunuz.. Art niyetli bir dünya yönetim sistemine karşı nasıl bir mücadele yürütmeliyiz.!??
Not: Lütfen yorumlarda siyaset etnik veya inanç tarafgirliğine girmeden, insani birimsel fikrimizi paylaşalım.!

com-hk8zbpqnsyl0m6nim63q.jpg
M
0 kişi takip ediyor.
Misafir olarak yayınla
23
23 CEVAP

Sanırım herkes herşeyin farkında

H

Sizce gelecek nasıl şekillenir.?

Mehmet Demırkaya 3 yıl

Bir zamanlar köyde dedem oğlum derdi bir gün gelecek şu tavukların yumurtalarından, ineğin sütünden, yoğurdundan vergi alacaklar derdi.! Bende nasıl olacak ki o iş köyde tavuk yumurtalarınımı sayacaklar derdim.. Malesef çok uzun zaman geçmedi.. Şimdi gizli bir el gdo lu tohumlardan sonra hızla hidrit (Tek kullanımlık) denilen tohumları üretmeye başladı.!! Anlaşılıyor ki gelecekte birileri bize ekmeği karne ile verecek..

M

Yeni dünya düzeninde birileri uyum sağlamamız için hangi maddi veya manevi değerlerimizden vazgeçmemizi isteyecek acaba.. Sn Mert Kara..!? Bizi böylecemi kabul edecekler.! Hiç sanmıyorum.

M

Şahsi fikrim..! Ben dünyanın yönetimini ilk etapta tek bir çatı altında toplamak istese idim.! Yollara barış kardeşlik ve eşitlik diye çıkardım.. Bunu için ilk etapta gerçek niyetimi gizleyerek tamamını uygulamaya sokardım.. Sonra tüm güç elime geçip kadroları yerleştirdikten sonra diktatörlüğümü ilan ederdim.. Ağzımdan çıkanı yasa kabul ettirirdim.. Kabul etmeyenleri zaten yıllardın tekele geçirdiğim tüm maddi alemi kısmakla tehdit ederdim.. Açlık sefalet, ilaçsızlık..

M

Aynen uygulanıyor zaten

Hamide Goger 3 yıl

Bi işe yaramaz, ancak isyan ettirirsin milleti, hangi devirde yaşıyorsun! İnsanların özgürlüğüne dokunamazsın. Toplama konusundada yanlışsın, art niyetli insan kardeş diye toplarsa o kardeş millet diktatör adamı anında ipe götürür, böyle bir gücü kimse karşısına alamaz.

Aziz Büyükaslan 3 yıl

sana katıldığım fikrimse şunu söyleyim, eskiden zincirli kölelik vardı, şimdi ise paralı kölelik. İstemesekte Kölelik her zaman var olmak zorunda. Hep vardı. İstemesekte Bu doğanın kanunu güçlülerin güçsüzleri sömürmesi... İşte zenginlerle fakirler arasındaki sessiz savaş, adaletle bitmesede bitmeye yakın seviyeye gelir. Ancak mehdi adaleti sağlar kanımca.

Aziz Büyükaslan 3 yıl

BÜTÜN İŞ BİR DÜŞÜNEN TOPLUM YARATMAK TA YATIYOR ASLINDA.. BU DEDİĞİNİZ KÖTÜ SENARYO GERÇEKLEŞMEKTE ASLINDA. AMA DUR DİYEBİLMEK İÇİN ÖZGÜR DÜŞÜNCE ORTAMLARININ TOPLUMUN HER KESİMİNDE YARATILMASI GEREKİYOR. GEÇ KALDIK MI GENÇLER.

F

Bilim ve fenden gidilmeyen yolun sonu karanlıktır.. Mehdi filan yok uydurmayın.. Yeni dünya düzeni bilim ve fenne kim sahip olursa, onun olacaktır.. Görünen o ki yeni galaksilerde yaşam kolonileri kuracak olanlar;her türlü kimyasal, biyolojik ve mekanik silahlarla dünyadaki insanları yok edip tekrar dünyaya dönüp, yeni bir düzen kuracaklardır.. Din ve ideolojiler 'bahane', insanlar ise 'kurban' edilerek kıyıma tabii tutulacak. Bu kıyım terörizm üzerinden devam eden 3. dünya savaşıdır, Bu savaş nükleer ve kimyasal silahların kullanılması ile son bulacaktır. Buna kızılca kıyamette diye bilirsiniz. Hayatta kalanlar ise başka galaksi ve gezegenlerde koloni kurup, hayatını devam ettirenler olacaktır.. Unutmayınız ki İstikbal göklerdedir. Biz bu dünyada barışı isteyen bir dünya Liderine sırtımızı dönüp, ilmi fenni terk edip, aklımızı da kokuşmuş yobazlığın pazarlamasını yapan meczupların peşinden sürüklendikçe zaten zifirinin de karanlıklarına doğru yol almaktayız... Zafer ilmi ve fenni elinde tutanların olacaktır.. Gerisi rivayetler üzerine kurulu masallardır...

A

Herkes mehdi beklediği için dünya bu halde herkes mehdi olmak için çalışsa dünya ütopik bir aedene dönüşücek. Bedel ödeye ödeye öğrenicez.

Mine Tubay 3 yıl

Peki kıyılan insanlar ne olacak? Onlara kıyanların hesabını kim verecek? Bilim ve fenmi? Haksızlık yapanın yanına mı kalacak bu düzen? Adalet savunucuları bunlar mı olacak? Asan kesen yokeden? Adaleti de bunlar mı yönetecek? Bakınız bilim ve fen rekabetin zirvesinde olduğu dönemin başkahramanı marie curie adlı ünlü bir bilim kadının söylemine. Birinci Dünya Savaşı sonrası başlayan bu bilimsel savaş tüm dünya devlerinin peşinden koştuğu radyoaktivite kuramının kilit ismidir marie curie. Radyum elementini inceleyip x-ray cihazını bulan bu hanımdı... Ve kendisi insanlığın iyiliği için savaşan bir bilim kadınıdır. Çalışmaları esnasında aşırı radyasyona maruz kaldığı için hayatını kaybetmeden önce şöyle bir konuşma yapar. İnsanlar ona tehlikeli bir işle uğraştığını söylesede o kurtarılacak tek bir insanın kıymetinden bahseder ve insanlığın bu gücün farkında olacağı gün bilimin insanlık yararına ulaştığı en son basamak olduğunu anlatır durur. Sonunda kan kanserine yenik düşer ve son anlarında şunu dile getirir. Bulduğu parçacıkların hem hayat kaynağı hemde yokoluşun anahtarı olduğunu bilir. Dünya devleri bu buluşun peşine yokedici yönüyle ilgilenip düşerken marie şunları der son nefesinde ' ben insanlığın iyiliği için uğraşıp can veriyorum. Onları yok etmek için değil eğer bu gücü savaşta kullanmaya kalkışırlarsa ben bir insanlık şuçu işlemiş sayılacağım. Bunu yapanlarsa tanrı nın var olduğunu bilsinler' Albert Einstein da benzer bir fikre sahipti. Ahlak ve din gereklidir der kendisi. Bu kadar kötülük kimsenin yanına kalmamalı. Adalet insanoğlunun elinde adalet değil. Benim nacizane fikrim. İyi akşamlar dilerim

Gülsüm Yazur 3 yıl

Amaç, Mehdi beklemek filan değil, tembellik. Artık inanç sahibi olmak elini açıp herşeyi dua ile isteyen demek oluyor. Ben parmağımı oynatmadan sahip olmalıyım, çünkü Allah'a inanıyorum mantığındaki var. İşte bu yüzden postta anlatılanlar doğrudur. Evet tekelcilik padişahlık dönemindeki kadar açık olmamada yaygın ve etkin bir şekilde uygulanıyor. Ve yine evet, toplumun orta direği aileler bir araba, bir ev için piramit işçisi gibi çalıştırılıyor. Sırf bu durumu standart haline getirebilmek için üreten köylüyü desteksiz bırakarak şehre göçe zorlayan yardımcı sistemler de kuruldu, başarıyla işliyor....

Nuray Eskiköy 3 yıl

Sayın ( adaşım ) Atila Işık ellerinize sağlık, güzel bir düşünce. Google de 3Alternatif diye bir arama yapın ilginizi çekebilir diye düşünüyorum!

Atilla Foriviaa 3 yıl

Bunu paylasabilirmiyim

O

Tabi ki paylaşabilirsiniz..

Mehmet Demırkaya 3 yıl

Teşekkür ederim efendim

Osman Gölünük 3 yıl

Dünya korku ve cesaretsizliğe gidiyor

K

Ama inanç ve güç kabiliyeti olanlar ayakta durabilir sadece özgüven lazım

K

İlluminati yani aydınlanmışlar adı altında kurulan bu sınıf gün geçtikçe kitlelere daha fazla hükmediyor, kendisine karşı çıkanları kim olursa olsun politikacı veyahutta ünlü de olsa çeşitli bahaneler vererek üstü kapalı bir şekilde suikast yoluyla öldürtüyor. Aynı şekilde bu durumun tam terside var yani onlara hizmet eden herhangi bir politikacı yada ünlü kişi şöhret basamaklarını üçer beşer hızlı adımlarla tırmanabiliyor. İlluminati dediğimiz bu kişiler aslında Deccalin ordusudur. Televizyonlarda, dizilerde, reklamlarda, filmlerde, çeşitli ses frekanslarında, şarkılarda bin bir yollarla bizim ve en önemlisi çocuklarımızın bilinçaltına çeşitli subliminal mesajlar yolluyor ve dünyayı deccalin gelişine hazırlamak için o istedikleri zemini yapılandırmaya çalışıyorlar. Ne yazık ki düşünen insan istemiyorlar. O alışveriş merkezlerindeki, çeşitli firmalardaki, eczanelerdeki ilaçlara varıncaya dekk bir çok eşya ve üründe tek göz ve piramit içerisinde tek göz simgesini bulabilirsiniz. 1 dolarda bile varr üçgen piramit ve illuminatiyi sembolize eden figürler. En büyük engelleri ise islam çünkü çoğu kabul etmek istemesede bir çok hristiyan müslümanlığı ve islamı keşfederek müslüman oluyor bu sebeple illuminati ( deccalizim) 'in asıl hedefi haline geldik. İslamı yok edersek gerisi zaten bize rahatlıkla inanır mantığıyla onlarca hain oyunlar oynuyorlar. Deccale hizmet etmek onlara ne kazandırır bilemiyorum ama bildiğim birşey var Allahc. C. tuzak kuranların en hayırlısıdır, onun yazdığını zamanında bozsalarda( incil ve tevratı) bu kez bozamayacaklar..

İ

iste bu yuzden muslumanligi hakkiyla yasamak lazim. İnsanlar zaten dinden soguma pesinde. Kuran okudum dinden sogudum diyenmi ararsin. Akp dindarsa ben degilim diyen... Taciz olaylarindan dini suclayan... herkes dinsizligine bi kulp buluyor oysaki din Allah ve kul arasindadir. Benle ayni dini yasayan adamin yanlis hayati var diye o kisimi sorgulanir yoksa dinmi...

Mustafa Cer 3 yıl

Sn İzzet Kapat bu örtülü örğüt helal haram gözetmeksizin her türlü oyunu ve desiseyi, cinayeti kendi hedefleri doğrultusunda hoş gördükleri için ki.! Ekonomik ve siyasi anlamda büyüyorlar.. Yukarıda bir arkadaş yorumunda 10 milyar insan nüfusunun 2 milyara öldürülerek düşürülmesini gayet normal karşılayan bir yorum yapıyor, hatta onlara kardeşlerim diyor.!! Düşünebiliyormusunuz böyle bir dünya iktidarının insanlığın başına açacağı acı ve kederi.. Kendi gibi düşünmeyen insanı yok etmekle tehdit eden bir dünya devleti insanlığa kendince cennet vadediyor.. Siz milli veya ümmi veya insani olarak nasıl tedbirler alınmalı kanaatindesiniz.?

M

Böyle insanlara fırsat verilirse bizi de yok ederler yanlış olan bizim öyle insanları desteklememiz olur zaten insan bilincinde böyle insanlara çabuk kanıyor

Karakız Gönlüm 3 yıl

Bunun içinde bilinçli olmalıyız

Karakız Gönlüm 3 yıl

Türk milleti biliçlidir

Karakız Gönlüm 3 yıl

Sn Mehmet Demırkaya öncelikle fevkalade bir soru sormuşsunuz sizin elinize su dökemem ama bence yapılması gereken Türk toplumunun "kültürle donatılmasıdır".Efendimiz s.a.v. Kafirlere özenmeyin ama onlardan geride kalmayın buyuruyor.. Ne yazık ki geri kaldık belki ama bu hiç birşeyin sonu değil. Düşman dört bir yanımızı sarmış olabilir ama farkındaysanız Türkiyeyi düşürmeyi bir türlü beceremiyorlar bu da o öve öve bitiremediğimiz Avrupalılardan zeka ve strateji açısından hiç bi eksiklik olmadığını bize açık ve net bir şekilde ifade ediyor..

İzzet Kapat 3 yıl

İllaki.!! ama insanımıza olup bitenler veya olabilecekler hakkında farkındalık yaratmalıyız..

Mehmet Demırkaya 3 yıl

Geçmiş yaşanmış tarihsel tecrübelerde zalim yönetimlerin insanlığa maddi manevi istediğini yaptırmak için önce ana yaşam kaynaklarını kestiğini gösteriyor.. Gıda ilaç su.!!

M

Resim çok ilginç. Bircok semboller içeriyor. Alnında "kefere" yazıyor mesela. Gerçeği örten demek kefere... Dikat edin bilinen anlamda kafir değil. Kulağındaki siyonist kupeden tutunda alnındaki şeytani simgeleyen sayıya kadar... Tepesindeki tek gözü söylemeye gerek dahi yok. Burnundaki üç cengelin biri medya biri teknoloji bir diğeri oluşturdukları hurafeler. Sakalindaki beş bag. Beş büyükler! Dudaklarında herseyi ben biliyorum ifadesi ve yüzündeki dikiş izleri kimi istersek o olacak manası taşıyor sanki.. Tek gözü kapalı tek gözü açık ancak goz yumdugumuzu sanırsınız ama hep izleniyorsunuz demek olabilir mi ki?

M

fotoyu kim yorumlayacak diye bekliyodum.. Çok teşekkürler Murat bey

Tunahan Tatlidil 3 yıl

Teşekürler Sn Murat Vuslat .. Birinin resmi yorumlaması gerekiyordu..

Mehmet Demırkaya 3 yıl

Birde şu 666 hep dikkatimi çekmiştir.. Şu içinde olduğumuz dünyaya link açan.. Www. Gibi.! Kesinikle bilindik kefere değil.! Ben genelde maddesel boyutuna değindim..

Mehmet Demırkaya 3 yıl

666 şeytanın ifadesi icin kullanıyorlar. Bana göre böyle bir rakam yok. Mehdi ve şeytanın aynı kisi/grup oldugunu anlatıyor bir yerde. Yada kimi isterlerse o olacağını Kefere gerçeği örten saklayan demek. Doğruyu bildiği halde saklamayı ifade ediyor. Oysa bizim literaturumuze imansız kimse icin kullanılan şeklinde girmiş/girdirilmiş...

Murat Vuslat 3 yıl

Doğruyu şimdi bile bilimsel olarak biliyorlar.. Ama üstünü örtüyorlar.. Madde altı alemi insanlara anlatsalar onun-onların tanrılığına kim inanır.. Fravunun daha üstünü.. İlk defa birisi belki tanrı değilde kendisinin Allah olduğunu iddea edecek.. İşte öyle olması bilindik kafirden farkı.. Yok demiyor.! Var ama o benim diyor..

Mehmet Demırkaya 3 yıl

ben su sekılde goruyorum gercekten dunya suan kadim kitaplara gore sekıllenıyor dunyada karanlık bı gucun oldugu ve saydıgınız sudur efendım ılactır sanayıdır paradır petroldur butun zengınlıklerın bi elin altında tekellestigi ve bu duzenı saglayan karanlık bir deccaliyet gurubunun olduguna ınanıyorum tv gazete yoluyla vs ınsanları bı hıpnoz gıbı buyulernırcesıne bu sısıteme dahıl edılmelerıne ve ınsanların sankı bu hayata zorunlu kılınmalarına basara bılmısler dıye dusunuyorum cunku kımse bu sıstemden cıkıp bı tasra hayatı surmeye cesareti yok bu zıncırlerı kılrmanın bence tek yolu eskı hayatı yasamak yanı bu sıstem kurulmadan oncekı hayat nasılsa o sekılde ama suna ınanıyorum deccalı cıkarmak ı9cın her yol yapılıyor buyuler ayınler toplu olumler kutsal kıtaplarda yazanlar neyse onlar uygulanıyor ve ınsanların pısıkolejılerını ve huzursuz hıssetmelerı ıcınde bellı enerjı noktalarına dıkılı taslar dıkılıyor bılmıyorum boyle dusunuyorum

E

Düşündüğümüzden çok daha kötüde olabilir.
Yarın kıyamet kopsa hiç şaşırmam çünkü belkide bütün alametler gerçekleşti, bir güneşin doğudan doğup batıdan batması kaldı. Bütün dünyada hava kapalı olsa onuda göremezsiniz. En doğrusunu Allah bilir.
Güneşin batıdan doğması demek dünya 36000 km hızla sağdan sola dönerken tam tersine 3600 km hızla soldan sağa dönerse noolur?!
Bu 5. Vitesde 300 km hızla ileri giden bir otomobilin bir anda 300 km hızla geri vitese takmak gibi bişey demektir ki dünyanın çekirdeği hariç gerisinin uzaya savrulması demektir.
Araba noolur!

A

.,

M

17/İSRÂ - 71

يَوْمَ نَدْعُو كُلَّ أُنَاسٍ بِإِمَامِهِمْ ۖ فَمَنْ أُوتِيَ كِتَابَهُ بِيَمِينِهِ فَأُولَٰئِكَ يَقْرَءُونَ كِتَابَهُمْ وَلَا يُظْلَمُونَ فَتِيلًا
Yevme ned’û kulle unâsin bi imâmihim, fe men ûtiye kitâbehû bi yemînihî fe ulâike yakraûne kitâbehum ve lâ yuzlemûne fetîlâ(fetîlen).
O gün bütün insanları, (Allah’ın tayin ettiği) imamları ile çağırırız. O zaman kitabı sağdan verilen kimseler, böylece kitaplarını okurlar. Ve (onlara) zerre kadar zulmedilmez (haksızlığa uğratılmaz).

1. yevme: O gün
2. ned'û : davet edeceğiz (ederiz), çağıracağız (çağırırız)
3. kulle: Herkes, hepsi, bütün
4. unâsin: İnsanlar
5. bi imâmi-him: İmamları ile
6. fe: O zaman
7. men: Kim, kimse
8. ûtiye: Verilir
9. kitâbe-hu: Onun kitabı (kendi kitabı)
10. bi yemîni-hi: Onun sağında
11. fe ulâike: O zaman işte onlar
12. yakreûne: Okurlar
13. kitâbe-hum: Onların kitapları
14. ve lâ yuzlemûne: Ve zulmedilmezler
15. fetîlen: Hurma çekirdeğindeki küçük iplik (zerre kadar)


AÇIKLAMA

Bismillâhirrahmânirrahîm
Kıyâmet günü insanlar yaşadıkları Devrin İmamları ile birlikte çağrılır. Her kavim için o devirdeki Kavim Resûlleri çağrılır. Zamanın Gavsı, her tarikatın başındaki mürşidler, daha alt seviyeleri temsil eden 3 grup mürşid de şahit olarak çağrılır. Hayat filmleri İndi İlâhi'de herkese gösterilir. Kimseye zulmedilmediği herkesin elindeki mizanla hayat filmini karşılaştırılarak kesinleşir.

com-98dk5dbt5d7uepr6c122.jpg

M

Bu ayetten bunu mu anlıyorsun. Biz peygambere bağlıyız onun ümmetiyiz. Kendinize başka peygamberler edinmeyin. Ayetleri heekes kendi kafasına göre yorumlarsa ancak karışıklık çıkar. Kurandan öncede incil, tevrat zebur inmiştide onları insanlar kendi çıkarları için az bir menfaat uğruna satmıştı. Onlar kör sağır olarak dirildiklerinde mahşerde diyecekler ki biz dünyadayken görüyorduk. Biz ayetlerimizi unutanları bizde mahşer günü işte böyle unuturuz.

Aziz Büyükaslan 3 yıl

siyonizm, emperyalizm ve kapitalizm zaten ilmeği geçirmiş boynumuza,
Ne kadar çırpınsan da günümüzde bu sistemden çıkış yok gibi gözüküyor,
sadece sistemin içinde olabilecek en iyi yere gelmek için çalışırsın o kadar.

Charles Bukowski’nin şu sözleri kısaca gerçeği özetlemiş; Hangi cehennemde, bir insan sabah 06:30′ da çalar saat ile uyanıp, kendini yataktan atıp, giyinip zorla bir şeyler yiyip, sıçıp, dişlerini fırçalayıp, saçını tarayıp ve
trafikte boğuşarak bir başkası için bir sürü para kazandığı bir yere gidip bunlardan keyif alır ve hangi cehennemde insandan böyle bir şansı olduğu için şükretmesi beklenir.”

A

İşte bizde diyoruz ki bu yoğun hipnozdan çıkmamız gerekiyor.. Gelecekte maddi manevi değerlerimizi yitirmemek için çok çalışmamız gerekiyor.. Her çalışmanın veya eylemin başlagıç noktası da insanın zihni ve beynidir.. Demek ki beden den önce aklımızı kullanmamız gerekiyor..

com-60avbpoigaolu5mqql8s.jpg

M

mustafa kemalınde bı mason oldugu soylenıyor turkıye cumhurıyetı kuruldugunda yanındakı yaverınden genel kurmay baskanına hepsı tescıllı masondu sızce mustafa kemal neresındeydı bu ısın

Emrah Kurnalı 3 yıl

M. Kemal gücü ölçüsünde bir vatan bırakmış.. Olacağı da söylemiş.. Biz bırakılanı nereye taşıyabildik.!? Konumuz budur.. Gerisi şimdilik Fatihin İstanbul kuşatmasında ki.. Papazların melekler dişimi erkekmiydi tartışmasından başka bir şey olmaz.. Bunun da bize bir faydası olmaz.

Mehmet Demırkaya 3 yıl

faydası olan seyi soyluyum sana ozamn bahsettigin kuresel dunya duzenını kuran adamlar sana vatanını kurdu dıye kohan mosse dıye bırını cıkarırı sen onların konularını tartısırsın bı yandanda onların yetiştirmiş oldugu ve yaptıgı herseyle masonluk kokan bırınden nameler okursun boş ver dostum sende hakılısın bız bu ısın ıcıcnden cıkamayızzz zz

Emrah Kurnalı 3 yıl

Burada paylaşılan bölüm.. Reklamlar değil dostum.. Konu içeriğine atıf.. Nağme dediğin sözde anlayana açık.. Gerisi paylaşımda da not ettiğim gibi.!! Kuru bir tarafgirlik..

Mehmet Demırkaya 3 yıl

Yakın bir bölgede bir büyüğümüz 7000 yıllık bir mezardan çıkan hiç orjinalliği bozulmamış buğday tohumlarından birazını müzeden rica ederek aldı.. Bunlar ilaçsız ve suni gübresiz çoğatıldı.. Şimdi tonlarca oldu.. Bizde bulabildiğiz orjinal tohumları topluyoruz..

M

Mehmet bey UTTM ye üyeyim genetiği ile oynanmamış hibrit olmayan atalık tohumları ben de topluyorum. Bahsettiğiniz buğday tohumlarını paylaşmak isterseniz seve seve kabul ederim. 3000 yıllık dediniz ve çok heyecanlandım. Arkadaşınıza bahsederseniz inanın çok mutlu olurum. Buğday çimi insan metabolizmasının bulup bulabileceği en mükemmel doping. Tohumlara talibim sizden haber bekliyorum. özelden msj atabilirsiniz. İyi akşamlar

Mine Tubay 3 yıl

Tohumları çoğaltıp ulusal tohum takas merkezinde paylaşmak isterim açıkçası. Bunun için büyük mücadeleler veriyoruz. Atalık tohumlarımızın yok olmaması için. Atalık tohum satışını yasakladılar biliyosunuz. Bizde çoğaltıp takas usulü paylaşım yapıyoruz.

Mine Tubay 3 yıl

Mine hanım o zaman biliyorsunuzdur.. Yerli tohum satışı bildiğim kadarı ile 2006 yılında yasaklandı.. 2018 yılından itibarende hidrit tohum kullanılacağı bizim tarım bakanlığımız tarafından açıklandı.. İşte o gizli el orjinal anadolu tohumlarınıda takas sistemi ile belli bir merkeze topluyor.. İyi niyetli bir toplamamı bu gelecekte göreceğiz.. Benim şahsi fikrim bunları birimsel çoğaltmak ve insanlara saklamak şartı ile dağıtmak.. Adresi sizin özelinize yazarım.. Ulaşabilirsiniz sanıyorum.. Zannımca yakın gelecekte yerli tohum ekimi de sanki haşhaşmış gibi yasa ile yasaklayacaklar..

Mehmet Demırkaya 3 yıl

Benim bahsettiğim oluşum tohum biriktirmiyor. Sadece takasa aracı olan bir platform. Teşekkür ederim

Mine Tubay 3 yıl

Takas derken orjinal tohummu verdikleri insanlara yoksa hidritmi..

Mehmet Demırkaya 3 yıl

Bir tohumdan yedi başak.. Yedi başaktan yediyüz tohum ikram eden varlıkta açlığın sorumlusu ancak insan olabilir..

M

Benim dikkatimi çeken kullandığınız resim oldu. Bu resim Deccal i sembolize eden resim. İnsanlara kıyamete yakın bazı şeyleri göstererek haşa Allah olduğunu iddia edecek vs. Bence Yen'i dünya düzeni adı altında kendilerini saklayan ve gizleyen İlluminati ve Mason örgütleri de aynı davayı güdüyor. Sembolleride aynı piramit üstünde tek göz. Hatta biraz konu üstünde araştırma yapmıştım. SİN projesi ve (bunu herkes bilir hele bu topraklarda yaşıyorsan) BOP projesi bunların eseri. Siyonistler iyi çalışıyor ve iyi planları var. Teoridir öldü diye söylenen aslında ölmeyen bir çok ünlüyü sonradan ortaya çıkarıp, bakın biz dirilttik deyip haşa Allah olduklarını iddia edecekler vs. Artık kıyamet çocuklarıyız biz. Kur-an da yer alan kıyamet alametlerini iyi bilmeliyizki bizde bu tür oyun kurucuların elinde bir oyuncu olmayalım. Saygı ve hürmetle

D

Amin İnşallah.

M